klikniavolej.cz - volání z mobilu za 1,50 Kč

Výsledky

Hokej | Přátelská utkání klubů

zápas Výsledek datum
5003 Rudnyj - Chelmet Čeljabinsk 4:4 13.8. 10:00
5004 MHK Bars Kazaň - Iževsk 3:2 13.8. 12:00
5015 Krasnojarsk - Angarsk 5:3 13.8. 14:00
5023 N.Tagil - Tumeň 0:4 13.8. 14:00
5024 AK Bars Kazaň - Jaroslavl 2:1 13.8. 14:30
5025 Ambri - Litvínov 3:3 13.8. 15:00
5026 Augsburg - Zug 4:5 13.8. 20:00
5027 Gap - Nürnberg 6:3 13.8. 16:00
5028 Ingolstadt - Wolfsburg 1:4 13.8. 16:30
5031 Valerenga - Sarpsborg 1:2 13.8. 17:00
5032 Schwenningen - Freiburg 6:1 13.8. 18:00
5033 Straubing - Linz 3:3 13.8. 18:00
5034 Din.Riga - Din.Minsk 3:2 13.8. 18:30
5035 Essen - Düsseldorf 4:5 13.8. 18:30
5036 Bad Tölz - Rosenheim 6:3 13.8. 19:00
5044 Dornbirn - Ravensburg 8:2 13.8. 20:00
5073 Sheffield - Södertälje 1:3 13.8. 18:00
5074 Cardiff - Nottingham 2:2 13.8. 19:00
5003 Kunlun - Novosibirsk 4:2 14.8. 12:00
5004 SKA Karelia - Jokerit 1:3 14.8. 14:00
5015 Jaroslavl - Din.Minsk 4:2 14.8. 14:30
5016 Magnitogorsk - Tr.Čeljabinsk 1:4 14.8. 16:00
5023 Din.Riga - AK Bars Kazaň 3:1 14.8. 18:30
5024 SKA St.Petěrburg - Soči 3:1 14.8. 18:30
5004 Chabarovsk - Jekatěrinburg 0:2 15.8. 11:00
5015 Nižněkamsk - Lada Togliatti 3:1 15.8. 12:00
5016 Soči - Kanada 1:5 15.8. 14:00
5023 Din.Moskva - Podolsk 4:3 15.8. 14:30
5024 Mol.Perm - Iževsk 3:2 15.8. 15:00
5025 Omsk - Chanty Mansijsk 4:1 15.8. 15:00
5026 Neftyanik Almetyevsk - Neftěkamsk 1:1 15.8. 16:00
5027 Magnitogorsk - Novosibirsk 0:2 15.8. 16:00
5028 Ufa - Vladivostok 4:1 15.8. 16:00
5029 Hr.Králové - Olomouc 3:1 15.8. 17:00
5031 Kladno - K.Vary 3:0 15.8. 17:00
5032 Č.Buděj. - Pardubice 2:4 15.8. 17:30
5033 Kookoo - Hämeenlinna 0:4 15.8. 17:30
5034 Litvínov - Ml.Boleslav 4:3 15.8. 17:30
5035 Plzeň - Chomutov 2:2 15.8. 17:30
5036 Benátky - Ústí n. L. 6:2 15.8. 18:00
5044 Litoměřice - Kadaň 3:0 15.8. 18:00
5045 Přerov - Slavia 7:5 15.8. 18:00
5073 Slovan - Kom.Brno 2:2 15.8. 18:00
5074 Sp.Moskva - CSKA Moskva 0:3 15.8. 18:00
5075 Zlín - Znojmo 5:2 15.8. 18:00
5076 SKA Karelia - Čerepovec 3:0 15.8. 18:30
5003 Lörenskog - Stjernen 1:1 15.8. 18:30
5077 Lillehammer - Manglerud 4:3 15.8. 18:30
5078 Gap - Briancon 5:2 15.8. 18:30
5079 Nové Zámky - Havířov 2:1 15.8. 18:30
5080 HK Poprad - Szekesfehervar 4:3 15.8. 19:00
5081 Almtuna - Västervik 2:2 15.8. 19:00
5082 Djurgarden - Mora 0:2 15.8. 19:00
5083 Herning - Esbjerg 5:2 15.8. 19:00
5084 Rapperswil - Mannheim 2:4 15.8. 19:00
5085 Salzburg - Wolfsburg 2:4 15.8. 19:15
5086 Langnau - Biel 0:2 15.8. 19:30
5004 Mol.Perm - Iževsk 3:3 16.8. 10:00
5015 Barys Astana - Jugra 4:2 16.8. 11:00
5028 Lada Togliatti - Vladivostok 4:4 16.8. 12:00
5016 Jokerit - Čerepovec 1:2 16.8. 14:00
5023 Din.Minsk - AK Bars Kazaň 2:2 16.8. 14:30
5024 Omsk - Chabarovsk 5:2 16.8. 15:00
5025 Ufa - Nižněkamsk 2:2 16.8. 16:00
5035 Lyon - Zagreb 1:2 16.8. 16:00
5026 Ilves - Ässät Pori 0:2 16.8. 17:30
5036 Kettera - Peliitat 5:3 16.8. 17:30
5044 K Vantaa - High1 3:4 16.8. 17:30
5027 Přerov - Znojmo 0:5 16.8. 18:00
5029 Zlín - Slavia 4:0 16.8. 18:00
5031 Din.Riga - Jaroslavl 1:5 16.8. 18:30
5045 St.Petěrburg - Kanada 3:0 16.8. 18:30
5032 Visp - Servette 3:3 16.8. 19:00
5033 Langenthal - Bern 3:3 16.8. 19:30
5034 Stavanger - Graz 3:4 16.8. 19:30
5073 Troja Ljungby - Halmstad 7:1 16.8. 19:00
5074 Västeras - Vita Hästen 1:3 16.8. 19:00
5004 Barys Astana - Jekatěrinburg 1:3 17.8. 13:00
5015 CSKA Moskva - Podolsk 2:1 17.8. 15:00
5028 Din.Moskva - Sp.Moskva 2:3 17.8. 18:15
5082 Chabarovsk - Jugra 2:1 17.8. 15:00
5081 Znojmo - Slavia 1:1 17.8. 15:30
5086 Liberec - Hr.Králové 4:1 17.8. 17:00
5087 Č.Buděj. - Kladno 3:1 17.8. 17:30
5088 Chomutov - Plzeň 1:4 17.8. 17:30
5089 K.Vary - Litoměřice 4:2 17.8. 17:30
5090 Ml.Boleslav - Litvínov 5:2 17.8. 17:30
5091 Sport Vaasa - Tappara 3:6 17.8. 17:30
5092 B.Bystrica - Slovan 5:2 17.8. 18:00
5093 Frölunda - HV 71 8:1 17.8. 18:00
5095 Kom.Brno - Jihlava 3:1 17.8. 18:00
5105 Ústí n. L. - Kadaň 3:5 17.8. 18:00
5108 Brynäs - Djurgarden 1:3 17.8. 19:00
5109 Färjestad - Linköping 3:4 17.8. 19:00
5110 Lulea - MoDo 3:3 17.8. 19:00
5111 Přerov - Zlín 3:3 17.8. 19:00
5116 Köln - Örebro 1:5 17.8. 20:00
5016 Mulhouse - Vsetín 1:1 17.8. 12:00
5003 Čerepovec - Soči 3:1 17.8. 12:30
5023 SKA Karelia - Kanada 0:4 17.8. 13:30
5024 Din.Minsk - AK Bars Kazaň 2:2 17.8. 14:30
5084 Žilina - Třinec 3:4 17.8. 15:30
5085 Rögle - Lugano 2:1 17.8. 16:00
5026 Lyon - Vienna 0:5 17.8. 16:00
5096 Storhamar - Val.Oslo 5:0 17.8. 18:00
5106 Frisk - Lörenskog 3:4 17.8. 18:30
5107 Sarpsborg - Stjernen 4:0 17.8. 18:30
5027 Din.Riga - Jaroslavl 0:3 17.8. 18:30
5031 SKA St.Petěrburg - Jokerit 5:1 17.8. 18:30
5117 Trenčín - Strasbourg 4:1 17.8. 19:00
5032 Tingsryd - Karlskrona 1:0 17.8. 19:00
5033 IK Pantern - Malmö 3:3 17.8. 19:00
5034 Bern - Langnau 2:0 17.8. 19:30
5112 Zvolen - Tychy 1:1 17.8. 19:00
Vítěz do rozhodnutí Výsledek datum
30387 Rudnyj - Chelmet Čeljabinsk 5:4 13.8. 10:00
30467 MHK Bars Kazaň - Iževsk 3:2 13.8. 12:00
30508 Krasnojarsk - Angarsk 5:3 13.8. 14:00
30545 N.Tagil - Tumeň 0:4 13.8. 14:00
30706 AK Bars Kazaň - Jaroslavl 2:1 13.8. 14:30
31073 Ambri - Litvínov 3:4 13.8. 15:00
31098 Augsburg - Zug 4:5 13.8. 20:00
31123 Gap - Nürnberg 6:3 13.8. 16:00
31148 Ingolstadt - Wolfsburg 1:4 13.8. 16:30
31175 Valerenga - Sarpsborg 1:2 13.8. 17:00
31204 Schwenningen - Freiburg 6:1 13.8. 18:00
31233 Straubing - Linz 3:4 13.8. 18:00
31258 Din.Riga - Din.Minsk 3:2 13.8. 18:30
31283 Essen - Düsseldorf 4:5 13.8. 18:30
31308 Bad Tölz - Rosenheim 6:3 13.8. 19:00
31333 Dornbirn - Ravensburg 8:2 13.8. 20:00
31358 Sheffield - Södertälje 1:3 13.8. 18:00
