Výsledky

Hokej | MHL

zápas Výsledek datum
5554 BM Čeljabinsk - Tjumeň 6:1 2.12. 14:00
5558 N.Novgorod - Jaroslavl 2:0 2.12. 16:00
5555 Din.St.Petěrburg - Kříd.Sov.Moskva 7:2 2.12. 16:30
5553 Balašicha MVD - Čerepovec 4:0 2.12. 17:00
5557 Mytišči - Kras.Arm.Moskva 6:2 2.12. 17:30
5561 BM Čeljabinsk - Tjumeň 12:0 3.12. 10:00
5562 Čechov - Riga 2:1 3.12. 11:00
5563 Din.St.Petěrburg - Kříd.Sov.Moskva 2:2 3.12. 11:00
5564 Mytišči - Kras.Arm.Moskva 1:2 3.12. 11:00
5567 Sputnik Almetievsk - Ufa 1:0 3.12. 11:00
5566 Orenburg - SL Magnitogorsk 2:1 3.12. 13:00
5569 Chabarovsk - Lvy St.Petěrburg 4:7 4.12. 04:00
5574 Taifun - SKA St.Pěterburg 0:0 4.12. 05:00
5568 Čechov - Riga 5:0 4.12. 11:00
5570 Kazaň - SS Novosibirsk 1:5 4.12. 11:00
5571 N.Novgorod - Čerepovec 5:1 4.12. 11:00
5572 Nižněkamsk - Jekatěrinburg 3:1 4.12. 11:00
5573 Orenburg - SL Magnitogorsk 2:1 4.12. 13:00
5575 Togliatti - Novokuzněck 3:2 4.12. 14:00
5577 Kazaň - SS Novosibirsk 3:5 5.12. 15:00
5580 Sputnik Almetievsk - Ufa 4:1 5.12. 15:00
5581 Togliatti - Novokuzněck 0:4 5.12. 15:30
5578 N.Novgorod - Čerepovec 3:0 5.12. 16:00
5579 Nižněkamsk - Jekatěrinburg 1:0 5.12. 16:00
5576 Balašicha MVD - Jaroslavl 5:2 5.12. 17:00
5364 Chabarovsk - SKA St.Pěterburg 1:5 6.12. 10:00
5369 Taifun - Lvy St.Petěrburg 1:5 6.12. 10:00
5367 Omsk - Tjumeň 6:0 6.12. 12:00
5358 BM Čeljabinsk - Chanty Mansijsk 2:3 6.12. 14:00
5359 Din.St.Petěrburg - Kras.Arm.Moskva 3:1 6.12. 16:30
5357 Balašicha MVD - Jaroslavl 1:3 6.12. 17:00
5365 Mytišči - Kříd.Sov.Moskva 4:2 6.12. 17:30
5377 Chabarovsk - SKA St.Pěterburg 3:3 7.12. 10:00
5407 Taifun - Lvy St.Petěrburg 2:3 7.12. 10:00
Vítěz do rozhodnutí Výsledek datum
54200 BM Čeljabinsk - Tjumeň 6:1 2.12. 14:00
54204 N.Novgorod - Jaroslavl 2:0 2.12. 16:00
54201 Din.St.Petěrburg - Kříd.Sov.Moskva 7:2 2.12. 16:30
54199 Balašicha MVD - Čerepovec 4:0 2.12. 17:00
54203 Mytišči - Kras.Arm.Moskva 6:2 2.12. 17:30
54207 BM Čeljabinsk - Tjumeň 12:0 3.12. 10:00
54208 Čechov - Riga 2:1 3.12. 11:00
54209 Din.St.Petěrburg - Kříd.Sov.Moskva 3:2 3.12. 11:00
54210 Mytišči - Kras.Arm.Moskva 1:2 3.12. 11:00
54213 Sputnik Almetievsk - Ufa 1:0 3.12. 11:00
54212 Orenburg - SL Magnitogorsk 2:1 3.12. 13:00
54215 Chabarovsk - Lvy St.Petěrburg 4:7 4.12. 04:00
54220 Taifun - SKA St.Pěterburg 0:1 4.12. 05:00
54214 Čechov - Riga 5:0 4.12. 11:00
54216 Kazaň - SS Novosibirsk 1:5 4.12. 11:00
54217 N.Novgorod - Čerepovec 5:1 4.12. 11:00
54218 Nižněkamsk - Jekatěrinburg 3:1 4.12. 11:00
54219 Orenburg - SL Magnitogorsk 2:1 4.12. 13:00
54221 Togliatti - Novokuzněck 3:2 4.12. 14:00
50080 Kazaň - SS Novosibirsk 3:5 5.12. 15:00
50084 Sputnik Almetievsk - Ufa 4:1 5.12. 15:00
50085 Togliatti - Novokuzněck 0:4 5.12. 15:30
50082 N.Novgorod - Čerepovec 3:0 5.12. 16:00
50083 Nižněkamsk - Jekatěrinburg 1:0 5.12. 16:00
50079 Balašicha MVD - Jaroslavl 5:2 5.12. 17:00
50098 Chabarovsk - SKA St.Pěterburg 1:5 6.12. 10:00
50103 Taifun - Lvy St.Petěrburg 1:5 6.12. 10:00
50100 Omsk - Tjumeň 6:0 6.12. 12:00
50096 BM Čeljabinsk - Chanty Mansijsk 2:3 6.12. 14:00
50097 Din.St.Petěrburg - Kras.Arm.Moskva 3:1 6.12. 16:30
50095 Balašicha MVD - Jaroslavl 1:3 6.12. 17:00
50099 Mytišči - Kříd.Sov.Moskva 4:2 6.12. 17:30
51162 Chabarovsk - SKA St.Pěterburg 3:4 7.12. 10:00
51188 Taifun - Lvy St.Petěrburg 2:3 7.12. 10:00
zápas bez remízy Výsledek datum
54504 BM Čeljabinsk - Tjumeň 6:1 2.12. 14:00
54520 N.Novgorod - Jaroslavl 2:0 2.12. 16:00
54510 Din.St.Petěrburg - Kříd.Sov.Moskva 7:2 2.12. 16:30
54498 Balašicha MVD - Čerepovec 4:0 2.12. 17:00
54519 Mytišči - Kras.Arm.Moskva 6:2 2.12. 17:30
54539 BM Čeljabinsk - Tjumeň 12:0 3.12. 10:00
54542 Čechov - Riga 2:1 3.12. 11:00
54545 Din.St.Petěrburg - Kříd.Sov.Moskva 3.12. 11:00
54549 Mytišči - Kras.Arm.Moskva 1:2 3.12. 11:00
54567 Sputnik Almetievsk - Ufa 1:0 3.12. 11:00
54562 Orenburg - SL Magnitogorsk 2:1 3.12. 13:00
54570 Chabarovsk - Lvy St.Petěrburg 4:7 4.12. 04:00
54599 Taifun - SKA St.Pěterburg 4.12. 05:00
54569 Čechov - Riga 5:0 4.12. 11:00
54572 Kazaň - SS Novosibirsk 1:5 4.12. 11:00
54578 N.Novgorod - Čerepovec 5:1 4.12. 11:00
54579 Nižněkamsk - Jekatěrinburg 3:1 4.12. 11:00
54592 Orenburg - SL Magnitogorsk 2:1 4.12. 13:00
54601 Togliatti - Novokuzněck 3:2 4.12. 14:00
50283 Kazaň - SS Novosibirsk 3:5 5.12. 15:00
50330 Sputnik Almetievsk - Ufa 4:1 5.12. 15:00
50331 Togliatti - Novokuzněck 0:4 5.12. 15:30
50285 N.Novgorod - Čerepovec 3:0 5.12. 16:00
50304 Nižněkamsk - Jekatěrinburg 1:0 5.12. 16:00
50280 Balašicha MVD - Jaroslavl 5:2 5.12. 17:00
50335 Chabarovsk - SKA St.Pěterburg 1:5 6.12. 10:00
50372 Taifun - Lvy St.Petěrburg 1:5 6.12. 10:00
50333 BM Čeljabinsk - Chanty Mansijsk 2:3 6.12. 14:00
50334 Din.St.Petěrburg - Kras.Arm.Moskva 3:1 6.12. 16:30
50332 Balašicha MVD - Jaroslavl 1:3 6.12. 17:00
50365 Mytišči - Kříd.Sov.Moskva 4:2 6.12. 17:30
51468 Chabarovsk - SKA St.Pěterburg 7.12. 10:00
51497 Taifun - Lvy St.Petěrburg 2:3 7.12. 10:00
počet branek (60 min.) Výsledek datum
54665 BM Čeljabinsk - Tjumeň 6:1 2.12. 14:00
54688 N.Novgorod - Jaroslavl 2:0 2.12. 16:00
54667 Din.St.Petěrburg - Kříd.Sov.Moskva 7:2 2.12. 16:30
54659 Balašicha MVD - Čerepovec 4:0 2.12. 17:00
54686 Mytišči - Kras.Arm.Moskva 6:2 2.12. 17:30
54709 BM Čeljabinsk - Tjumeň 12:0 3.12. 10:00
54715 Čechov - Riga 2:1 3.12. 11:00
54718 Din.St.Petěrburg - Kříd.Sov.Moskva 2:2 3.12. 11:00
54725 Mytišči - Kras.Arm.Moskva 1:2 3.12. 11:00
54770 Sputnik Almetievsk - Ufa 1:0 3.12. 11:00
54745 Orenburg - SL Magnitogorsk 2:1 3.12. 13:00
54784 Chabarovsk - Lvy St.Petěrburg 4:7 4.12. 04:00
54804 Taifun - SKA St.Pěterburg 0:0 4.12. 05:00
54782 Čechov - Riga 5:0 4.12. 11:00
54787 Kazaň - SS Novosibirsk 1:5 4.12. 11:00
54798 N.Novgorod - Čerepovec 5:1 4.12. 11:00
54800 Nižněkamsk - Jekatěrinburg 3:1 4.12. 11:00
54802 Orenburg - SL Magnitogorsk 2:1 4.12. 13:00
54807 Togliatti - Novokuzněck 3:2 4.12. 14:00