36573 Cardiff - Nottingham 3:2 13.8. 19:00
30387 Kunlun - Novosibirsk 4:2 14.8. 12:00
30443 SKA Karelia - Jokerit 1:3 14.8. 14:00
30482 Jaroslavl - Din.Minsk 4:2 14.8. 14:30
30507 Magnitogorsk - Tr.Čeljabinsk 1:4 14.8. 16:00
30532 Din.Riga - AK Bars Kazaň 3:1 14.8. 18:30
30682 SKA St.Petěrburg - Soči 3:1 14.8. 18:30
30387 Chabarovsk - Jekatěrinburg 0:2 15.8. 11:00
30443 Nižněkamsk - Lada Togliatti 3:1 15.8. 12:00
30482 Soči - Kanada 1:5 15.8. 14:00
30507 Din.Moskva - Podolsk 4:3 15.8. 14:30
30536 Mol.Perm - Iževsk 3:2 15.8. 15:00
30540 Omsk - Chanty Mansijsk 4:1 15.8. 15:00
30544 Neftyanik Almetyevsk - Neftěkamsk 2:1 15.8. 16:00
30548 Magnitogorsk - Novosibirsk 0:2 15.8. 16:00
30552 Ufa - Vladivostok 4:1 15.8. 16:00
30681 Hr.Králové - Olomouc 3:1 15.8. 17:00
30685 Kladno - K.Vary 3:0 15.8. 17:00
30689 Č.Buděj. - Pardubice 2:4 15.8. 17:30
30693 Kookoo - Hämeenlinna 0:4 15.8. 17:30
30697 Litvínov - Ml.Boleslav 4:3 15.8. 17:30
31145 Plzeň - Chomutov 2:3 15.8. 17:30
31149 Benátky - Ústí n. L. 6:2 15.8. 18:00
31153 Litoměřice - Kadaň 3:0 15.8. 18:00
31157 Přerov - Slavia 7:5 15.8. 18:00
31161 Slovan - Kom.Brno 3:2 15.8. 18:00
31166 Sp.Moskva - CSKA Moskva 0:3 15.8. 18:00
31170 Zlín - Znojmo 5:2 15.8. 18:00
31174 SKA Karelia - Čerepovec 3:0 15.8. 18:30
31342 Lörenskog - Stjernen 1:2 15.8. 18:30
31346 Lillehammer - Manglerud 4:3 15.8. 18:30
31350 Gap - Briancon 5:2 15.8. 18:30
31354 Nové Zámky - Havířov 2:1 15.8. 18:30
31358 HK Poprad - Szekesfehervar 4:3 15.8. 19:00
31706 Almtuna - Västervik 2:3 15.8. 19:00
31719 Djurgarden - Mora 0:2 15.8. 19:00
31723 Herning - Esbjerg 5:2 15.8. 19:00
31727 Rapperswil - Mannheim 2:4 15.8. 19:00
31731 Salzburg - Wolfsburg 2:4 15.8. 19:15
31735 Langnau - Biel 0:2 15.8. 19:30
30414 Mol.Perm - Iževsk 4:3 16.8. 10:00
30424 Barys Astana - Jugra 4:2 16.8. 11:00
30467 Lada Togliatti - Vladivostok 5:4 16.8. 12:00
30429 Jokerit - Čerepovec 1:2 16.8. 14:00
30433 Din.Minsk - AK Bars Kazaň 3:2 16.8. 14:30
30437 Omsk - Chabarovsk 5:2 16.8. 15:00
30441 Ufa - Nižněkamsk 2:3 16.8. 16:00
31102 Lyon - Zagreb 1:2 16.8. 16:00
30455 Ilves - Ässät Pori 0:2 16.8. 17:30
31106 Kettera - Peliitat 5:3 16.8. 17:30
31110 K Vantaa - High1 3:4 16.8. 17:30
30463 Přerov - Znojmo 0:5 16.8. 18:00
30471 Zlín - Slavia 4:0 16.8. 18:00
30475 Din.Riga - Jaroslavl 1:5 16.8. 18:30
31114 St.Petěrburg - Kanada 3:0 16.8. 18:30
30479 Visp - Servette 3:4 16.8. 19:00
30482 Langenthal - Bern 4:3 16.8. 19:30
30485 Stavanger - Graz 3:4 16.8. 19:30
31137 Troja Ljungby - Halmstad 7:1 16.8. 19:00
31141 Västeras - Vita Hästen 1:3 16.8. 19:00
30414 Barys Astana - Jekatěrinburg 1:3 17.8. 13:00
30424 CSKA Moskva - Podolsk 2:1 17.8. 15:00
30432 Din.Moskva - Sp.Moskva 2:3 17.8. 18:15
31122 Chabarovsk - Jugra 2:1 17.8. 15:00
31118 Znojmo - Slavia 1:2 17.8. 15:30
31161 Liberec - Hr.Králové 4:1 17.8. 17:00
31166 Č.Buděj. - Kladno 3:1 17.8. 17:30
31170 Chomutov - Plzeň 1:4 17.8. 17:30
31174 K.Vary - Litoměřice 4:2 17.8. 17:30
31178 Ml.Boleslav - Litvínov 5:2 17.8. 17:30
31182 Sport Vaasa - Tappara 3:6 17.8. 17:30
31186 B.Bystrica - Slovan 5:2 17.8. 18:00
31190 Frölunda - HV 71 8:1 17.8. 18:00
31194 Kom.Brno - Jihlava 3:1 17.8. 18:00
31202 Ústí n. L. - Kadaň 3:5 17.8. 18:00
31214 Brynäs - Djurgarden 1:3 17.8. 19:00
31218 Färjestad - Linköping 3:4 17.8. 19:00
31222 Lulea - MoDo 3:4 17.8. 19:00
31226 Přerov - Zlín 17.8. 19:00
31246 Köln - Örebro 1:5 17.8. 20:00
30466 Mulhouse - Vsetín 1:2 17.8. 12:00
30387 Čerepovec - Soči 3:1 17.8. 12:30
30494 SKA Karelia - Kanada 0:4 17.8. 13:30
30519 Din.Minsk - AK Bars Kazaň 2:3 17.8. 14:30
31130 Žilina - Třinec 3:4 17.8. 15:30
31134 Rögle - Lugano 2:1 17.8. 16:00
30694 Lyon - Vienna 0:5 17.8. 16:00
31198 Storhamar - Val.Oslo 5:0 17.8. 18:00
31206 Frisk - Lörenskog 3:4 17.8. 18:30
31210 Sarpsborg - Stjernen 4:0 17.8. 18:30
30698 Din.Riga - Jaroslavl 0:3 17.8. 18:30
31066 SKA St.Petěrburg - Jokerit 5:1 17.8. 18:30
31250 Trenčín - Strasbourg 4:1 17.8. 19:00
31091 Tingsryd - Karlskrona 1:0 17.8. 19:00
31094 IK Pantern - Malmö 4:3 17.8. 19:00
31097 Bern - Langnau 2:0 17.8. 19:30
31230 Zvolen - Tychy 2:1 17.8. 19:00
zápas bez remízy Výsledek datum
30388 Rudnyj - Chelmet Čeljabinsk 13.8. 10:00
30471 MHK Bars Kazaň - Iževsk 3:2 13.8. 12:00
30509 Krasnojarsk - Angarsk 5:3 13.8. 14:00
30546 N.Tagil - Tumeň 0:4 13.8. 14:00
30707 AK Bars Kazaň - Jaroslavl 2:1 13.8. 14:30
31074 Ambri - Litvínov 13.8. 15:00
31099 Augsburg - Zug 4:5 13.8. 20:00
31124 Gap - Nürnberg 6:3 13.8. 16:00
31149 Ingolstadt - Wolfsburg 1:4 13.8. 16:30
31176 Valerenga - Sarpsborg 1:2 13.8. 17:00
31205 Schwenningen - Freiburg 6:1 13.8. 18:00
31234 Straubing - Linz 13.8. 18:00
31259 Din.Riga - Din.Minsk 3:2 13.8. 18:30
31284 Essen - Düsseldorf 4:5 13.8. 18:30
31309 Bad Tölz - Rosenheim 6:3 13.8. 19:00
31334 Dornbirn - Ravensburg 8:2 13.8. 20:00
31359 Sheffield - Södertälje 1:3 13.8. 18:00
36574 Cardiff - Nottingham 13.8. 19:00
30388 Kunlun - Novosibirsk 4:2 14.8. 12:00
30444 SKA Karelia - Jokerit 1:3 14.8. 14:00
30483 Jaroslavl - Din.Minsk 4:2 14.8. 14:30
30508 Magnitogorsk - Tr.Čeljabinsk 1:4 14.8. 16:00
30533 Din.Riga - AK Bars Kazaň 3:1 14.8. 18:30
30683 SKA St.Petěrburg - Soči 3:1 14.8. 18:30
30388 Chabarovsk - Jekatěrinburg 0:2 15.8. 11:00
30444 Nižněkamsk - Lada Togliatti 3:1 15.8. 12:00
30483 Soči - Kanada 1:5 15.8. 14:00
30508 Din.Moskva - Podolsk 4:3 15.8. 14:30
30537 Mol.Perm - Iževsk 3:2 15.8. 15:00
30541 Omsk - Chanty Mansijsk 4:1 15.8. 15:00
30545 Neftyanik Almetyevsk - Neftěkamsk 15.8. 16:00
30549 Magnitogorsk - Novosibirsk 0:2 15.8. 16:00
30553 Ufa - Vladivostok 4:1 15.8. 16:00
30682 Hr.Králové - Olomouc 3:1 15.8. 17:00
30686 Kladno - K.Vary 3:0 15.8. 17:00
30690 Č.Buděj. - Pardubice 2:4 15.8. 17:30
30694 Kookoo - Hämeenlinna 0:4 15.8. 17:30
30698 Litvínov - Ml.Boleslav 4:3 15.8. 17:30
31146 Plzeň - Chomutov 15.8. 17:30
31150 Benátky - Ústí n. L. 6:2 15.8. 18:00
31154 Litoměřice - Kadaň 3:0 15.8. 18:00
31158 Přerov - Slavia 7:5 15.8. 18:00
31162 Slovan - Kom.Brno 15.8. 18:00
31167 Sp.Moskva - CSKA Moskva 0:3 15.8. 18:00
31171 Zlín - Znojmo 5:2 15.8. 18:00
31175 SKA Karelia - Čerepovec 3:0 15.8. 18:30
31343 Lörenskog - Stjernen 15.8. 18:30
31347 Lillehammer - Manglerud 4:3 15.8. 18:30
31351 Gap - Briancon 5:2 15.8. 18:30
31355 Nové Zámky - Havířov 2:1 15.8. 18:30
31359 HK Poprad - Szekesfehervar 4:3 15.8. 19:00
31707 Almtuna - Västervik 15.8. 19:00
31720 Djurgarden - Mora 0:2 15.8. 19:00
31724 Herning - Esbjerg 5:2 15.8. 19:00
31728 Rapperswil - Mannheim 2:4 15.8. 19:00
31732 Salzburg - Wolfsburg 2:4 15.8. 19:15
31736 Langnau - Biel 0:2 15.8. 19:30
30421 Mol.Perm - Iževsk 16.8. 10:00
30425 Barys Astana - Jugra 4:2 16.8. 11:00
30468 Lada Togliatti - Vladivostok 16.8. 12:00
30430 Jokerit - Čerepovec 1:2 16.8. 14:00
30434 Din.Minsk - AK Bars Kazaň 16.8. 14:30
30438 Omsk - Chabarovsk 5:2 16.8. 15:00
30442 Ufa - Nižněkamsk 16.8. 16:00
31103 Lyon - Zagreb 1:2 16.8. 16:00
30460 Ilves - Ässät Pori 0:2 16.8. 17:30
31107 Kettera - Peliitat 5:3 16.8. 17:30
31111 K Vantaa - High1 3:4 16.8. 17:30
30464 Přerov - Znojmo 0:5 16.8. 18:00
30472 Zlín - Slavia 4:0 16.8. 18:00
30476 Din.Riga - Jaroslavl 1:5 16.8. 18:30
31115 St.Petěrburg - Kanada 3:0 16.8. 18:30
30480 Visp - Servette 16.8. 19:00
30483 Langenthal - Bern 16.8. 19:30
30486 Stavanger - Graz 3:4 16.8. 19:30
31138 Troja Ljungby - Halmstad 7:1 16.8. 19:00
31142 Västeras - Vita Hästen 1:3 16.8. 19:00
30421 Barys Astana - Jekatěrinburg 1:3 17.8. 13:00
30425 CSKA Moskva - Podolsk 2:1 17.8. 15:00
30467 Din.Moskva - Sp.Moskva 2:3 17.8. 18:15
31123 Chabarovsk - Jugra 2:1 17.8. 15:00
31119 Znojmo - Slavia 17.8. 15:30
31162 Liberec - Hr.Králové 4:1 17.8. 17:00
31167 Č.Buděj. - Kladno 3:1 17.8. 17:30
31171 Chomutov - Plzeň 1:4 17.8. 17:30
31175 K.Vary - Litoměřice 4:2 17.8. 17:30
31179 Ml.Boleslav - Litvínov 5:2 17.8. 17:30
31183 Sport Vaasa - Tappara 3:6 17.8. 17:30
31187 B.Bystrica - Slovan 5:2 17.8. 18:00
31191 Frölunda - HV 71 8:1 17.8. 18:00
31195 Kom.Brno - Jihlava 3:1 17.8. 18:00
31203 Ústí n. L. - Kadaň 3:5 17.8. 18:00
31215 Brynäs - Djurgarden 1:3 17.8. 19:00
31219 Färjestad - Linköping 3:4 17.8. 19:00
31223 Lulea - MoDo 17.8. 19:00
31227 Přerov - Zlín 17.8. 19:00
31247 Köln - Örebro 1:5 17.8. 20:00
30470 Mulhouse - Vsetín 17.8. 12:00
30388 Čerepovec - Soči 3:1 17.8. 12:30
30495 SKA Karelia - Kanada 0:4 17.8. 13:30
30520 Din.Minsk - AK Bars Kazaň 17.8. 14:30
31131 Žilina - Třinec 3:4 17.8. 15:30
31135 Rögle - Lugano 2:1 17.8. 16:00
30695 Lyon - Vienna 0:5 17.8. 16:00
31199 Storhamar - Val.Oslo 5:0 17.8. 18:00
31207 Frisk - Lörenskog 3:4 17.8. 18:30
31211 Sarpsborg - Stjernen 4:0 17.8. 18:30
30699 Din.Riga - Jaroslavl 0:3 17.8. 18:30
31067 SKA St.Petěrburg - Jokerit 5:1 17.8. 18:30
31251 Trenčín - Strasbourg 4:1 17.8. 19:00
31092 Tingsryd - Karlskrona 1:0 17.8. 19:00
31093 IK Pantern - Malmö 17.8. 19:00
31098 Bern - Langnau 2:0 17.8. 19:30
31231 Zvolen - Tychy 17.8. 19:00
počet branek (60 min.) Výsledek datum
30412 Rudnyj - Chelmet Čeljabinsk 4:4 13.8. 10:00
30481 MHK Bars Kazaň - Iževsk 3:2 13.8. 12:00
30510 Krasnojarsk - Angarsk 5:3 13.8. 14:00
30547 N.Tagil - Tumeň 0:4 13.8. 14:00
30708 AK Bars Kazaň - Jaroslavl 2:1 13.8. 14:30
31075 Ambri - Litvínov 3:3 13.8. 15:00
31100 Augsburg - Zug 4:5 13.8. 20:00
31125 Gap - Nürnberg 6:3 13.8. 16:00
31150 Ingolstadt - Wolfsburg 1:4 13.8. 16:30
31177 Valerenga - Sarpsborg 1:2 13.8. 17:00
31210 Schwenningen - Freiburg 6:1 13.8. 18:00
31235 Straubing - Linz 3:3 13.8. 18:00
31260 Din.Riga - Din.Minsk 3:2 13.8. 18:30
31285 Essen - Düsseldorf 4:5 13.8. 18:30
31310 Bad Tölz - Rosenheim 6:3 13.8. 19:00
31335 Dornbirn - Ravensburg 8:2 13.8. 20:00
30412 Kunlun - Novosibirsk 4:2 14.8. 12:00
30455 SKA Karelia - Jokerit 1:3 14.8. 14:00
30484 Jaroslavl - Din.Minsk 4:2 14.8. 14:30
30509 Magnitogorsk - Tr.Čeljabinsk 1:4 14.8. 16:00
30534 Din.Riga - AK Bars Kazaň 3:1 14.8. 18:30
30684 SKA St.Petěrburg - Soči 3:1 14.8. 18:30
30412 Chabarovsk - Jekatěrinburg 0:2 15.8. 11:00
30455 Nižněkamsk - Lada Togliatti 3:1 15.8. 12:00
30484 Soči - Kanada 1:5 15.8. 14:00
30509 Din.Moskva - Podolsk 4:3 15.8. 14:30
30701 Magnitogorsk - Novosibirsk 0:2 15.8. 16:00
31022 Ufa - Vladivostok 4:1 15.8. 16:00
31043 Hr.Králové - Olomouc 3:1 15.8. 17:00
31082 Kladno - K.Vary 3:0 15.8. 17:00
31103 Č.Buděj. - Pardubice 2:4 15.8. 17:30
31124 Litvínov - Ml.Boleslav 4:3 15.8. 17:30
30532 Plzeň - Chomutov 2:2 15.8. 17:30
31195 Benátky - Ústí n. L. 6:2 15.8. 18:00
31216 Litoměřice - Kadaň 3:0 15.8. 18:00
31237 Přerov - Slavia 7:5 15.8. 18:00
31258 Slovan - Kom.Brno 2:2 15.8. 18:00
31279 Sp.Moskva - CSKA Moskva 0:3 15.8. 18:00
31300 Zlín - Znojmo 5:2 15.8. 18:00
31321 SKA Karelia - Čerepovec 3:0 15.8. 18:30
31739 Lörenskog - Stjernen 1:1 15.8. 18:30
31760 Lillehammer - Manglerud 4:3 15.8. 18:30
31781 Djurgarden - Mora 0:2 15.8. 19:00
31802 Herning - Esbjerg 5:2 15.8. 19:00
31844 Rapperswil - Mannheim 2:4 15.8. 19:00
31910 Salzburg - Wolfsburg 2:4 15.8. 19:15
31950 Langnau - Biel 0:2 15.8. 19:30
30469 Lada Togliatti - Vladivostok 4:4 16.8. 12:00
30489 Jokerit - Čerepovec 1:2 16.8. 14:00
30510 Din.Minsk - AK Bars Kazaň 2:2 16.8. 14:30
30531 Omsk - Chabarovsk 5:2 16.8. 15:00
30552 Ufa - Nižněkamsk 2:2 16.8. 16:00