50385 Kazaň - SS Novosibirsk 3:5 5.12. 15:00
50404 Sputnik Almetievsk - Ufa 4:1 5.12. 15:00
50416 Togliatti - Novokuzněck 0:4 5.12. 15:30
50386 N.Novgorod - Čerepovec 3:0 5.12. 16:00
50387 Nižněkamsk - Jekatěrinburg 1:0 5.12. 16:00
50382 Balašicha MVD - Jaroslavl 5:2 5.12. 17:00
50431 Chabarovsk - SKA St.Pěterburg 1:5 6.12. 10:00
50456 Taifun - Lvy St.Petěrburg 1:5 6.12. 10:00
50427 BM Čeljabinsk - Chanty Mansijsk 2:3 6.12. 14:00
50428 Din.St.Petěrburg - Kras.Arm.Moskva 3:1 6.12. 16:30
50426 Balašicha MVD - Jaroslavl 1:3 6.12. 17:00
50432 Mytišči - Kříd.Sov.Moskva 4:2 6.12. 17:30
51532 Chabarovsk - SKA St.Pěterburg 3:3 7.12. 10:00
51571 Taifun - Lvy St.Petěrburg 2:3 7.12. 10:00
počet branek (60 min.) Výsledek datum
54245 BM Čeljabinsk - Tjumeň 6:1 2.12. 14:00
54262 N.Novgorod - Jaroslavl 2:0 2.12. 16:00
54250 Din.St.Petěrburg - Kříd.Sov.Moskva 7:2 2.12. 16:30
54243 Balašicha MVD - Čerepovec 4:0 2.12. 17:00
54252 Mytišči - Kras.Arm.Moskva 6:2 2.12. 17:30
54268 BM Čeljabinsk - Tjumeň 12:0 3.12. 10:00
54270 Čechov - Riga 2:1 3.12. 11:00
54275 Din.St.Petěrburg - Kříd.Sov.Moskva 2:2 3.12. 11:00
54276 Mytišči - Kras.Arm.Moskva 1:2 3.12. 11:00
54279 Sputnik Almetievsk - Ufa 1:0 3.12. 11:00
54278 Orenburg - SL Magnitogorsk 2:1 3.12. 13:00
54281 Chabarovsk - Lvy St.Petěrburg 4:7 4.12. 04:00
54286 Taifun - SKA St.Pěterburg 0:0 4.12. 05:00
54280 Čechov - Riga 5:0 4.12. 11:00
54282 Kazaň - SS Novosibirsk 1:5 4.12. 11:00
54283 N.Novgorod - Čerepovec 5:1 4.12. 11:00
54284 Nižněkamsk - Jekatěrinburg 3:1 4.12. 11:00
54285 Orenburg - SL Magnitogorsk 2:1 4.12. 13:00
54287 Togliatti - Novokuzněck 3:2 4.12. 14:00
50117 Kazaň - SS Novosibirsk 3:5 5.12. 15:00
50121 Sputnik Almetievsk - Ufa 4:1 5.12. 15:00
50127 Togliatti - Novokuzněck 0:4 5.12. 15:30
50118 N.Novgorod - Čerepovec 3:0 5.12. 16:00
50119 Nižněkamsk - Jekatěrinburg 1:0 5.12. 16:00
50116 Balašicha MVD - Jaroslavl 5:2 5.12. 17:00
50151 Chabarovsk - SKA St.Pěterburg 1:5 6.12. 10:00
50155 Taifun - Lvy St.Petěrburg 1:5 6.12. 10:00
50146 BM Čeljabinsk - Chanty Mansijsk 2:3 6.12. 14:00
50150 Din.St.Petěrburg - Kras.Arm.Moskva 3:1 6.12. 16:30
50128 Balašicha MVD - Jaroslavl 1:3 6.12. 17:00
50153 Mytišči - Kříd.Sov.Moskva 4:2 6.12. 17:30
51200 Chabarovsk - SKA St.Pěterburg 3:3 7.12. 10:00
51225 Taifun - Lvy St.Petěrburg 2:3 7.12. 10:00
počet branek (60 min.) Výsledek datum
54307 BM Čeljabinsk - Tjumeň 6:1 2.12. 14:00
54311 N.Novgorod - Jaroslavl 2:0 2.12. 16:00
54308 Din.St.Petěrburg - Kříd.Sov.Moskva 7:2 2.12. 16:30
54304 Balašicha MVD - Čerepovec 4:0 2.12. 17:00
54310 Mytišči - Kras.Arm.Moskva 6:2 2.12. 17:30
54314 BM Čeljabinsk - Tjumeň 12:0 3.12. 10:00
54315 Čechov - Riga 2:1 3.12. 11:00
54316 Din.St.Petěrburg - Kříd.Sov.Moskva 2:2 3.12. 11:00
54317 Mytišči - Kras.Arm.Moskva 1:2 3.12. 11:00
54320 Sputnik Almetievsk - Ufa 1:0 3.12. 11:00
54319 Orenburg - SL Magnitogorsk 2:1 3.12. 13:00
54328 Chabarovsk - Lvy St.Petěrburg 4:7 4.12. 04:00
54333 Taifun - SKA St.Pěterburg 0:0 4.12. 05:00
54327 Čechov - Riga 5:0 4.12. 11:00
54329 Kazaň - SS Novosibirsk 1:5 4.12. 11:00
54330 N.Novgorod - Čerepovec 5:1 4.12. 11:00
54331 Nižněkamsk - Jekatěrinburg 3:1 4.12. 11:00
54332 Orenburg - SL Magnitogorsk 2:1 4.12. 13:00
54334 Togliatti - Novokuzněck 3:2 4.12. 14:00
50177 Kazaň - SS Novosibirsk 3:5 5.12. 15:00
50188 Sputnik Almetievsk - Ufa 4:1 5.12. 15:00
50192 Togliatti - Novokuzněck 0:4 5.12. 15:30
50184 N.Novgorod - Čerepovec 3:0 5.12. 16:00
50187 Nižněkamsk - Jekatěrinburg 1:0 5.12. 16:00
50156 Balašicha MVD - Jaroslavl 5:2 5.12. 17:00
50211 Chabarovsk - SKA St.Pěterburg 1:5 6.12. 10:00
50217 Taifun - Lvy St.Petěrburg 1:5 6.12. 10:00
50213 Omsk - Tjumeň 6:0 6.12. 12:00
50194 BM Čeljabinsk - Chanty Mansijsk 2:3 6.12. 14:00
50205 Din.St.Petěrburg - Kras.Arm.Moskva 3:1 6.12. 16:30
50193 Balašicha MVD - Jaroslavl 1:3 6.12. 17:00
50212 Mytišči - Kříd.Sov.Moskva 4:2 6.12. 17:30
51420 Chabarovsk - SKA St.Pěterburg 3:3 7.12. 10:00
51434 Taifun - Lvy St.Petěrburg 2:3 7.12. 10:00
počet branek (60 min.) Výsledek datum
54357 BM Čeljabinsk - Tjumeň 6:1 2.12. 14:00
54361 N.Novgorod - Jaroslavl 2:0 2.12. 16:00
54358 Din.St.Petěrburg - Kříd.Sov.Moskva 7:2 2.12. 16:30
54356 Balašicha MVD - Čerepovec 4:0 2.12. 17:00
54360 Mytišči - Kras.Arm.Moskva 6:2 2.12. 17:30
54368 BM Čeljabinsk - Tjumeň 12:0 3.12. 10:00
54369 Čechov - Riga 2:1 3.12. 11:00
54381 Din.St.Petěrburg - Kříd.Sov.Moskva 2:2 3.12. 11:00
54388 Mytišči - Kras.Arm.Moskva 1:2 3.12. 11:00
54398 Sputnik Almetievsk - Ufa 1:0 3.12. 11:00
54397 Orenburg - SL Magnitogorsk 2:1 3.12. 13:00
54410 Chabarovsk - Lvy St.Petěrburg 4:7 4.12. 04:00
54441 Taifun - SKA St.Pěterburg 0:0 4.12. 05:00
54403 Čechov - Riga 5:0 4.12. 11:00
54418 Kazaň - SS Novosibirsk 1:5 4.12. 11:00
54420 N.Novgorod - Čerepovec 5:1 4.12. 11:00
54426 Nižněkamsk - Jekatěrinburg 3:1 4.12. 11:00
54427 Orenburg - SL Magnitogorsk 2:1 4.12. 13:00
54446 Togliatti - Novokuzněck 3:2 4.12. 14:00
50229 Kazaň - SS Novosibirsk 3:5 5.12. 15:00
50247 Sputnik Almetievsk - Ufa 4:1 5.12. 15:00
50248 Togliatti - Novokuzněck 0:4 5.12. 15:30
50240 N.Novgorod - Čerepovec 3:0 5.12. 16:00
50245 Nižněkamsk - Jekatěrinburg 1:0 5.12. 16:00
50223 Balašicha MVD - Jaroslavl 5:2 5.12. 17:00
50272 Chabarovsk - SKA St.Pěterburg 1:5 6.12. 10:00
50278 Taifun - Lvy St.Petěrburg 1:5 6.12. 10:00
50277 Omsk - Tjumeň 6:0 6.12. 12:00
50251 BM Čeljabinsk - Chanty Mansijsk 2:3 6.12. 14:00
50253 Din.St.Petěrburg - Kras.Arm.Moskva 3:1 6.12. 16:30
50249 Balašicha MVD - Jaroslavl 1:3 6.12. 17:00
50275 Mytišči - Kříd.Sov.Moskva 4:2 6.12. 17:30
51437 Chabarovsk - SKA St.Pěterburg 3:3 7.12. 10:00
51459 Taifun - Lvy St.Petěrburg 2:3 7.12. 10:00
počet branek (do rozhodnutí) Výsledek datum
56426 BM Čeljabinsk - Tjumeň 6:1 2.12. 14:00
56454 N.Novgorod - Jaroslavl 2:0 2.12. 16:00