30698 Přerov - Znojmo 0:5 16.8. 18:00
30732 Zlín - Slavia 4:0 16.8. 18:00
31040 Din.Riga - Jaroslavl 1:5 16.8. 18:30
31079 Stavanger - Graz 3:4 16.8. 19:30
31254 Barys Astana - Jekatěrinburg 1:3 17.8. 13:00
31275 CSKA Moskva - Podolsk 2:1 17.8. 15:00
31296 Din.Moskva - Sp.Moskva 2:3 17.8. 18:15
31360 Chabarovsk - Jugra 2:1 17.8. 15:00
31338 Znojmo - Slavia 1:1 17.8. 15:30
31776 Liberec - Hr.Králové 4:1 17.8. 17:00
31797 Č.Buděj. - Kladno 3:1 17.8. 17:30
31818 Chomutov - Plzeň 1:4 17.8. 17:30
31860 K.Vary - Litoměřice 4:2 17.8. 17:30
31945 Ml.Boleslav - Litvínov 5:2 17.8. 17:30
31989 Sport Vaasa - Tappara 3:6 17.8. 17:30
32059 B.Bystrica - Slovan 5:2 17.8. 18:00
32093 Frölunda - HV 71 8:1 17.8. 18:00
32132 Kom.Brno - Jihlava 3:1 17.8. 18:00
32357 Brynäs - Djurgarden 1:3 17.8. 19:00
32335 Färjestad - Linköping 3:4 17.8. 19:00
32197 Lulea - MoDo 3:3 17.8. 19:00
30471 Mulhouse - Vsetín 1:1 17.8. 12:00
30412 Čerepovec - Soči 3:1 17.8. 12:30
30496 SKA Karelia - Kanada 0:4 17.8. 13:30
30521 Din.Minsk - AK Bars Kazaň 2:2 17.8. 14:30
31734 Žilina - Třinec 3:4 17.8. 15:30
31755 Rögle - Lugano 2:1 17.8. 16:00
32172 Storhamar - Val.Oslo 5:0 17.8. 18:00
32504 Frisk - Lörenskog 3:4 17.8. 18:30
32474 Sarpsborg - Stjernen 4:0 17.8. 18:30
30700 Din.Riga - Jaroslavl 0:3 17.8. 18:30
31068 SKA St.Petěrburg - Jokerit 5:1 17.8. 18:30
32791 Trenčín - Strasbourg 4:1 17.8. 19:00
31099 Bern - Langnau 2:0 17.8. 19:30
počet branek (60 min.) Výsledek datum
30414 Rudnyj - Chelmet Čeljabinsk 4:4 13.8. 10:00
30482 MHK Bars Kazaň - Iževsk 3:2 13.8. 12:00
30511 Krasnojarsk - Angarsk 5:3 13.8. 14:00
30548 N.Tagil - Tumeň 0:4 13.8. 14:00
30709 AK Bars Kazaň - Jaroslavl 2:1 13.8. 14:30
31076 Ambri - Litvínov 3:3 13.8. 15:00
31101 Augsburg - Zug 4:5 13.8. 20:00
31126 Gap - Nürnberg 6:3 13.8. 16:00
31151 Ingolstadt - Wolfsburg 1:4 13.8. 16:30
31178 Valerenga - Sarpsborg 1:2 13.8. 17:00
31211 Schwenningen - Freiburg 6:1 13.8. 18:00
31236 Straubing - Linz 3:3 13.8. 18:00
31261 Din.Riga - Din.Minsk 3:2 13.8. 18:30
31286 Essen - Düsseldorf 4:5 13.8. 18:30
31311 Bad Tölz - Rosenheim 6:3 13.8. 19:00
31336 Dornbirn - Ravensburg 8:2 13.8. 20:00
30414 Kunlun - Novosibirsk 4:2 14.8. 12:00
30460 SKA Karelia - Jokerit 1:3 14.8. 14:00
30485 Jaroslavl - Din.Minsk 4:2 14.8. 14:30
30510 Magnitogorsk - Tr.Čeljabinsk 1:4 14.8. 16:00
30535 Din.Riga - AK Bars Kazaň 3:1 14.8. 18:30
30685 SKA St.Petěrburg - Soči 3:1 14.8. 18:30
30414 Chabarovsk - Jekatěrinburg 0:2 15.8. 11:00
30460 Nižněkamsk - Lada Togliatti 3:1 15.8. 12:00
30485 Soči - Kanada 1:5 15.8. 14:00
30510 Din.Moskva - Podolsk 4:3 15.8. 14:30
30702 Magnitogorsk - Novosibirsk 0:2 15.8. 16:00
31023 Ufa - Vladivostok 4:1 15.8. 16:00
31044 Hr.Králové - Olomouc 3:1 15.8. 17:00
31083 Kladno - K.Vary 3:0 15.8. 17:00
31104 Č.Buděj. - Pardubice 2:4 15.8. 17:30
31125 Litvínov - Ml.Boleslav 4:3 15.8. 17:30
30533 Plzeň - Chomutov 2:2 15.8. 17:30
31196 Benátky - Ústí n. L. 6:2 15.8. 18:00
31217 Litoměřice - Kadaň 3:0 15.8. 18:00
31238 Přerov - Slavia 7:5 15.8. 18:00
31259 Slovan - Kom.Brno 2:2 15.8. 18:00
31280 Sp.Moskva - CSKA Moskva 0:3 15.8. 18:00
31301 Zlín - Znojmo 5:2 15.8. 18:00
31322 SKA Karelia - Čerepovec 3:0 15.8. 18:30
31740 Lörenskog - Stjernen 1:1 15.8. 18:30
31761 Lillehammer - Manglerud 4:3 15.8. 18:30
31782 Djurgarden - Mora 0:2 15.8. 19:00
31803 Herning - Esbjerg 5:2 15.8. 19:00
31845 Rapperswil - Mannheim 2:4 15.8. 19:00
31911 Salzburg - Wolfsburg 2:4 15.8. 19:15
31951 Langnau - Biel 0:2 15.8. 19:30
30470 Lada Togliatti - Vladivostok 4:4 16.8. 12:00
30490 Jokerit - Čerepovec 1:2 16.8. 14:00
30511 Din.Minsk - AK Bars Kazaň 2:2 16.8. 14:30
30532 Omsk - Chabarovsk 5:2 16.8. 15:00
30553 Ufa - Nižněkamsk 2:2 16.8. 16:00
30699 Přerov - Znojmo 0:5 16.8. 18:00
30733 Zlín - Slavia 4:0 16.8. 18:00
31041 Din.Riga - Jaroslavl 1:5 16.8. 18:30
31080 Stavanger - Graz 3:4 16.8. 19:30
31255 Barys Astana - Jekatěrinburg 1:3 17.8. 13:00
31276 CSKA Moskva - Podolsk 2:1 17.8. 15:00
31297 Din.Moskva - Sp.Moskva 2:3 17.8. 18:15
31361 Chabarovsk - Jugra 2:1 17.8. 15:00
31339 Znojmo - Slavia 1:1 17.8. 15:30
31777 Liberec - Hr.Králové 4:1 17.8. 17:00
31798 Č.Buděj. - Kladno 3:1 17.8. 17:30
31819 Chomutov - Plzeň 1:4 17.8. 17:30
31861 K.Vary - Litoměřice 4:2 17.8. 17:30
31946 Ml.Boleslav - Litvínov 5:2 17.8. 17:30
32019 Sport Vaasa - Tappara 3:6 17.8. 17:30
32060 B.Bystrica - Slovan 5:2 17.8. 18:00
32094 Frölunda - HV 71 8:1 17.8. 18:00
32133 Kom.Brno - Jihlava 3:1 17.8. 18:00
32358 Brynäs - Djurgarden 1:3 17.8. 19:00
32336 Färjestad - Linköping 3:4 17.8. 19:00
32198 Lulea - MoDo 3:3 17.8. 19:00
30472 Mulhouse - Vsetín 1:1 17.8. 12:00
30429 Čerepovec - Soči 3:1 17.8. 12:30
30497 SKA Karelia - Kanada 0:4 17.8. 13:30
30522 Din.Minsk - AK Bars Kazaň 2:2 17.8. 14:30
31735 Žilina - Třinec 3:4 17.8. 15:30
31756 Rögle - Lugano 2:1 17.8. 16:00
32173 Storhamar - Val.Oslo 5:0 17.8. 18:00
32627 Frisk - Lörenskog 3:4 17.8. 18:30
32484 Sarpsborg - Stjernen 4:0 17.8. 18:30
30701 Din.Riga - Jaroslavl 0:3 17.8. 18:30
31069 SKA St.Petěrburg - Jokerit 5:1 17.8. 18:30
32792 Trenčín - Strasbourg 4:1 17.8. 19:00
31100 Bern - Langnau 2:0 17.8. 19:30
počet branek (60 min.) Výsledek datum
30421 Rudnyj - Chelmet Čeljabinsk 4:4 13.8. 10:00
30483 MHK Bars Kazaň - Iževsk 3:2 13.8. 12:00
30512 Krasnojarsk - Angarsk 5:3 13.8. 14:00
30549 N.Tagil - Tumeň 0:4 13.8. 14:00
30710 AK Bars Kazaň - Jaroslavl 2:1 13.8. 14:30
31077 Ambri - Litvínov 3:3 13.8. 15:00
31102 Augsburg - Zug 4:5 13.8. 20:00
31127 Gap - Nürnberg 6:3 13.8. 16:00
31152 Ingolstadt - Wolfsburg 1:4 13.8. 16:30
31179 Valerenga - Sarpsborg 1:2 13.8. 17:00
31212 Schwenningen - Freiburg 6:1 13.8. 18:00
31237 Straubing - Linz 3:3 13.8. 18:00
31262 Din.Riga - Din.Minsk 3:2 13.8. 18:30
31287 Essen - Düsseldorf 4:5 13.8. 18:30
31312 Bad Tölz - Rosenheim 6:3 13.8. 19:00
31337 Dornbirn - Ravensburg 8:2 13.8. 20:00
30421 Kunlun - Novosibirsk 4:2 14.8. 12:00
30461 SKA Karelia - Jokerit 1:3 14.8. 14:00
30486 Jaroslavl - Din.Minsk 4:2 14.8. 14:30
30511 Magnitogorsk - Tr.Čeljabinsk 1:4 14.8. 16:00
30536 Din.Riga - AK Bars Kazaň 3:1 14.8. 18:30
30686 SKA St.Petěrburg - Soči 3:1 14.8. 18:30
30421 Chabarovsk - Jekatěrinburg 0:2 15.8. 11:00
30461 Nižněkamsk - Lada Togliatti 3:1 15.8. 12:00
30486 Soči - Kanada 1:5 15.8. 14:00
30511 Din.Moskva - Podolsk 4:3 15.8. 14:30
30705 Magnitogorsk - Novosibirsk 0:2 15.8. 16:00
31024 Ufa - Vladivostok 4:1 15.8. 16:00
31063 Hr.Králové - Olomouc 3:1 15.8. 17:00
31084 Kladno - K.Vary 3:0 15.8. 17:00
31105 Č.Buděj. - Pardubice 2:4 15.8. 17:30
31126 Litvínov - Ml.Boleslav 4:3 15.8. 17:30
30534 Plzeň - Chomutov 2:2 15.8. 17:30
31197 Benátky - Ústí n. L. 6:2 15.8. 18:00
31218 Litoměřice - Kadaň 3:0 15.8. 18:00
31239 Přerov - Slavia 7:5 15.8. 18:00
31260 Slovan - Kom.Brno 2:2 15.8. 18:00
31281 Sp.Moskva - CSKA Moskva 0:3 15.8. 18:00
31302 Zlín - Znojmo 5:2 15.8. 18:00
31323 SKA Karelia - Čerepovec 3:0 15.8. 18:30
31741 Lörenskog - Stjernen 1:1 15.8. 18:30
31762 Lillehammer - Manglerud 4:3 15.8. 18:30
31783 Djurgarden - Mora 0:2 15.8. 19:00
31804 Herning - Esbjerg 5:2 15.8. 19:00
31846 Rapperswil - Mannheim 2:4 15.8. 19:00
31912 Salzburg - Wolfsburg 2:4 15.8. 19:15
31952 Langnau - Biel 0:2 15.8. 19:30
31100 Lada Togliatti - Vladivostok 4:4 16.8. 12:00
30491 Jokerit - Čerepovec 1:2 16.8. 14:00
30512 Din.Minsk - AK Bars Kazaň 2:2 16.8. 14:30
30533 Omsk - Chabarovsk 5:2 16.8. 15:00
30554 Ufa - Nižněkamsk 2:2 16.8. 16:00
30700 Přerov - Znojmo 0:5 16.8. 18:00
31021 Zlín - Slavia 4:0 16.8. 18:00
31042 Din.Riga - Jaroslavl 1:5 16.8. 18:30
31081 Stavanger - Graz 3:4 16.8. 19:30
31256 Barys Astana - Jekatěrinburg 1:3 17.8. 13:00
31277 CSKA Moskva - Podolsk 2:1 17.8. 15:00
31298 Din.Moskva - Sp.Moskva 2:3 17.8. 18:15
31706 Chabarovsk - Jugra 2:1 17.8. 15:00
31340 Znojmo - Slavia 1:1 17.8. 15:30
31778 Liberec - Hr.Králové 4:1 17.8. 17:00
31799 Č.Buděj. - Kladno 3:1 17.8. 17:30
31820 Chomutov - Plzeň 1:4 17.8. 17:30
31862 K.Vary - Litoměřice 4:2 17.8. 17:30
31947 Ml.Boleslav - Litvínov 5:2 17.8. 17:30
32020 Sport Vaasa - Tappara 3:6 17.8. 17:30
32061 B.Bystrica - Slovan 5:2 17.8. 18:00
32095 Frölunda - HV 71 8:1 17.8. 18:00
32134 Kom.Brno - Jihlava 3:1 17.8. 18:00
32360 Brynäs - Djurgarden 1:3 17.8. 19:00
32337 Färjestad - Linköping 3:4 17.8. 19:00
32199 Lulea - MoDo 3:3 17.8. 19:00
30473 Mulhouse - Vsetín 1:1 17.8. 12:00
30430 Čerepovec - Soči 3:1 17.8. 12:30
30498 SKA Karelia - Kanada 0:4 17.8. 13:30
30523 Din.Minsk - AK Bars Kazaň 2:2 17.8. 14:30
31736 Žilina - Třinec 3:4 17.8. 15:30
31757 Rögle - Lugano 2:1 17.8. 16:00
32174 Storhamar - Val.Oslo 5:0 17.8. 18:00
32628 Frisk - Lörenskog 3:4 17.8. 18:30
32485 Sarpsborg - Stjernen 4:0 17.8. 18:30
30702 Din.Riga - Jaroslavl 0:3 17.8. 18:30
31070 SKA St.Petěrburg - Jokerit 5:1 17.8. 18:30
32793 Trenčín - Strasbourg 4:1 17.8. 19:00
31101 Bern - Langnau 2:0 17.8. 19:30
počet branek (60 min.) Výsledek datum
30422 Rudnyj - Chelmet Čeljabinsk 4:4 13.8. 10:00
30484 MHK Bars Kazaň - Iževsk 3:2 13.8. 12:00
30513 Krasnojarsk - Angarsk 5:3 13.8. 14:00
30550 N.Tagil - Tumeň 0:4 13.8. 14:00
30711 AK Bars Kazaň - Jaroslavl 2:1 13.8. 14:30
31078 Ambri - Litvínov 3:3 13.8. 15:00
31103 Augsburg - Zug 4:5 13.8. 20:00
31128 Gap - Nürnberg 6:3 13.8. 16:00
31153 Ingolstadt - Wolfsburg 1:4 13.8. 16:30
31180 Valerenga - Sarpsborg 1:2 13.8. 17:00
31213 Schwenningen - Freiburg 6:1 13.8. 18:00
31238 Straubing - Linz 3:3 13.8. 18:00
31263 Din.Riga - Din.Minsk 3:2 13.8. 18:30
31288 Essen - Düsseldorf 4:5 13.8. 18:30
31313 Bad Tölz - Rosenheim 6:3 13.8. 19:00
31338 Dornbirn - Ravensburg 8:2 13.8. 20:00
31360 Sheffield - Södertälje 1:3 13.8. 18:00
36575 Cardiff - Nottingham 13.8. 19:00
30422 Kunlun - Novosibirsk 4:2 14.8. 12:00
30462 SKA Karelia - Jokerit 1:3 14.8. 14:00
30487 Jaroslavl - Din.Minsk 4:2 14.8. 14:30
30512 Magnitogorsk - Tr.Čeljabinsk 1:4 14.8. 16:00
30537 Din.Riga - AK Bars Kazaň 3:1 14.8. 18:30
30687 SKA St.Petěrburg - Soči 3:1 14.8. 18:30
30422 Chabarovsk - Jekatěrinburg 0:2 15.8. 11:00
30462 Nižněkamsk - Lada Togliatti 3:1 15.8. 12:00
30487 Soči - Kanada 1:5 15.8. 14:00
30512 Din.Moskva - Podolsk 4:3 15.8. 14:30
30538 Mol.Perm - Iževsk 3:2 15.8. 15:00
30542 Omsk - Chanty Mansijsk 4:1 15.8. 15:00
30546 Neftyanik Almetyevsk - Neftěkamsk 1:1 15.8. 16:00
30550 Magnitogorsk - Novosibirsk 0:2 15.8. 16:00
30554 Ufa - Vladivostok 4:1 15.8. 16:00
30683 Hr.Králové - Olomouc 3:1 15.8. 17:00
30687 Kladno - K.Vary 3:0 15.8. 17:00
30691 Č.Buděj. - Pardubice 2:4 15.8. 17:30
30695 Kookoo - Hämeenlinna 0:4 15.8. 17:30
30699 Litvínov - Ml.Boleslav 4:3 15.8. 17:30
31147 Plzeň - Chomutov 2:2 15.8. 17:30
31151 Benátky - Ústí n. L. 6:2 15.8. 18:00
31155 Litoměřice - Kadaň 3:0 15.8. 18:00
31159 Přerov - Slavia 7:5 15.8. 18:00
31163 Slovan - Kom.Brno 2:2 15.8. 18:00
31168 Sp.Moskva - CSKA Moskva 0:3 15.8. 18:00
31172 Zlín - Znojmo 5:2 15.8. 18:00
31176 SKA Karelia - Čerepovec 3:0 15.8. 18:30
31344 Lörenskog - Stjernen 1:1 15.8. 18:30
31348 Lillehammer - Manglerud 4:3 15.8. 18:30
31352 Gap - Briancon 5:2 15.8. 18:30
31356 Nové Zámky - Havířov 2:1 15.8. 18:30
31360 HK Poprad - Szekesfehervar 4:3 15.8. 19:00
31708 Almtuna - Västervik 2:2 15.8. 19:00
31721 Djurgarden - Mora 0:2 15.8. 19:00