56427 Din.St.Petěrburg - Kříd.Sov.Moskva 7:2 2.12. 16:30
56424 Balašicha MVD - Čerepovec 4:0 2.12. 17:00
56453 Mytišči - Kras.Arm.Moskva 6:2 2.12. 17:30
56459 BM Čeljabinsk - Tjumeň 12:0 3.12. 10:00
56461 Čechov - Riga 2:1 3.12. 11:00
56468 Din.St.Petěrburg - Kříd.Sov.Moskva 3:2 3.12. 11:00
56469 Mytišči - Kras.Arm.Moskva 1:2 3.12. 11:00
56473 Sputnik Almetievsk - Ufa 1:0 3.12. 11:00
56472 Orenburg - SL Magnitogorsk 2:1 3.12. 13:00
56475 Chabarovsk - Lvy St.Petěrburg 4:7 4.12. 04:00
56489 Taifun - SKA St.Pěterburg 0:1 4.12. 05:00
56474 Čechov - Riga 5:0 4.12. 11:00
56485 Kazaň - SS Novosibirsk 1:5 4.12. 11:00
56486 N.Novgorod - Čerepovec 5:1 4.12. 11:00
56487 Nižněkamsk - Jekatěrinburg 3:1 4.12. 11:00
56488 Orenburg - SL Magnitogorsk 2:1 4.12. 13:00
56490 Togliatti - Novokuzněck 3:2 4.12. 14:00
50521 Kazaň - SS Novosibirsk 3:5 5.12. 15:00
50545 Sputnik Almetievsk - Ufa 4:1 5.12. 15:00
50547 Togliatti - Novokuzněck 0:4 5.12. 15:30
50526 N.Novgorod - Čerepovec 3:0 5.12. 16:00
50528 Nižněkamsk - Jekatěrinburg 1:0 5.12. 16:00
50515 Balašicha MVD - Jaroslavl 5:2 5.12. 17:00
50567 Chabarovsk - SKA St.Pěterburg 1:5 6.12. 10:00
50621 Taifun - Lvy St.Petěrburg 1:5 6.12. 10:00
50549 BM Čeljabinsk - Chanty Mansijsk 2:3 6.12. 14:00
50564 Din.St.Petěrburg - Kras.Arm.Moskva 3:1 6.12. 16:30
50548 Balašicha MVD - Jaroslavl 1:3 6.12. 17:00
50569 Mytišči - Kříd.Sov.Moskva 4:2 6.12. 17:30
51668 Chabarovsk - SKA St.Pěterburg 3:4 7.12. 10:00
51731 Taifun - Lvy St.Petěrburg 2:3 7.12. 10:00
počet branek (do rozhodnutí) Výsledek datum
56528 BM Čeljabinsk - Tjumeň 6:1 2.12. 14:00
56532 N.Novgorod - Jaroslavl 2:0 2.12. 16:00
56529 Din.St.Petěrburg - Kříd.Sov.Moskva 7:2 2.12. 16:30
56527 Balašicha MVD - Čerepovec 4:0 2.12. 17:00
56531 Mytišči - Kras.Arm.Moskva 6:2 2.12. 17:30
56535 BM Čeljabinsk - Tjumeň 12:0 3.12. 10:00
56536 Čechov - Riga 2:1 3.12. 11:00
56537 Din.St.Petěrburg - Kříd.Sov.Moskva 3:2 3.12. 11:00
56538 Mytišči - Kras.Arm.Moskva 1:2 3.12. 11:00
56541 Sputnik Almetievsk - Ufa 1:0 3.12. 11:00
56540 Orenburg - SL Magnitogorsk 2:1 3.12. 13:00
56551 Chabarovsk - Lvy St.Petěrburg 4:7 4.12. 04:00
56561 Taifun - SKA St.Pěterburg 0:1 4.12. 05:00
56542 Čechov - Riga 5:0 4.12. 11:00
56552 Kazaň - SS Novosibirsk 1:5 4.12. 11:00
56558 N.Novgorod - Čerepovec 5:1 4.12. 11:00
56559 Nižněkamsk - Jekatěrinburg 3:1 4.12. 11:00
56560 Orenburg - SL Magnitogorsk 2:1 4.12. 13:00
56562 Togliatti - Novokuzněck 3:2 4.12. 14:00
50639 Kazaň - SS Novosibirsk 3:5 5.12. 15:00
50684 Sputnik Almetievsk - Ufa 4:1 5.12. 15:00
50701 Togliatti - Novokuzněck 0:4 5.12. 15:30
50668 N.Novgorod - Čerepovec 3:0 5.12. 16:00
50680 Nižněkamsk - Jekatěrinburg 1:0 5.12. 16:00
50634 Balašicha MVD - Jaroslavl 5:2 5.12. 17:00
50732 Chabarovsk - SKA St.Pěterburg 1:5 6.12. 10:00
50771 Taifun - Lvy St.Petěrburg 1:5 6.12. 10:00
50726 BM Čeljabinsk - Chanty Mansijsk 2:3 6.12. 14:00
50728 Din.St.Petěrburg - Kras.Arm.Moskva 3:1 6.12. 16:30
50702 Balašicha MVD - Jaroslavl 1:3 6.12. 17:00
50734 Mytišči - Kříd.Sov.Moskva 4:2 6.12. 17:30
51761 Chabarovsk - SKA St.Pěterburg 3:4 7.12. 10:00
51793 Taifun - Lvy St.Petěrburg 2:3 7.12. 10:00
počet branek (do rozhodnutí) Výsledek datum
56574 BM Čeljabinsk - Tjumeň 6:1 2.12. 14:00
56578 N.Novgorod - Jaroslavl 2:0 2.12. 16:00
56575 Din.St.Petěrburg - Kříd.Sov.Moskva 7:2 2.12. 16:30
56573 Balašicha MVD - Čerepovec 4:0 2.12. 17:00
56577 Mytišči - Kras.Arm.Moskva 6:2 2.12. 17:30
56581 BM Čeljabinsk - Tjumeň 12:0 3.12. 10:00
56582 Čechov - Riga 2:1 3.12. 11:00
56583 Din.St.Petěrburg - Kříd.Sov.Moskva 3:2 3.12. 11:00
56584 Mytišči - Kras.Arm.Moskva 1:2 3.12. 11:00
56588 Sputnik Almetievsk - Ufa 1:0 3.12. 11:00
56586 Orenburg - SL Magnitogorsk 2:1 3.12. 13:00
56590 Chabarovsk - Lvy St.Petěrburg 4:7 4.12. 04:00
56595 Taifun - SKA St.Pěterburg 0:1 4.12. 05:00
56589 Čechov - Riga 5:0 4.12. 11:00
56591 Kazaň - SS Novosibirsk 1:5 4.12. 11:00
56592 N.Novgorod - Čerepovec 5:1 4.12. 11:00
56593 Nižněkamsk - Jekatěrinburg 3:1 4.12. 11:00
56594 Orenburg - SL Magnitogorsk 2:1 4.12. 13:00
56596 Togliatti - Novokuzněck 3:2 4.12. 14:00
50775 Kazaň - SS Novosibirsk 3:5 5.12. 15:00
50795 Sputnik Almetievsk - Ufa 4:1 5.12. 15:00
50796 Togliatti - Novokuzněck 0:4 5.12. 15:30
50793 N.Novgorod - Čerepovec 3:0 5.12. 16:00
50794 Nižněkamsk - Jekatěrinburg 1:0 5.12. 16:00
50774 Balašicha MVD - Jaroslavl 5:2 5.12. 17:00
50807 Chabarovsk - SKA St.Pěterburg 1:5 6.12. 10:00
50818 Taifun - Lvy St.Petěrburg 1:5 6.12. 10:00
50805 BM Čeljabinsk - Chanty Mansijsk 2:3 6.12. 14:00
50806 Din.St.Petěrburg - Kras.Arm.Moskva 3:1 6.12. 16:30
50803 Balašicha MVD - Jaroslavl 1:3 6.12. 17:00
50816 Mytišči - Kříd.Sov.Moskva 4:2 6.12. 17:30
51825 Chabarovsk - SKA St.Pěterburg 3:4 7.12. 10:00
51859 Taifun - Lvy St.Petěrburg 2:3 7.12. 10:00
počet branek (do rozhodnutí) Výsledek datum
56608 BM Čeljabinsk - Tjumeň 6:1 2.12. 14:00
56612 N.Novgorod - Jaroslavl 2:0 2.12. 16:00
56609 Din.St.Petěrburg - Kříd.Sov.Moskva 7:2 2.12. 16:30
56607 Balašicha MVD - Čerepovec 4:0 2.12. 17:00
56611 Mytišči - Kras.Arm.Moskva 6:2 2.12. 17:30
56615 BM Čeljabinsk - Tjumeň 12:0 3.12. 10:00
56616 Čechov - Riga 2:1 3.12. 11:00
56617 Din.St.Petěrburg - Kříd.Sov.Moskva 3:2 3.12. 11:00
56618 Mytišči - Kras.Arm.Moskva 1:2 3.12. 11:00
56621 Sputnik Almetievsk - Ufa 1:0 3.12. 11:00
56620 Orenburg - SL Magnitogorsk 2:1 3.12. 13:00
56623 Chabarovsk - Lvy St.Petěrburg 4:7 4.12. 04:00
56628 Taifun - SKA St.Pěterburg 0:1 4.12. 05:00
56622 Čechov - Riga 5:0 4.12. 11:00
56624 Kazaň - SS Novosibirsk 1:5 4.12. 11:00
56625 N.Novgorod - Čerepovec 5:1 4.12. 11:00
56626 Nižněkamsk - Jekatěrinburg 3:1 4.12. 11:00
56627 Orenburg - SL Magnitogorsk 2:1 4.12. 13:00
56629 Togliatti - Novokuzněck 3:2 4.12. 14:00
50829 Kazaň - SS Novosibirsk 3:5 5.12. 15:00
50832 Sputnik Almetievsk - Ufa 4:1 5.12. 15:00
50842 Togliatti - Novokuzněck 0:4 5.12. 15:30