31725 Herning - Esbjerg 5:2 15.8. 19:00
31729 Rapperswil - Mannheim 2:4 15.8. 19:00
31733 Salzburg - Wolfsburg 2:4 15.8. 19:15
31737 Langnau - Biel 0:2 15.8. 19:30
30422 Mol.Perm - Iževsk 3:3 16.8. 10:00
30427 Barys Astana - Jugra 4:2 16.8. 11:00
31101 Lada Togliatti - Vladivostok 4:4 16.8. 12:00
30431 Jokerit - Čerepovec 1:2 16.8. 14:00
30435 Din.Minsk - AK Bars Kazaň 2:2 16.8. 14:30
30439 Omsk - Chabarovsk 5:2 16.8. 15:00
30443 Ufa - Nižněkamsk 2:2 16.8. 16:00
31104 Lyon - Zagreb 1:2 16.8. 16:00
30461 Ilves - Ässät Pori 0:2 16.8. 17:30
31108 Kettera - Peliitat 5:3 16.8. 17:30
31112 K Vantaa - High1 3:4 16.8. 17:30
30465 Přerov - Znojmo 0:5 16.8. 18:00
30473 Zlín - Slavia 4:0 16.8. 18:00
30477 Din.Riga - Jaroslavl 1:5 16.8. 18:30
31116 St.Petěrburg - Kanada 3:0 16.8. 18:30
30481 Visp - Servette 3:3 16.8. 19:00
30484 Langenthal - Bern 3:3 16.8. 19:30
30487 Stavanger - Graz 3:4 16.8. 19:30
30422 Barys Astana - Jekatěrinburg 1:3 17.8. 13:00
30427 CSKA Moskva - Podolsk 2:1 17.8. 15:00
30468 Din.Moskva - Sp.Moskva 2:3 17.8. 18:15
31124 Chabarovsk - Jugra 2:1 17.8. 15:00
31120 Znojmo - Slavia 1:1 17.8. 15:30
31163 Liberec - Hr.Králové 4:1 17.8. 17:00
31168 Č.Buděj. - Kladno 3:1 17.8. 17:30
31172 Chomutov - Plzeň 1:4 17.8. 17:30
31176 K.Vary - Litoměřice 4:2 17.8. 17:30
31180 Ml.Boleslav - Litvínov 5:2 17.8. 17:30
31184 Sport Vaasa - Tappara 3:6 17.8. 17:30
31188 B.Bystrica - Slovan 5:2 17.8. 18:00
31192 Frölunda - HV 71 8:1 17.8. 18:00
31196 Kom.Brno - Jihlava 3:1 17.8. 18:00
31204 Ústí n. L. - Kadaň 3:5 17.8. 18:00
31216 Brynäs - Djurgarden 1:3 17.8. 19:00
31220 Färjestad - Linköping 3:4 17.8. 19:00
31224 Lulea - MoDo 3:3 17.8. 19:00
31228 Přerov - Zlín 3:3 17.8. 19:00
31248 Köln - Örebro 1:5 17.8. 20:00
30474 Mulhouse - Vsetín 1:1 17.8. 12:00
30431 Čerepovec - Soči 3:1 17.8. 12:30
30499 SKA Karelia - Kanada 0:4 17.8. 13:30
30524 Din.Minsk - AK Bars Kazaň 2:2 17.8. 14:30
31132 Žilina - Třinec 3:4 17.8. 15:30
31136 Rögle - Lugano 2:1 17.8. 16:00
30696 Lyon - Vienna 0:5 17.8. 16:00
31200 Storhamar - Val.Oslo 5:0 17.8. 18:00
31208 Frisk - Lörenskog 3:4 17.8. 18:30
31212 Sarpsborg - Stjernen 4:0 17.8. 18:30
30705 Din.Riga - Jaroslavl 0:3 17.8. 18:30
31071 SKA St.Petěrburg - Jokerit 5:1 17.8. 18:30
31252 Trenčín - Strasbourg 4:1 17.8. 19:00
31095 Tingsryd - Karlskrona 1:0 17.8. 19:00
31096 IK Pantern - Malmö 3:3 17.8. 19:00
31102 Bern - Langnau 2:0 17.8. 19:30
31232 Zvolen - Tychy 1:1 17.8. 19:00
počet branek (60 min.) Výsledek datum
30423 Rudnyj - Chelmet Čeljabinsk 4:4 13.8. 10:00
30485 MHK Bars Kazaň - Iževsk 3:2 13.8. 12:00
30514 Krasnojarsk - Angarsk 5:3 13.8. 14:00
30551 N.Tagil - Tumeň 0:4 13.8. 14:00
30716 AK Bars Kazaň - Jaroslavl 2:1 13.8. 14:30
31079 Ambri - Litvínov 3:3 13.8. 15:00
31104 Augsburg - Zug 4:5 13.8. 20:00
31129 Gap - Nürnberg 6:3 13.8. 16:00
31154 Ingolstadt - Wolfsburg 1:4 13.8. 16:30
31181 Valerenga - Sarpsborg 1:2 13.8. 17:00
31214 Schwenningen - Freiburg 6:1 13.8. 18:00
31239 Straubing - Linz 3:3 13.8. 18:00
31264 Din.Riga - Din.Minsk 3:2 13.8. 18:30
31289 Essen - Düsseldorf 4:5 13.8. 18:30
31314 Bad Tölz - Rosenheim 6:3 13.8. 19:00
31339 Dornbirn - Ravensburg 8:2 13.8. 20:00
30423 Kunlun - Novosibirsk 4:2 14.8. 12:00
30463 SKA Karelia - Jokerit 1:3 14.8. 14:00
30488 Jaroslavl - Din.Minsk 4:2 14.8. 14:30
30513 Magnitogorsk - Tr.Čeljabinsk 1:4 14.8. 16:00
30538 Din.Riga - AK Bars Kazaň 3:1 14.8. 18:30
30688 SKA St.Petěrburg - Soči 3:1 14.8. 18:30
30423 Chabarovsk - Jekatěrinburg 0:2 15.8. 11:00
30463 Nižněkamsk - Lada Togliatti 3:1 15.8. 12:00
30488 Soči - Kanada 1:5 15.8. 14:00
30513 Din.Moskva - Podolsk 4:3 15.8. 14:30
30706 Magnitogorsk - Novosibirsk 0:2 15.8. 16:00
31025 Ufa - Vladivostok 4:1 15.8. 16:00
31064 Hr.Králové - Olomouc 3:1 15.8. 17:00
31085 Kladno - K.Vary 3:0 15.8. 17:00
31106 Č.Buděj. - Pardubice 2:4 15.8. 17:30
31127 Litvínov - Ml.Boleslav 4:3 15.8. 17:30
30535 Plzeň - Chomutov 2:2 15.8. 17:30
31198 Benátky - Ústí n. L. 6:2 15.8. 18:00
31219 Litoměřice - Kadaň 3:0 15.8. 18:00
31240 Přerov - Slavia 7:5 15.8. 18:00
31261 Slovan - Kom.Brno 2:2 15.8. 18:00
31282 Sp.Moskva - CSKA Moskva 0:3 15.8. 18:00
31303 Zlín - Znojmo 5:2 15.8. 18:00
31324 SKA Karelia - Čerepovec 3:0 15.8. 18:30
31742 Lörenskog - Stjernen 1:1 15.8. 18:30
31763 Lillehammer - Manglerud 4:3 15.8. 18:30
31784 Djurgarden - Mora 0:2 15.8. 19:00
31805 Herning - Esbjerg 5:2 15.8. 19:00
31847 Rapperswil - Mannheim 2:4 15.8. 19:00
31913 Salzburg - Wolfsburg 2:4 15.8. 19:15
31953 Langnau - Biel 0:2 15.8. 19:30
31118 Lada Togliatti - Vladivostok 4:4 16.8. 12:00
30492 Jokerit - Čerepovec 1:2 16.8. 14:00
30513 Din.Minsk - AK Bars Kazaň 2:2 16.8. 14:30
30534 Omsk - Chabarovsk 5:2 16.8. 15:00
30617 Ufa - Nižněkamsk 2:2 16.8. 16:00
30701 Přerov - Znojmo 0:5 16.8. 18:00
31022 Zlín - Slavia 4:0 16.8. 18:00
31043 Din.Riga - Jaroslavl 1:5 16.8. 18:30
31082 Stavanger - Graz 3:4 16.8. 19:30
31257 Barys Astana - Jekatěrinburg 1:3 17.8. 13:00
31278 CSKA Moskva - Podolsk 2:1 17.8. 15:00
31299 Din.Moskva - Sp.Moskva 2:3 17.8. 18:15
31707 Chabarovsk - Jugra 2:1 17.8. 15:00
31341 Znojmo - Slavia 1:1 17.8. 15:30
31779 Liberec - Hr.Králové 4:1 17.8. 17:00
31800 Č.Buděj. - Kladno 3:1 17.8. 17:30
31821 Chomutov - Plzeň 1:4 17.8. 17:30
31863 K.Vary - Litoměřice 4:2 17.8. 17:30
31948 Ml.Boleslav - Litvínov 5:2 17.8. 17:30
32021 Sport Vaasa - Tappara 3:6 17.8. 17:30
32062 B.Bystrica - Slovan 5:2 17.8. 18:00
32096 Frölunda - HV 71 8:1 17.8. 18:00
32135 Kom.Brno - Jihlava 3:1 17.8. 18:00
32362 Brynäs - Djurgarden 1:3 17.8. 19:00
32338 Färjestad - Linköping 3:4 17.8. 19:00