50830 N.Novgorod - Čerepovec 3:0 5.12. 16:00
50831 Nižněkamsk - Jekatěrinburg 1:0 5.12. 16:00
50819 Balašicha MVD - Jaroslavl 5:2 5.12. 17:00
51084 Chabarovsk - SKA St.Pěterburg 1:5 6.12. 10:00
51088 Taifun - Lvy St.Petěrburg 1:5 6.12. 10:00
50844 BM Čeljabinsk - Chanty Mansijsk 2:3 6.12. 14:00
50845 Din.St.Petěrburg - Kras.Arm.Moskva 3:1 6.12. 16:30
50843 Balašicha MVD - Jaroslavl 1:3 6.12. 17:00
51085 Mytišči - Kříd.Sov.Moskva 4:2 6.12. 17:30
51900 Chabarovsk - SKA St.Pěterburg 3:4 7.12. 10:00
51909 Taifun - Lvy St.Petěrburg 2:3 7.12. 10:00
dvojitá šance Výsledek datum
56642 BM Čeljabinsk - Tjumeň 6:1, 2:0 2.12. 14:00
56646 N.Novgorod - Jaroslavl 2:0, 1:0 2.12. 16:00
56643 Din.St.Petěrburg - Kříd.Sov.Moskva 7:2, 4:1 2.12. 16:30
56641 Balašicha MVD - Čerepovec 4:0, 1:0 2.12. 17:00
56645 Mytišči - Kras.Arm.Moskva 6:2, 2:1 2.12. 17:30
56649 BM Čeljabinsk - Tjumeň 12:0, 7:0 3.12. 10:00
56650 Čechov - Riga 2:1, 1:0 3.12. 11:00
56651 Din.St.Petěrburg - Kříd.Sov.Moskva 2:2, 0:0 3.12. 11:00
56652 Mytišči - Kras.Arm.Moskva 1:2, 1:1 3.12. 11:00
56655 Sputnik Almetievsk - Ufa 1:0, 1:0 3.12. 11:00
56654 Orenburg - SL Magnitogorsk 2:1, 1:0 3.12. 13:00
56657 Chabarovsk - Lvy St.Petěrburg 4:7, 0:2 4.12. 04:00
56662 Taifun - SKA St.Pěterburg 0:0, 0:0 4.12. 05:00
56656 Čechov - Riga 5:0, 0:0 4.12. 11:00
56658 Kazaň - SS Novosibirsk 1:5, 0:2 4.12. 11:00
56659 N.Novgorod - Čerepovec 5:1, 2:0 4.12. 11:00
56660 Nižněkamsk - Jekatěrinburg 3:1, 0:0 4.12. 11:00
56661 Orenburg - SL Magnitogorsk 2:1, 1:0 4.12. 13:00
56663 Togliatti - Novokuzněck 3:2, 0:1 4.12. 14:00
51093 Kazaň - SS Novosibirsk 3:5, 0:1 5.12. 15:00
51096 Sputnik Almetievsk - Ufa 4:1, 2:1 5.12. 15:00
51097 Togliatti - Novokuzněck 0:4, 0:1 5.12. 15:30
51094 N.Novgorod - Čerepovec 3:0, 1:0 5.12. 16:00
51095 Nižněkamsk - Jekatěrinburg 1:0, 0:0 5.12. 16:00
51089 Balašicha MVD - Jaroslavl 5:2, 1:0 5.12. 17:00
51104 Chabarovsk - SKA St.Pěterburg 1:5, 0:1 6.12. 10:00
51111 Taifun - Lvy St.Petěrburg 1:5, 0:1 6.12. 10:00
51110 Omsk - Tjumeň 6:0, 3:0 6.12. 12:00
51102 BM Čeljabinsk - Chanty Mansijsk 2:3, 0:0 6.12. 14:00
51103 Din.St.Petěrburg - Kras.Arm.Moskva 3:1, 1:0 6.12. 16:30
51101 Balašicha MVD - Jaroslavl 1:3, 0:0 6.12. 17:00
51105 Mytišči - Kříd.Sov.Moskva 4:2, 1:0 6.12. 17:30
51917 Chabarovsk - SKA St.Pěterburg 3:3, 0:2 7.12. 10:00
51962 Taifun - Lvy St.Petěrburg 2:3, 0:1 7.12. 10:00
1.třetina Výsledek datum
53978 BM Čeljabinsk - Tjumeň 2:0 2.12. 14:00
53982 N.Novgorod - Jaroslavl 1:0 2.12. 16:00
53979 Din.St.Petěrburg - Kříd.Sov.Moskva 4:1 2.12. 16:30
53977 Balašicha MVD - Čerepovec 1:0 2.12. 17:00
53981 Mytišči - Kras.Arm.Moskva 2:1 2.12. 17:30
53985 BM Čeljabinsk - Tjumeň 7:0 3.12. 10:00
53986 Čechov - Riga 1:0 3.12. 11:00
53987 Din.St.Petěrburg - Kříd.Sov.Moskva 0:0 3.12. 11:00
53988 Mytišči - Kras.Arm.Moskva 1:1 3.12. 11:00
53991 Sputnik Almetievsk - Ufa 1:0 3.12. 11:00
53990 Orenburg - SL Magnitogorsk 1:0 3.12. 13:00
53993 Chabarovsk - Lvy St.Petěrburg 0:2 4.12. 04:00
53998 Taifun - SKA St.Pěterburg 0:0 4.12. 05:00
53992 Čechov - Riga 0:0 4.12. 11:00
53994 Kazaň - SS Novosibirsk 0:2 4.12. 11:00
53995 N.Novgorod - Čerepovec 2:0 4.12. 11:00
53996 Nižněkamsk - Jekatěrinburg 0:0 4.12. 11:00
53997 Orenburg - SL Magnitogorsk 1:0 4.12. 13:00
53999 Togliatti - Novokuzněck 0:1 4.12. 14:00
50001 Kazaň - SS Novosibirsk 0:1 5.12. 15:00
50004 Sputnik Almetievsk - Ufa 2:1 5.12. 15:00
50050 Togliatti - Novokuzněck 0:1 5.12. 15:30
50002 N.Novgorod - Čerepovec 1:0 5.12. 16:00
50003 Nižněkamsk - Jekatěrinburg 0:0 5.12. 16:00
50000 Balašicha MVD - Jaroslavl 1:0 5.12. 17:00
50055 Chabarovsk - SKA St.Pěterburg 0:1 6.12. 10:00
50074 Taifun - Lvy St.Petěrburg 0:1 6.12. 10:00
50058 Omsk - Tjumeň 3:0 6.12. 12:00
50053 BM Čeljabinsk - Chanty Mansijsk 0:0 6.12. 14:00
50054 Din.St.Petěrburg - Kras.Arm.Moskva 1:0 6.12. 16:30
50052 Balašicha MVD - Jaroslavl 0:0 6.12. 17:00
50056 Mytišči - Kříd.Sov.Moskva 1:0 6.12. 17:30
51115 Chabarovsk - SKA St.Pěterburg 0:2 7.12. 10:00
51146 Taifun - Lvy St.Petěrburg 0:1 7.12. 10:00

Hokej | VHL

zápas Výsledek datum
5476 Almetjevsk - Sar.Karaganda 1:3 2.12. 16:30
5477 Bars Kazaň - Kazzinc 0:1 2.12. 17:00
5478 Penza - Din.St.Petěrburg 2:4 2.12. 17:00
5481 Zvezda Čechov - HK Tver 2:2 2.12. 17:00
5482 Čeljabinsk - Iževsk 1:3 3.12. 09:00
5486 Kurgan - N.Tagil 1:2 3.12. 13:00
5489 Tumeň - Mol.Perm 2:2 3.12. 13:00
5490 Ural Orsk - Neftěkamsk 3:2 3.12. 13:00
5491 Almetjevsk - Kazzinc 2:3 4.12. 15:00
5492 Bars Kazaň - Sar.Karaganda 0:2 4.12. 15:00
5493 Rjazaň - Voroněž 4:4 4.12. 15:00
5494 SKA Neva - Volžsk 4:2 5.12. 17:00
5495 Zvezda Čechov - Sarov 2:4 5.12. 17:00
Vítěz do rozhodnutí Výsledek datum
51481 Almetjevsk - Sar.Karaganda 1:3 2.12. 16:30
51482 Bars Kazaň - Kazzinc 0:1 2.12. 17:00
51488 Penza - Din.St.Petěrburg 2:4 2.12. 17:00
51490 Zvezda Čechov - HK Tver 3:2 2.12. 17:00
51495 Čeljabinsk - Iževsk 1:3 3.12. 09:00
51496 Kurgan - N.Tagil 1:2 3.12. 13:00
51497 Tumeň - Mol.Perm 3:2 3.12. 13:00
51498 Ural Orsk - Neftěkamsk 3:2 3.12. 13:00
51499 Almetjevsk - Kazzinc 2:3 4.12. 15:00
51500 Bars Kazaň - Sar.Karaganda 0:2 4.12. 15:00
51501 Rjazaň - Voroněž 5:4 4.12. 15:00
50102 SKA Neva - Volžsk 4:2 5.12. 17:00
50122 Zvezda Čechov - Sarov 2:4 5.12. 17:00
zápas bez remízy Výsledek datum
51627 Almetjevsk - Sar.Karaganda 1:3 2.12. 16:30
51628 Bars Kazaň - Kazzinc 0:1 2.12. 17:00
51629 Penza - Din.St.Petěrburg 2:4 2.12. 17:00
51631 Zvezda Čechov - HK Tver 2.12. 17:00
51632 Čeljabinsk - Iževsk 1:3 3.12. 09:00
51633 Kurgan - N.Tagil 1:2 3.12. 13:00
51634 Tumeň - Mol.Perm 3.12. 13:00
51635 Ural Orsk - Neftěkamsk 3:2 3.12. 13:00
51636 Almetjevsk - Kazzinc 2:3 4.12. 15:00
51637 Bars Kazaň - Sar.Karaganda 0:2 4.12. 15:00
51638 Rjazaň - Voroněž 4.12. 15:00
50742 SKA Neva - Volžsk 4:2 5.12. 17:00
50750 Zvezda Čechov - Sarov 2:4 5.12. 17:00