32200 Lulea - MoDo 3:3 17.8. 19:00
30475 Mulhouse - Vsetín 1:1 17.8. 12:00
30433 Čerepovec - Soči 3:1 17.8. 12:30
30500 SKA Karelia - Kanada 0:4 17.8. 13:30
30525 Din.Minsk - AK Bars Kazaň 2:2 17.8. 14:30
31737 Žilina - Třinec 3:4 17.8. 15:30
31758 Rögle - Lugano 2:1 17.8. 16:00
32175 Storhamar - Val.Oslo 5:0 17.8. 18:00
32629 Frisk - Lörenskog 3:4 17.8. 18:30
32486 Sarpsborg - Stjernen 4:0 17.8. 18:30
30706 Din.Riga - Jaroslavl 0:3 17.8. 18:30
31072 SKA St.Petěrburg - Jokerit 5:1 17.8. 18:30
32794 Trenčín - Strasbourg 4:1 17.8. 19:00
31103 Bern - Langnau 2:0 17.8. 19:30
dvojitá šance Výsledek datum
30438 Rudnyj - Chelmet Čeljabinsk 4:4, 2:1 13.8. 10:00
30493 MHK Bars Kazaň - Iževsk 3:2, 2:1 13.8. 12:00
30518 Krasnojarsk - Angarsk 5:3, 2:1 13.8. 14:00
30617 N.Tagil - Tumeň 0:4, 0:2 13.8. 14:00
31040 AK Bars Kazaň - Jaroslavl 2:1, 0:0 13.8. 14:30
31083 Ambri - Litvínov 3:3, 1:2 13.8. 15:00
31108 Augsburg - Zug 4:5, 1:2 13.8. 20:00
31133 Gap - Nürnberg 6:3, 1:1 13.8. 16:00
31158 Ingolstadt - Wolfsburg 1:4, 0:2 13.8. 16:30
31185 Valerenga - Sarpsborg 1:2, 0:1 13.8. 17:00
31218 Schwenningen - Freiburg 6:1, 1:1 13.8. 18:00
31243 Straubing - Linz 3:3, 0:2 13.8. 18:00
31268 Din.Riga - Din.Minsk 3:2, 0:2 13.8. 18:30
31293 Essen - Düsseldorf 4:5, 0:3 13.8. 18:30
31318 Bad Tölz - Rosenheim 6:3, 3:1 13.8. 19:00
31343 Dornbirn - Ravensburg 8:2, 1:1 13.8. 20:00
30428 Kunlun - Novosibirsk 4:2, 2:0 14.8. 12:00
30467 SKA Karelia - Jokerit 1:3, 0:1 14.8. 14:00
30492 Jaroslavl - Din.Minsk 4:2, 0:1 14.8. 14:30
30517 Magnitogorsk - Tr.Čeljabinsk 1:4, 1:1 14.8. 16:00
30542 Din.Riga - AK Bars Kazaň 3:1, 1:0 14.8. 18:30
30692 SKA St.Petěrburg - Soči 3:1, 0:0 14.8. 18:30
30428 Chabarovsk - Jekatěrinburg 0:2, 0:0 15.8. 11:00
30467 Nižněkamsk - Lada Togliatti 3:1, 1:0 15.8. 12:00
30492 Soči - Kanada 1:5, 0:2 15.8. 14:00
30517 Din.Moskva - Podolsk 4:3, 2:1 15.8. 14:30
30710 Magnitogorsk - Novosibirsk 0:2, 0:0 15.8. 16:00
31029 Ufa - Vladivostok 4:1, 2:0 15.8. 16:00
31068 Hr.Králové - Olomouc 3:1, 0:1 15.8. 17:00
31089 Kladno - K.Vary 3:0, 2:0 15.8. 17:00
31110 Č.Buděj. - Pardubice 2:4, 2:0 15.8. 17:30
31131 Litvínov - Ml.Boleslav 4:3, 1:1 15.8. 17:30
31181 Plzeň - Chomutov 2:2, 0:2 15.8. 17:30
31202 Benátky - Ústí n. L. 6:2, 2:0 15.8. 18:00
31223 Litoměřice - Kadaň 3:0, 1:0 15.8. 18:00
31244 Přerov - Slavia 7:5, 3:2 15.8. 18:00
31265 Slovan - Kom.Brno 2:2, 1:0 15.8. 18:00
31286 Sp.Moskva - CSKA Moskva 0:3, 0:1 15.8. 18:00
31307 Zlín - Znojmo 5:2, 1:1 15.8. 18:00
31328 SKA Karelia - Čerepovec 3:0, 1:0 15.8. 18:30
31746 Lörenskog - Stjernen 1:1, 0:0 15.8. 18:30
31767 Lillehammer - Manglerud 4:3, 2:1 15.8. 18:30
31788 Djurgarden - Mora 0:2, 0:1 15.8. 19:00
31809 Herning - Esbjerg 5:2, 2:1 15.8. 19:00
31851 Rapperswil - Mannheim 2:4, 1:2 15.8. 19:00
31936 Salzburg - Wolfsburg 2:4, 1:0 15.8. 19:15
31957 Langnau - Biel 0:2, 0:1 15.8. 19:30
31122 Lada Togliatti - Vladivostok 4:4, 3:1 16.8. 12:00
30496 Jokerit - Čerepovec 1:2, 1:2 16.8. 14:00
30517 Din.Minsk - AK Bars Kazaň 2:2, 0:1 16.8. 14:30
30538 Omsk - Chabarovsk 5:2, 1:0 16.8. 15:00
30684 Ufa - Nižněkamsk 2:2, 1:1 16.8. 16:00
30707 Přerov - Znojmo 0:5, 0:2 16.8. 18:00
31026 Zlín - Slavia 4:0, 0:0 16.8. 18:00
31065 Din.Riga - Jaroslavl 1:5, 1:2 16.8. 18:30
31086 Stavanger - Graz 3:4, 0:2 16.8. 19:30
31261 Barys Astana - Jekatěrinburg 1:3, 0:3 17.8. 13:00
31282 CSKA Moskva - Podolsk 2:1, 0:0 17.8. 15:00
31303 Din.Moskva - Sp.Moskva 2:3, 1:1 17.8. 18:15
31720 Chabarovsk - Jugra 2:1, 1:0 17.8. 15:00
31345 Znojmo - Slavia 1:1, 1:0 17.8. 15:30
31783 Liberec - Hr.Králové 4:1, 1:0 17.8. 17:00
31804 Č.Buděj. - Kladno 3:1, 1:0 17.8. 17:30
31846 Chomutov - Plzeň 1:4, 1:1 17.8. 17:30
31912 K.Vary - Litoměřice 4:2, 2:0 17.8. 17:30
31952 Ml.Boleslav - Litvínov 5:2, 4:2 17.8. 17:30
32025 Sport Vaasa - Tappara 3:6, 0:2 17.8. 17:30
32066 B.Bystrica - Slovan 5:2, 2:2 17.8. 18:00
32118 Frölunda - HV 71 8:1, 2:0 17.8. 18:00
32150 Kom.Brno - Jihlava 3:1, 2:0 17.8. 18:00
32460 Brynäs - Djurgarden 1:3, 1:1 17.8. 19:00
32342 Färjestad - Linköping 3:4, 1:0 17.8. 19:00
32204 Lulea - MoDo 3:3, 1:1 17.8. 19:00
30479 Mulhouse - Vsetín 1:1, 1:1 17.8. 12:00
30437 Čerepovec - Soči 3:1, 2:0 17.8. 12:30
30504 SKA Karelia - Kanada 0:4, 0:1 17.8. 13:30
30529 Din.Minsk - AK Bars Kazaň 2:2, 1:0 17.8. 14:30
31741 Žilina - Třinec 3:4, 2:2 17.8. 15:30
31762 Rögle - Lugano 2:1, 0:1 17.8. 16:00
32179 Storhamar - Val.Oslo 5:0, 3:0 17.8. 18:00
32668 Frisk - Lörenskog 3:4, 2:1 17.8. 18:30
32490 Sarpsborg - Stjernen 4:0, 2:0 17.8. 18:30
30710 Din.Riga - Jaroslavl 0:3, 0:1 17.8. 18:30
31076 SKA St.Petěrburg - Jokerit 5:1, 1:0 17.8. 18:30
32798 Trenčín - Strasbourg 4:1, 0:0 17.8. 19:00
31107 Bern - Langnau 2:0, 0:0 17.8. 19:30
1.třetina Výsledek datum
30439 Rudnyj - Chelmet Čeljabinsk 2:1 13.8. 10:00
30494 MHK Bars Kazaň - Iževsk 2:1 13.8. 12:00
30519 Krasnojarsk - Angarsk 2:1 13.8. 14:00
30681 N.Tagil - Tumeň 0:2 13.8. 14:00
31041 AK Bars Kazaň - Jaroslavl 0:0 13.8. 14:30
31084 Ambri - Litvínov 1:2 13.8. 15:00
31109 Augsburg - Zug 1:2 13.8. 20:00
31134 Gap - Nürnberg 1:1 13.8. 16:00
31159 Ingolstadt - Wolfsburg 0:2 13.8. 16:30
31186 Valerenga - Sarpsborg 0:1 13.8. 17:00
31219 Schwenningen - Freiburg 1:1 13.8. 18:00
31244 Straubing - Linz 0:2 13.8. 18:00
31269 Din.Riga - Din.Minsk 0:2 13.8. 18:30
31294 Essen - Düsseldorf 0:3 13.8. 18:30
31319 Bad Tölz - Rosenheim 3:1 13.8. 19:00
31344 Dornbirn - Ravensburg 1:1 13.8. 20:00
31361 Sheffield - Södertälje 0:1 13.8. 18:00
36576 Cardiff - Nottingham 1:1 13.8. 19:00
30429 Kunlun - Novosibirsk 2:0 14.8. 12:00
30468 SKA Karelia - Jokerit 0:1 14.8. 14:00