počet branek (60 min.) Výsledek datum
51660 Almetjevsk - Sar.Karaganda 1:3 2.12. 16:30
51661 Bars Kazaň - Kazzinc 0:1 2.12. 17:00
51662 Penza - Din.St.Petěrburg 2:4 2.12. 17:00
51664 Zvezda Čechov - HK Tver 2:2 2.12. 17:00
51665 Čeljabinsk - Iževsk 1:3 3.12. 09:00
51666 Kurgan - N.Tagil 1:2 3.12. 13:00
51667 Tumeň - Mol.Perm 2:2 3.12. 13:00
51668 Ural Orsk - Neftěkamsk 3:2 3.12. 13:00
51669 Almetjevsk - Kazzinc 2:3 4.12. 15:00
51670 Bars Kazaň - Sar.Karaganda 0:2 4.12. 15:00
51671 Rjazaň - Voroněž 4:4 4.12. 15:00
50800 SKA Neva - Volžsk 4:2 5.12. 17:00
50801 Zvezda Čechov - Sarov 2:4 5.12. 17:00
počet branek (60 min.) Výsledek datum
51526 Almetjevsk - Sar.Karaganda 1:3 2.12. 16:30
51527 Bars Kazaň - Kazzinc 0:1 2.12. 17:00
51528 Penza - Din.St.Petěrburg 2:4 2.12. 17:00
51530 Zvezda Čechov - HK Tver 2:2 2.12. 17:00
51531 Čeljabinsk - Iževsk 1:3 3.12. 09:00
51532 Kurgan - N.Tagil 1:2 3.12. 13:00
51535 Tumeň - Mol.Perm 2:2 3.12. 13:00
51536 Ural Orsk - Neftěkamsk 3:2 3.12. 13:00
51537 Almetjevsk - Kazzinc 2:3 4.12. 15:00
51538 Bars Kazaň - Sar.Karaganda 0:2 4.12. 15:00
51542 Rjazaň - Voroněž 4:4 4.12. 15:00
50490 SKA Neva - Volžsk 4:2 5.12. 17:00
50491 Zvezda Čechov - Sarov 2:4 5.12. 17:00
počet branek (60 min.) Výsledek datum
51561 Almetjevsk - Sar.Karaganda 1:3 2.12. 16:30
51562 Bars Kazaň - Kazzinc 0:1 2.12. 17:00
51563 Penza - Din.St.Petěrburg 2:4 2.12. 17:00
51566 Zvezda Čechov - HK Tver 2:2 2.12. 17:00
51567 Čeljabinsk - Iževsk 1:3 3.12. 09:00
51568 Kurgan - N.Tagil 1:2 3.12. 13:00
51570 Tumeň - Mol.Perm 2:2 3.12. 13:00
51571 Ural Orsk - Neftěkamsk 3:2 3.12. 13:00
51572 Almetjevsk - Kazzinc 2:3 4.12. 15:00
51573 Bars Kazaň - Sar.Karaganda 0:2 4.12. 15:00
51575 Rjazaň - Voroněž 4:4 4.12. 15:00
50532 SKA Neva - Volžsk 4:2 5.12. 17:00
50533 Zvezda Čechov - Sarov 2:4 5.12. 17:00
počet branek (60 min.) Výsledek datum
51594 Almetjevsk - Sar.Karaganda 1:3 2.12. 16:30
51595 Bars Kazaň - Kazzinc 0:1 2.12. 17:00
51596 Penza - Din.St.Petěrburg 2:4 2.12. 17:00
51598 Zvezda Čechov - HK Tver 2:2 2.12. 17:00
51599 Čeljabinsk - Iževsk 1:3 3.12. 09:00
51601 Kurgan - N.Tagil 1:2 3.12. 13:00
51602 Tumeň - Mol.Perm 2:2 3.12. 13:00
51603 Ural Orsk - Neftěkamsk 3:2 3.12. 13:00
51604 Almetjevsk - Kazzinc 2:3 4.12. 15:00
51605 Bars Kazaň - Sar.Karaganda 0:2 4.12. 15:00
51606 Rjazaň - Voroněž 4:4 4.12. 15:00
50577 SKA Neva - Volžsk 4:2 5.12. 17:00
50591 Zvezda Čechov - Sarov 2:4 5.12. 17:00
počet branek (do rozhodnutí) Výsledek datum
51724 Almetjevsk - Sar.Karaganda 1:3 2.12. 16:30
51725 Bars Kazaň - Kazzinc 0:1 2.12. 17:00
51726 Penza - Din.St.Petěrburg 2:4 2.12. 17:00
51728 Zvezda Čechov - HK Tver 3:2 2.12. 17:00
51729 Čeljabinsk - Iževsk 1:3 3.12. 09:00
51731 Kurgan - N.Tagil 1:2 3.12. 13:00
51732 Tumeň - Mol.Perm 3:2 3.12. 13:00
51733 Ural Orsk - Neftěkamsk 3:2 3.12. 13:00
51734 Almetjevsk - Kazzinc 2:3 4.12. 15:00
51735 Bars Kazaň - Sar.Karaganda 0:2 4.12. 15:00
51736 Rjazaň - Voroněž 5:4 4.12. 15:00
50853 SKA Neva - Volžsk 4:2 5.12. 17:00
50862 Zvezda Čechov - Sarov 2:4 5.12. 17:00
počet branek (do rozhodnutí) Výsledek datum
51756 Almetjevsk - Sar.Karaganda 1:3 2.12. 16:30
51757 Bars Kazaň - Kazzinc 0:1 2.12. 17:00
51758 Penza - Din.St.Petěrburg 2:4 2.12. 17:00
51760 Zvezda Čechov - HK Tver 3:2 2.12. 17:00
51761 Čeljabinsk - Iževsk 1:3 3.12. 09:00
51762 Kurgan - N.Tagil 1:2 3.12. 13:00
51764 Tumeň - Mol.Perm 3:2 3.12. 13:00
51765 Ural Orsk - Neftěkamsk 3:2 3.12. 13:00
51766 Almetjevsk - Kazzinc 2:3 4.12. 15:00
51767 Bars Kazaň - Sar.Karaganda 0:2 4.12. 15:00
51768 Rjazaň - Voroněž 5:4 4.12. 15:00
50892 SKA Neva - Volžsk 4:2 5.12. 17:00
50893 Zvezda Čechov - Sarov 2:4 5.12. 17:00
počet branek (do rozhodnutí) Výsledek datum
51786 Almetjevsk - Sar.Karaganda 1:3 2.12. 16:30
51787 Bars Kazaň - Kazzinc 0:1 2.12. 17:00
51788 Penza - Din.St.Petěrburg 2:4 2.12. 17:00
51790 Zvezda Čechov - HK Tver 3:2 2.12. 17:00
51791 Čeljabinsk - Iževsk 1:3 3.12. 09:00
51792 Kurgan - N.Tagil 1:2 3.12. 13:00
51793 Tumeň - Mol.Perm 3:2 3.12. 13:00
51794 Ural Orsk - Neftěkamsk 3:2 3.12. 13:00
51795 Almetjevsk - Kazzinc 2:3 4.12. 15:00
51796 Bars Kazaň - Sar.Karaganda 0:2 4.12. 15:00
51798 Rjazaň - Voroněž 5:4 4.12. 15:00
50927 SKA Neva - Volžsk 4:2 5.12. 17:00
50928 Zvezda Čechov - Sarov 2:4 5.12. 17:00
počet branek (do rozhodnutí) Výsledek datum
51819 Almetjevsk - Sar.Karaganda 1:3 2.12. 16:30
51820 Bars Kazaň - Kazzinc 0:1 2.12. 17:00
51821 Penza - Din.St.Petěrburg 2:4 2.12. 17:00
51823 Zvezda Čechov - HK Tver 3:2 2.12. 17:00
51824 Čeljabinsk - Iževsk 1:3 3.12. 09:00
51825 Kurgan - N.Tagil 1:2 3.12. 13:00
51826 Tumeň - Mol.Perm 3:2 3.12. 13:00
51827 Ural Orsk - Neftěkamsk 3:2 3.12. 13:00
51828 Almetjevsk - Kazzinc 2:3 4.12. 15:00
51829 Bars Kazaň - Sar.Karaganda 0:2 4.12. 15:00
51830 Rjazaň - Voroněž 5:4 4.12. 15:00
50961 SKA Neva - Volžsk 4:2 5.12. 17:00
50962 Zvezda Čechov - Sarov 2:4 5.12. 17:00
dvojitá šance Výsledek datum
51851 Almetjevsk - Sar.Karaganda 1:3, 1:1 2.12. 16:30
51852 Bars Kazaň - Kazzinc 0:1, 0:0 2.12. 17:00
51853 Penza - Din.St.Petěrburg 2:4, 2:2 2.12. 17:00
51855 Zvezda Čechov - HK Tver 2:2, 0:0 2.12. 17:00
51856 Čeljabinsk - Iževsk 1:3, 1:1 3.12. 09:00
51857 Kurgan - N.Tagil 1:2, 1:1 3.12. 13:00
51858 Tumeň - Mol.Perm 2:2, 1:1 3.12. 13:00
51859 Ural Orsk - Neftěkamsk 3:2, 1:0 3.12. 13:00
51860 Almetjevsk - Kazzinc 2:3, 2:0 4.12. 15:00
51861 Bars Kazaň - Sar.Karaganda 0:2, 0:0 4.12. 15:00
51863 Rjazaň - Voroněž 4:4, 1:0 4.12. 15:00
50986 SKA Neva - Volžsk 4:2, 0:1 5.12. 17:00
50987 Zvezda Čechov - Sarov 2:4, 0:0 5.12. 17:00
1.třetina Výsledek datum
50369 Almetjevsk - Sar.Karaganda 1:1 2.12. 16:30
50415 Bars Kazaň - Kazzinc 0:0 2.12. 17:00
50424 Penza - Din.St.Petěrburg 2:2 2.12. 17:00
50442 Zvezda Čechov - HK Tver 0:0 2.12. 17:00
50474 Čeljabinsk - Iževsk 1:1 3.12. 09:00
50475 Kurgan - N.Tagil 1:1 3.12. 13:00