30493 Jaroslavl - Din.Minsk 0:1 14.8. 14:30
30518 Magnitogorsk - Tr.Čeljabinsk 1:1 14.8. 16:00
30543 Din.Riga - AK Bars Kazaň 1:0 14.8. 18:30
30693 SKA St.Petěrburg - Soči 0:0 14.8. 18:30
30429 Chabarovsk - Jekatěrinburg 0:0 15.8. 11:00
30468 Nižněkamsk - Lada Togliatti 1:0 15.8. 12:00
30493 Soči - Kanada 0:2 15.8. 14:00
30518 Din.Moskva - Podolsk 2:1 15.8. 14:30
30539 Mol.Perm - Iževsk 2:0 15.8. 15:00
30543 Omsk - Chanty Mansijsk 4:1 15.8. 15:00
30547 Neftyanik Almetyevsk - Neftěkamsk 0:0 15.8. 16:00
30551 Magnitogorsk - Novosibirsk 0:0 15.8. 16:00
30617 Ufa - Vladivostok 2:0 15.8. 16:00
30684 Hr.Králové - Olomouc 0:1 15.8. 17:00
30688 Kladno - K.Vary 2:0 15.8. 17:00
30692 Č.Buděj. - Pardubice 2:0 15.8. 17:30
30696 Kookoo - Hämeenlinna 0:0 15.8. 17:30
30700 Litvínov - Ml.Boleslav 1:1 15.8. 17:30
31148 Plzeň - Chomutov 0:2 15.8. 17:30
31152 Benátky - Ústí n. L. 2:0 15.8. 18:00
31156 Litoměřice - Kadaň 1:0 15.8. 18:00
31160 Přerov - Slavia 3:2 15.8. 18:00
31165 Slovan - Kom.Brno 1:0 15.8. 18:00
31169 Sp.Moskva - CSKA Moskva 0:1 15.8. 18:00
31173 Zlín - Znojmo 1:1 15.8. 18:00
31177 SKA Karelia - Čerepovec 1:0 15.8. 18:30
31345 Lörenskog - Stjernen 0:0 15.8. 18:30
31349 Lillehammer - Manglerud 2:1 15.8. 18:30
31357 Nové Zámky - Havířov 0:0 15.8. 18:30
31361 HK Poprad - Szekesfehervar 2:2 15.8. 19:00
31722 Djurgarden - Mora 0:1 15.8. 19:00
31726 Herning - Esbjerg 2:1 15.8. 19:00
31730 Rapperswil - Mannheim 1:2 15.8. 19:00
31734 Salzburg - Wolfsburg 1:0 15.8. 19:15
31738 Langnau - Biel 0:1 15.8. 19:30
30423 Mol.Perm - Iževsk 2:2 16.8. 10:00
30428 Barys Astana - Jugra 1:0 16.8. 11:00
31123 Lada Togliatti - Vladivostok 3:1 16.8. 12:00
30432 Jokerit - Čerepovec 1:2 16.8. 14:00
30436 Din.Minsk - AK Bars Kazaň 0:1 16.8. 14:30
30440 Omsk - Chabarovsk 1:0 16.8. 15:00
30444 Ufa - Nižněkamsk 1:1 16.8. 16:00
31105 Lyon - Zagreb 0:1 16.8. 16:00
30462 Ilves - Ässät Pori 0:0 16.8. 17:30
30466 Přerov - Znojmo 0:2 16.8. 18:00
30474 Zlín - Slavia 0:0 16.8. 18:00
30478 Din.Riga - Jaroslavl 1:2 16.8. 18:30
31117 St.Petěrburg - Kanada 0:0 16.8. 18:30
30488 Stavanger - Graz 0:2 16.8. 19:30
31140 Troja Ljungby - Halmstad 1:1 16.8. 19:00
31144 Västeras - Vita Hästen 0:0 16.8. 19:00
30423 Barys Astana - Jekatěrinburg 0:3 17.8. 13:00
30428 CSKA Moskva - Podolsk 0:0 17.8. 15:00
30469 Din.Moskva - Sp.Moskva 1:1 17.8. 18:15
31125 Chabarovsk - Jugra 1:0 17.8. 15:00
31121 Znojmo - Slavia 1:0 17.8. 15:30
31165 Liberec - Hr.Králové 1:0 17.8. 17:00
31169 Č.Buděj. - Kladno 1:0 17.8. 17:30
31173 Chomutov - Plzeň 1:1 17.8. 17:30
31177 K.Vary - Litoměřice 2:0 17.8. 17:30
31181 Ml.Boleslav - Litvínov 4:2 17.8. 17:30
31185 Sport Vaasa - Tappara 0:2 17.8. 17:30
31189 B.Bystrica - Slovan 2:2 17.8. 18:00
31193 Frölunda - HV 71 2:0 17.8. 18:00
31197 Kom.Brno - Jihlava 2:0 17.8. 18:00
31205 Ústí n. L. - Kadaň 0:2 17.8. 18:00
31217 Brynäs - Djurgarden 1:1 17.8. 19:00
31221 Färjestad - Linköping 1:0 17.8. 19:00
31225 Lulea - MoDo 1:1 17.8. 19:00
31229 Přerov - Zlín 1:2 17.8. 19:00
31249 Köln - Örebro 0:2 17.8. 20:00
30480 Mulhouse - Vsetín 1:1 17.8. 12:00
30438 Čerepovec - Soči 2:0 17.8. 12:30
30505 SKA Karelia - Kanada 0:1 17.8. 13:30
30530 Din.Minsk - AK Bars Kazaň 1:0 17.8. 14:30
31133 Žilina - Třinec 2:2 17.8. 15:30
31160 Rögle - Lugano 0:1 17.8. 16:00
30697 Lyon - Vienna 0:1 17.8. 16:00
31201 Storhamar - Val.Oslo 3:0 17.8. 18:00
31209 Frisk - Lörenskog 2:1 17.8. 18:30
31213 Sarpsborg - Stjernen 2:0 17.8. 18:30
30711 Din.Riga - Jaroslavl 0:1 17.8. 18:30
31077 SKA St.Petěrburg - Jokerit 1:0 17.8. 18:30
31253 Trenčín - Strasbourg 0:0 17.8. 19:00
31108 Bern - Langnau 0:0 17.8. 19:30
31233 Zvolen - Tychy 1:1 17.8. 19:00

Hokej | Běloruský pohár

zápas Výsledek datum
5025 Jun.Minsk - CZ Beograd 6:2 14.8. 18:00
5026 Grodno - Mogilev 7:1 14.8. 18:00
5027 Novopolock - Din.Molodečno 1:5 14.8. 18:00
5029 Brest - Soligorsk 1:5 14.8. 18:00
5031 Vitebsk - Lida 3:3 14.8. 18:00
5028 Gomel - Žlobin 2:1 14.8. 18:30
5075 Brest - Bělorusko20 1:6 17.8. 18:00
5076 Gomel - Mogilev 9:3 17.8. 18:00
5077 Din.Molodečno - CZ Beograd 5:1 17.8. 18:00
5078 Žlobin - Vitebsk 4:0 17.8. 18:00
5079 Grodno - Lida 4:1 17.8. 18:00
Vítěz do rozhodnutí Výsledek datum
30709 Jun.Minsk - CZ Beograd 6:2 14.8. 18:00
30716 Grodno - Mogilev 7:1 14.8. 18:00
30726 Novopolock - Din.Molodečno 1:5 14.8. 18:00
30732 Brest - Soligorsk 1:5 14.8. 18:00
31022 Vitebsk - Lida 4:3 14.8. 18:00
30729 Gomel - Žlobin 2:1 14.8. 18:30
31145 Brest - Bělorusko20 1:6 17.8. 18:00
31148 Gomel - Mogilev 9:3 17.8. 18:00
31151 Din.Molodečno - CZ Beograd 5:1 17.8. 18:00
31154 Žlobin - Vitebsk 4:0 17.8. 18:00
31157 Grodno - Lida 4:1 17.8. 18:00
zápas bez remízy Výsledek datum
30710 Jun.Minsk - CZ Beograd 6:2 14.8. 18:00
30724 Grodno - Mogilev 7:1 14.8. 18:00
30727 Novopolock - Din.Molodečno 1:5 14.8. 18:00
30733 Brest - Soligorsk 1:5 14.8. 18:00
31023 Vitebsk - Lida 14.8. 18:00
30730 Gomel - Žlobin 2:1 14.8. 18:30
31146 Brest - Bělorusko20 1:6 17.8. 18:00
31149 Gomel - Mogilev 9:3 17.8. 18:00
31152 Din.Molodečno - CZ Beograd 5:1 17.8. 18:00
31155 Žlobin - Vitebsk 4:0 17.8. 18:00
31158 Grodno - Lida 4:1 17.8. 18:00
1.třetina Výsledek datum
30711 Jun.Minsk - CZ Beograd 1:1 14.8. 18:00
30725 Grodno - Mogilev 3:0 14.8. 18:00
30728 Novopolock - Din.Molodečno 1:1 14.8. 18:00
31021 Brest - Soligorsk 0:1 14.8. 18:00
31024 Vitebsk - Lida 1:0 14.8. 18:00
30731 Gomel - Žlobin 1:0 14.8. 18:30
31147 Brest - Bělorusko20 0:2 17.8. 18:00
31150 Gomel - Mogilev 2:1 17.8. 18:00
31153 Din.Molodečno - CZ Beograd 4:1 17.8. 18:00
31156 Žlobin - Vitebsk 2:0 17.8. 18:00
31159 Grodno - Lida 0:0 17.8. 18:00