50484 Tumeň - Mol.Perm 1:1 3.12. 13:00
50486 Ural Orsk - Neftěkamsk 1:0 3.12. 13:00
50492 Almetjevsk - Kazzinc 2:0 4.12. 15:00
50497 Bars Kazaň - Sar.Karaganda 0:0 4.12. 15:00
50499 Rjazaň - Voroněž 1:0 4.12. 15:00
50005 SKA Neva - Volžsk 0:1 5.12. 17:00
50006 Zvezda Čechov - Sarov 0:0 5.12. 17:00

Hokej | KHL

zápas Výsledek datum
5431 Jaroslavl - Jekatěrinburg 5:3 2.12. 17:01
5428 Din.Minsk - Ufa 2:2 2.12. 17:31
5429 Din.Moskva - Jugra 6:0 2.12. 17:31
5432 Podolsk - Astana 4:2 2.12. 17:31
5430 Din.Riga - Magnitogorsk 3:3 2.12. 18:31
5438 Slovan - Novokuzněck 4:4 2.12. 19:01
5439 Chabarovsk - St.Petěrburg 1:2 3.12. 08:01
5445 Vladivostok - CSKA Moskva 2:3 3.12. 08:01
5441 Kunlun - Čerepovec 2:0 3.12. 10:31
5444 Togliatti - N.Novgorod 1:1 3.12. 14:01
5440 Kazaň - Sp.Moskva 3:2 3.12. 15:01
5442 Nižněkamsk - Soči 5:1 3.12. 15:01
5443 Slovan - Omsk 3:5 3.12. 17:01
5446 Din.Minsk - Magnitogorsk 2:4 4.12. 15:01
5447 Din.Moskva - Jekatěrinburg 4:1 4.12. 15:01
5449 Jaroslavl - Astana 7:1 4.12. 15:01
5450 Jokerit - Ufa 1:1 4.12. 15:01
5451 Podolsk - Jugra 2:3 4.12. 15:01
5448 Din.Riga - Čeljabinsk 2:4 4.12. 16:01
5452 Chabarovsk - Čerepovec 4:2 5.12. 10:31
5457 Vladivostok - St.Petěrburg 1:4 5.12. 10:31
5453 Kunlun - CSKA Moskva 0:2 5.12. 12:31
5456 Novosibirsk - Novokuzněck 1:2 5.12. 13:31
5059 Jokerit - Zagreb 3:3 6.12. 15:01
5060 N.Novgorod - Nižněkamsk 4:2 6.12. 17:01
5058 Din.Minsk - Slovan 4:1 6.12. 17:31
5061 Soči - Togliatti 2:1 6.12. 17:31
5062 Sp.Moskva - Kazaň 1:0 6.12. 17:31
Vítěz do rozhodnutí Výsledek datum
37562 Jaroslavl - Jekatěrinburg 5:3 2.12. 17:01
37558 Din.Minsk - Ufa 2:3 2.12. 17:31
37559 Din.Moskva - Jugra 6:0 2.12. 17:31
37563 Podolsk - Astana 4:2 2.12. 17:31
37560 Din.Riga - Magnitogorsk 4:3 2.12. 18:31
37564 Slovan - Novokuzněck 4:5 2.12. 19:01
38031 Chabarovsk - St.Petěrburg 1:2 3.12. 08:01
38042 Vladivostok - CSKA Moskva 2:3 3.12. 08:01
38033 Kunlun - Čerepovec 2:0 3.12. 10:31
38041 Togliatti - N.Novgorod 1:2 3.12. 14:01
38032 Kazaň - Sp.Moskva 3:2 3.12. 15:01
38039 Nižněkamsk - Soči 5:1 3.12. 15:01
38040 Slovan - Omsk 3:5 3.12. 17:01
38369 Din.Minsk - Magnitogorsk 2:4 4.12. 15:01
38370 Din.Moskva - Jekatěrinburg 4:1 4.12. 15:01
38372 Jaroslavl - Astana 7:1 4.12. 15:01
38373 Jokerit - Ufa 2:1 4.12. 15:01
38374 Podolsk - Jugra 2:3 4.12. 15:01
38371 Din.Riga - Čeljabinsk 2:4 4.12. 16:01
38629 Chabarovsk - Čerepovec 4:2 5.12. 10:31
38632 Vladivostok - St.Petěrburg 1:4 5.12. 10:31
38630 Kunlun - CSKA Moskva 0:2 5.12. 12:31
38631 Novosibirsk - Novokuzněck 1:2 5.12. 13:31
30459 Jokerit - Zagreb 4:3 6.12. 15:01
30460 N.Novgorod - Nižněkamsk 4:2 6.12. 17:01
30458 Din.Minsk - Slovan 4:1 6.12. 17:31
30461 Soči - Togliatti 2:1 6.12. 17:31
30462 Sp.Moskva - Kazaň 1:0 6.12. 17:31
zápas bez remízy Výsledek datum
37691 Jaroslavl - Jekatěrinburg 5:3 2.12. 17:01
37688 Din.Minsk - Ufa 2.12. 17:31
37689 Din.Moskva - Jugra 6:0 2.12. 17:31
37692 Podolsk - Astana 4:2 2.12. 17:31
37690 Din.Riga - Magnitogorsk 2.12. 18:31
37694 Slovan - Novokuzněck 2.12. 19:01
38181 Chabarovsk - St.Petěrburg 1:2 3.12. 08:01
38187 Vladivostok - CSKA Moskva 2:3 3.12. 08:01
38183 Kunlun - Čerepovec 2:0 3.12. 10:31
38186 Togliatti - N.Novgorod 3.12. 14:01
38182 Kazaň - Sp.Moskva 3:2 3.12. 15:01
38184 Nižněkamsk - Soči 5:1 3.12. 15:01
38185 Slovan - Omsk 3:5 3.12. 17:01
38477 Din.Minsk - Magnitogorsk 2:4 4.12. 15:01
38478 Din.Moskva - Jekatěrinburg 4:1 4.12. 15:01
38480 Jaroslavl - Astana 7:1 4.12. 15:01
38481 Jokerit - Ufa 4.12. 15:01
38482 Podolsk - Jugra 2:3 4.12. 15:01
38479 Din.Riga - Čeljabinsk 2:4 4.12. 16:01
39062 Chabarovsk - Čerepovec 4:2 5.12. 10:31
39065 Vladivostok - St.Petěrburg 1:4 5.12. 10:31
39063 Kunlun - CSKA Moskva 0:2 5.12. 12:31
39064 Novosibirsk - Novokuzněck 1:2 5.12. 13:31
30903 Jokerit - Zagreb 6.12. 15:01
30904 N.Novgorod - Nižněkamsk 4:2 6.12. 17:01
30902 Din.Minsk - Slovan 4:1 6.12. 17:31
30905 Soči - Togliatti 2:1 6.12. 17:31
30906 Sp.Moskva - Kazaň 1:0 6.12. 17:31
počet branek (60 min.) Výsledek datum
37721 Jaroslavl - Jekatěrinburg 5:3 2.12. 17:01
37713 Din.Minsk - Ufa 2:2 2.12. 17:31
37719 Din.Moskva - Jugra 6:0 2.12. 17:31
37722 Podolsk - Astana 4:2 2.12. 17:31
37720 Din.Riga - Magnitogorsk 3:3 2.12. 18:31
37723 Slovan - Novokuzněck 4:4 2.12. 19:01
38202 Chabarovsk - St.Petěrburg 1:2 3.12. 08:01
38208 Vladivostok - CSKA Moskva 2:3 3.12. 08:01
38204 Kunlun - Čerepovec 2:0 3.12. 10:31
38207 Togliatti - N.Novgorod 1:1 3.12. 14:01
38203 Kazaň - Sp.Moskva 3:2 3.12. 15:01
38205 Nižněkamsk - Soči 5:1 3.12. 15:01
38206 Slovan - Omsk 3:5 3.12. 17:01
38495 Din.Minsk - Magnitogorsk 2:4 4.12. 15:01
38496 Din.Moskva - Jekatěrinburg 4:1 4.12. 15:01
38498 Jaroslavl - Astana 7:1 4.12. 15:01
38499 Jokerit - Ufa 1:1 4.12. 15:01
38500 Podolsk - Jugra 2:3 4.12. 15:01
38497 Din.Riga - Čeljabinsk 2:4 4.12. 16:01
39074 Chabarovsk - Čerepovec 4:2 5.12. 10:31
39077 Vladivostok - St.Petěrburg 1:4 5.12. 10:31
39075 Kunlun - CSKA Moskva 0:2 5.12. 12:31
39076 Novosibirsk - Novokuzněck 1:2 5.12. 13:31
30963 Jokerit - Zagreb 3:3 6.12. 15:01
30964 N.Novgorod - Nižněkamsk 4:2 6.12. 17:01
30962 Din.Minsk - Slovan 4:1 6.12. 17:31
30965 Soči - Togliatti 2:1 6.12. 17:31
30966 Sp.Moskva - Kazaň 1:0 6.12. 17:31
počet branek (60 min.) Výsledek datum
37670 Jaroslavl - Jekatěrinburg 5:3 2.12. 17:01
37666 Din.Minsk - Ufa 2:2 2.12. 17:31
37667 Din.Moskva - Jugra 6:0 2.12. 17:31
37671 Podolsk - Astana 4:2 2.12. 17:31
37668 Din.Riga - Magnitogorsk 3:3 2.12. 18:31
37672 Slovan - Novokuzněck 4:4 2.12. 19:01
38160 Chabarovsk - St.Petěrburg 1:2 3.12. 08:01
38166 Vladivostok - CSKA Moskva 2:3 3.12. 08:01
38162 Kunlun - Čerepovec 2:0 3.12. 10:31
38165 Togliatti - N.Novgorod 1:1 3.12. 14:01
38161 Kazaň - Sp.Moskva 3:2 3.12. 15:01
38163 Nižněkamsk - Soči 5:1 3.12. 15:01
38164 Slovan - Omsk 3:5 3.12. 17:01
38459 Din.Minsk - Magnitogorsk 2:4 4.12. 15:01
38460 Din.Moskva - Jekatěrinburg 4:1 4.12. 15:01
38462 Jaroslavl - Astana 7:1 4.12. 15:01
38463 Jokerit - Ufa 1:1 4.12. 15:01
38464 Podolsk - Jugra 2:3 4.12. 15:01
38461 Din.Riga - Čeljabinsk 2:4 4.12. 16:01
39050 Chabarovsk - Čerepovec 4:2 5.12. 10:31
39053 Vladivostok - St.Petěrburg 1:4 5.12. 10:31
39051 Kunlun - CSKA Moskva 0:2 5.12. 12:31
39052 Novosibirsk - Novokuzněck 1:2 5.12. 13:31
30843 Jokerit - Zagreb 3:3 6.12. 15:01
30844 N.Novgorod - Nižněkamsk 4:2 6.12. 17:01
30842 Din.Minsk - Slovan 4:1 6.12. 17:31
30845 Soči - Togliatti 2:1 6.12. 17:31
30846 Sp.Moskva - Kazaň 1:0 6.12. 17:31
počet branek (60 min.) Výsledek datum
37677 Jaroslavl - Jekatěrinburg 5:3 2.12. 17:01
37673 Din.Minsk - Ufa 2:2 2.12. 17:31
37674 Din.Moskva - Jugra 6:0 2.12. 17:31
37678 Podolsk - Astana 4:2 2.12. 17:31
37676 Din.Riga - Magnitogorsk 3:3 2.12. 18:31
37679 Slovan - Novokuzněck 4:4 2.12. 19:01
38167 Chabarovsk - St.Petěrburg 1:2 3.12. 08:01
38173 Vladivostok - CSKA Moskva 2:3 3.12. 08:01
38169 Kunlun - Čerepovec 2:0 3.12. 10:31
38172 Togliatti - N.Novgorod 1:1 3.12. 14:01
38168 Kazaň - Sp.Moskva 3:2 3.12. 15:01
38170 Nižněkamsk - Soči 5:1 3.12. 15:01
38171 Slovan - Omsk 3:5 3.12. 17:01
38465 Din.Minsk - Magnitogorsk 2:4 4.12. 15:01
38466 Din.Moskva - Jekatěrinburg 4:1 4.12. 15:01
38468 Jaroslavl - Astana 7:1 4.12. 15:01
38469 Jokerit - Ufa 1:1 4.12. 15:01
38470 Podolsk - Jugra 2:3 4.12. 15:01
38467 Din.Riga - Čeljabinsk 2:4 4.12. 16:01
39054 Chabarovsk - Čerepovec 4:2 5.12. 10:31
39057 Vladivostok - St.Petěrburg 1:4 5.12. 10:31
39055 Kunlun - CSKA Moskva 0:2 5.12. 12:31
39056 Novosibirsk - Novokuzněck 1:2 5.12. 13:31
30863 Jokerit - Zagreb 3:3 6.12. 15:01
30864 N.Novgorod - Nižněkamsk 4:2 6.12. 17:01
30862 Din.Minsk - Slovan 4:1 6.12. 17:31
30865 Soči - Togliatti 2:1 6.12. 17:31
30866 Sp.Moskva - Kazaň 1:0 6.12. 17:31
počet branek (60 min.) Výsledek datum
37684 Jaroslavl - Jekatěrinburg 5:3 2.12. 17:01
37680 Din.Minsk - Ufa 2:2 2.12. 17:31
37682 Din.Moskva - Jugra 6:0 2.12. 17:31
37685 Podolsk - Astana 4:2 2.12. 17:31
37683 Din.Riga - Magnitogorsk 3:3 2.12. 18:31
37686 Slovan - Novokuzněck 4:4 2.12. 19:01
38174 Chabarovsk - St.Petěrburg 1:2 3.12. 08:01
38180 Vladivostok - CSKA Moskva 2:3 3.12. 08:01
38176 Kunlun - Čerepovec 2:0 3.12. 10:31
38179 Togliatti - N.Novgorod 1:1 3.12. 14:01
38175 Kazaň - Sp.Moskva 3:2 3.12. 15:01
38177 Nižněkamsk - Soči 5:1 3.12. 15:01
38178 Slovan - Omsk 3:5 3.12. 17:01
38471 Din.Minsk - Magnitogorsk 2:4 4.12. 15:01
38472 Din.Moskva - Jekatěrinburg 4:1 4.12. 15:01
38474 Jaroslavl - Astana 7:1 4.12. 15:01
38475 Jokerit - Ufa 1:1 4.12. 15:01
38476 Podolsk - Jugra 2:3 4.12. 15:01
38473 Din.Riga - Čeljabinsk 2:4 4.12. 16:01
39058 Chabarovsk - Čerepovec 4:2 5.12. 10:31
39061 Vladivostok - St.Petěrburg 1:4 5.12. 10:31
39059 Kunlun - CSKA Moskva 0:2 5.12. 12:31
39060 Novosibirsk - Novokuzněck 1:2 5.12. 13:31
30883 Jokerit - Zagreb 3:3 6.12. 15:01
30884 N.Novgorod - Nižněkamsk 4:2 6.12. 17:01
30882 Din.Minsk - Slovan 4:1 6.12. 17:31
30885 Soči - Togliatti 2:1 6.12. 17:31
30886 Sp.Moskva - Kazaň 1:0 6.12. 17:31
počet branek (do rozhodnutí) Výsledek datum
37863 Jaroslavl - Jekatěrinburg 5:3 2.12. 17:01
37860 Din.Minsk - Ufa 2:3 2.12. 17:31
37861 Din.Moskva - Jugra 6:0 2.12. 17:31
37869 Podolsk - Astana 4:2 2.12. 17:31
37862 Din.Riga - Magnitogorsk 4:3 2.12. 18:31
37870 Slovan - Novokuzněck 4:5 2.12. 19:01
38286 Chabarovsk - St.Petěrburg 1:2 3.12. 08:01
38292 Vladivostok - CSKA Moskva 2:3 3.12. 08:01
38288 Kunlun - Čerepovec 2:0 3.12. 10:31
38291 Togliatti - N.Novgorod 1:2 3.12. 14:01
38287 Kazaň - Sp.Moskva 3:2 3.12. 15:01
38289 Nižněkamsk - Soči 5:1 3.12. 15:01
38290 Slovan - Omsk 3:5 3.12. 17:01
38567 Din.Minsk - Magnitogorsk 2:4 4.12. 15:01
38568 Din.Moskva - Jekatěrinburg 4:1 4.12. 15:01
38570 Jaroslavl - Astana 7:1 4.12. 15:01
38571 Jokerit - Ufa 2:1 4.12. 15:01
38572 Podolsk - Jugra 2:3 4.12. 15:01
38569 Din.Riga - Čeljabinsk 2:4 4.12. 16:01
39122 Chabarovsk - Čerepovec 4:2 5.12. 10:31
39125 Vladivostok - St.Petěrburg 1:4 5.12. 10:31
39123 Kunlun - CSKA Moskva 0:2 5.12. 12:31
39124 Novosibirsk - Novokuzněck 1:2 5.12. 13:31
31207 Jokerit - Zagreb 4:3 6.12. 15:01
31208 N.Novgorod - Nižněkamsk 4:2 6.12. 17:01
31206 Din.Minsk - Slovan 4:1 6.12. 17:31
31209 Soči - Togliatti 2:1 6.12. 17:31
31210 Sp.Moskva - Kazaň 1:0 6.12. 17:31
počet branek (do rozhodnutí) Výsledek datum
37879 Jaroslavl - Jekatěrinburg 5:3 2.12. 17:01
37871 Din.Minsk - Ufa 2:3 2.12. 17:31
37872 Din.Moskva - Jugra 6:0 2.12. 17:31
37880 Podolsk - Astana 4:2 2.12. 17:31
37873 Din.Riga - Magnitogorsk 4:3 2.12. 18:31
37881 Slovan - Novokuzněck 4:5 2.12. 19:01
38293 Chabarovsk - St.Petěrburg 1:2 3.12. 08:01
38299 Vladivostok - CSKA Moskva 2:3 3.12. 08:01
38295 Kunlun - Čerepovec 2:0 3.12. 10:31
38298 Togliatti - N.Novgorod 1:2 3.12. 14:01
38294 Kazaň - Sp.Moskva 3:2 3.12. 15:01
38296 Nižněkamsk - Soči 5:1 3.12. 15:01
38297 Slovan - Omsk 3:5 3.12. 17:01
38573 Din.Minsk - Magnitogorsk 2:4 4.12. 15:01
38574 Din.Moskva - Jekatěrinburg 4:1 4.12. 15:01
38576 Jaroslavl - Astana 7:1 4.12. 15:01
38577 Jokerit - Ufa 2:1 4.12. 15:01
38578 Podolsk - Jugra 2:3 4.12. 15:01
38575 Din.Riga - Čeljabinsk 2:4 4.12. 16:01
39126 Chabarovsk - Čerepovec 4:2 5.12. 10:31
39129 Vladivostok - St.Petěrburg 1:4 5.12. 10:31
39127 Kunlun - CSKA Moskva 0:2 5.12. 12:31
39128 Novosibirsk - Novokuzněck 1:2 5.12. 13:31
31227 Jokerit - Zagreb 4:3 6.12. 15:01
31228 N.Novgorod - Nižněkamsk 4:2 6.12. 17:01
31226 Din.Minsk - Slovan 4:1 6.12. 17:31
31229 Soči - Togliatti 2:1 6.12. 17:31
31230 Sp.Moskva - Kazaň 1:0 6.12. 17:31
počet branek (do rozhodnutí) Výsledek datum
37890 Jaroslavl - Jekatěrinburg 5:3 2.12. 17:01
37882 Din.Minsk - Ufa 2:3 2.12. 17:31
37883 Din.Moskva - Jugra 6:0 2.12. 17:31
37891 Podolsk - Astana 4:2 2.12. 17:31
37889 Din.Riga - Magnitogorsk 4:3 2.12. 18:31
37892 Slovan - Novokuzněck 4:5 2.12. 19:01
38300 Chabarovsk - St.Petěrburg 1:2 3.12. 08:01
38306 Vladivostok - CSKA Moskva 2:3 3.12. 08:01
38302 Kunlun - Čerepovec 2:0 3.12. 10:31
38305 Togliatti - N.Novgorod 1:2 3.12. 14:01
38301 Kazaň - Sp.Moskva 3:2 3.12. 15:01
38303 Nižněkamsk - Soči 5:1 3.12. 15:01
38304 Slovan - Omsk 3:5 3.12. 17:01
38579 Din.Minsk - Magnitogorsk 2:4 4.12. 15:01
38580 Din.Moskva - Jekatěrinburg 4:1 4.12. 15:01
38582 Jaroslavl - Astana 7:1 4.12. 15:01
38583 Jokerit - Ufa 2:1 4.12. 15:01
38584 Podolsk - Jugra 2:3 4.12. 15:01
38581 Din.Riga - Čeljabinsk 2:4 4.12. 16:01
39130 Chabarovsk - Čerepovec 4:2 5.12. 10:31
39133 Vladivostok - St.Petěrburg 1:4 5.12. 10:31
39131 Kunlun - CSKA Moskva 0:2 5.12. 12:31
39132 Novosibirsk - Novokuzněck 1:2 5.12. 13:31
31247 Jokerit - Zagreb 4:3 6.12. 15:01
31248 N.Novgorod - Nižněkamsk 4:2 6.12. 17:01
31246 Din.Minsk - Slovan 4:1 6.12. 17:31
31249 Soči - Togliatti 2:1 6.12. 17:31
31250 Sp.Moskva - Kazaň 1:0 6.12. 17:31
počet branek (do rozhodnutí) Výsledek datum
37901 Jaroslavl - Jekatěrinburg 5:3 2.12. 17:01
37893 Din.Minsk - Ufa 2:3 2.12. 17:31
37899 Din.Moskva - Jugra 6:0 2.12. 17:31
37902 Podolsk - Astana 4:2 2.12. 17:31
37900 Din.Riga - Magnitogorsk 4:3 2.12. 18:31
37903 Slovan - Novokuzněck 4:5 2.12. 19:01
38307 Chabarovsk - St.Petěrburg 1:2 3.12. 08:01
38313 Vladivostok - CSKA Moskva 2:3 3.12. 08:01
38309 Kunlun - Čerepovec 2:0 3.12. 10:31
38312 Togliatti - N.Novgorod 1:2 3.12. 14:01
38308 Kazaň - Sp.Moskva 3:2 3.12. 15:01
38310 Nižněkamsk - Soči 5:1 3.12. 15:01
38311 Slovan - Omsk 3:5 3.12. 17:01
38585 Din.Minsk - Magnitogorsk 2:4 4.12. 15:01
38586 Din.Moskva - Jekatěrinburg 4:1 4.12. 15:01
38588 Jaroslavl - Astana 7:1 4.12. 15:01
38589 Jokerit - Ufa 2:1 4.12. 15:01
38590 Podolsk - Jugra 2:3 4.12. 15:01
38587 Din.Riga - Čeljabinsk 2:4 4.12. 16:01
39134 Chabarovsk - Čerepovec 4:2 5.12. 10:31
39137 Vladivostok - St.Petěrburg 1:4 5.12. 10:31
39135 Kunlun - CSKA Moskva 0:2 5.12. 12:31
39136 Novosibirsk - Novokuzněck 1:2 5.12. 13:31
31267 Jokerit - Zagreb 4:3 6.12. 15:01
31268 N.Novgorod - Nižněkamsk 4:2 6.12. 17:01
31266 Din.Minsk - Slovan 4:1 6.12. 17:31
31269 Soči - Togliatti 2:1 6.12. 17:31
31270 Sp.Moskva - Kazaň 1:0 6.12. 17:31
dvojitá šance Výsledek datum
37912 Jaroslavl - Jekatěrinburg 5:3, 1:1 2.12. 17:01
37909 Din.Minsk - Ufa 2:2, 0:1 2.12. 17:31
37910 Din.Moskva - Jugra 6:0, 1:0 2.12. 17:31
37913 Podolsk - Astana 4:2, 1:0 2.12. 17:31
37911 Din.Riga - Magnitogorsk 3:3, 1:0 2.12. 18:31
37919 Slovan - Novokuzněck 4:4, 1:2 2.12. 19:01
38314 Chabarovsk - St.Petěrburg 1:2, 0:0 3.12. 08:01
38320 Vladivostok - CSKA Moskva 2:3, 1:0 3.12. 08:01
38316 Kunlun - Čerepovec 2:0, 1:0 3.12. 10:31
38319 Togliatti - N.Novgorod 1:1, 0:0 3.12. 14:01
38315 Kazaň - Sp.Moskva 3:2, 1:1 3.12. 15:01
38317 Nižněkamsk - Soči 5:1, 2:0 3.12. 15:01
38318 Slovan - Omsk 3:5, 1:1 3.12. 17:01
38591 Din.Minsk - Magnitogorsk 2:4, 0:2 4.12. 15:01
38592 Din.Moskva - Jekatěrinburg 4:1, 2:0 4.12. 15:01
38594 Jaroslavl - Astana 7:1, 4:0 4.12. 15:01
38595 Jokerit - Ufa 1:1, 1:0 4.12. 15:01
38596 Podolsk - Jugra 2:3, 0:1 4.12. 15:01
38593 Din.Riga - Čeljabinsk 2:4, 0:1 4.12. 16:01
39138 Chabarovsk - Čerepovec 4:2, 1:0 5.12. 10:31
39141 Vladivostok - St.Petěrburg 1:4, 0:1 5.12. 10:31
39139 Kunlun - CSKA Moskva 0:2, 0:0 5.12. 12:31
39140 Novosibirsk - Novokuzněck 1:2, 0:0 5.12. 13:31
31287 Jokerit - Zagreb 3:3, 1:1 6.12. 15:01
31288 N.Novgorod - Nižněkamsk 4:2, 1:0 6.12. 17:01
31286 Din.Minsk - Slovan 4:1, 0:0 6.12. 17:31
31289 Soči - Togliatti 2:1, 1:0 6.12. 17:31
31290 Sp.Moskva - Kazaň 1:0, 0:0 6.12. 17:31
1.třetina Výsledek datum
37533 Jaroslavl - Jekatěrinburg 1:1 2.12. 17:01
37529 Din.Minsk - Ufa 0:1 2.12. 17:31
37530 Din.Moskva - Jugra 1:0 2.12. 17:31
37534 Podolsk - Astana 1:0 2.12. 17:31
37532 Din.Riga - Magnitogorsk 1:0 2.12. 18:31
37535 Slovan - Novokuzněck 1:2 2.12. 19:01
37973 Chabarovsk - St.Petěrburg 0:0 3.12. 08:01
37989 Vladivostok - CSKA Moskva 1:0 3.12. 08:01
37980 Kunlun - Čerepovec 1:0 3.12. 10:31
37983 Togliatti - N.Novgorod 0:0 3.12. 14:01
37979 Kazaň - Sp.Moskva 1:1 3.12. 15:01
37981 Nižněkamsk - Soči 2:0 3.12. 15:01
37982 Slovan - Omsk 1:1 3.12. 17:01
38345 Din.Minsk - Magnitogorsk 0:2 4.12. 15:01
38346 Din.Moskva - Jekatěrinburg 2:0 4.12. 15:01
38348 Jaroslavl - Astana 4:0 4.12. 15:01
38349 Jokerit - Ufa 1:0 4.12. 15:01
38350 Podolsk - Jugra 0:1 4.12. 15:01
38347 Din.Riga - Čeljabinsk 0:1 4.12. 16:01
38613 Chabarovsk - Čerepovec 1:0 5.12. 10:31
38616 Vladivostok - St.Petěrburg 0:1 5.12. 10:31
38614 Kunlun - CSKA Moskva 0:0 5.12. 12:31
38615 Novosibirsk - Novokuzněck 0:0 5.12. 13:31
30367 Jokerit - Zagreb 1:1 6.12. 15:01
30368 N.Novgorod - Nižněkamsk 1:0 6.12. 17:01
30366 Din.Minsk - Slovan 0:0 6.12. 17:31
30369 Soči - Togliatti 1:0 6.12. 17:31
30370 Sp.Moskva - Kazaň 0:0 6.12. 17:31
Handicap 0:1.5 Výsledek datum
30124 Jaroslavl - Jekatěrinburg 5:3 2.12. 17:01
30122 Din.Moskva - Jugra 6:0 2.12. 17:31
30127 Slovan - Novokuzněck 4:4 2.12. 19:01
30008 Kazaň - Sp.Moskva 3:2 3.12. 15:01
30009 Din.Moskva - Jekatěrinburg 4:1 4.12. 15:01
30010 Jaroslavl - Astana 7:1 4.12. 15:01
30011 Podolsk - Jugra 2:3 4.12. 15:01
30002 Novosibirsk - Novokuzněck 1:2 5.12. 13:31
30125 Jokerit - Zagreb 3:3 6.12. 15:01
30233 N.Novgorod - Nižněkamsk 4:2 6.12. 17:01
30008 Din.Minsk - Slovan 4:1 6.12. 17:31
30238 Soči - Togliatti 2:1 6.12. 17:31
přesný výsledek Výsledek datum
37504 Jaroslavl - Jekatěrinburg 5:3 2.12. 17:01
37500 Din.Minsk - Ufa 2:2 2.12. 17:31
37502 Din.Moskva - Jugra 6:0 2.12. 17:31
37505 Podolsk - Astana 4:2 2.12. 17:31
37503 Din.Riga - Magnitogorsk 3:3 2.12. 18:31
37506 Slovan - Novokuzněck 4:4 2.12. 19:01
37920 Chabarovsk - St.Petěrburg 1:2 3.12. 08:01
37931 Vladivostok - CSKA Moskva 2:3 3.12. 08:01
37922 Kunlun - Čerepovec 2:0 3.12. 10:31
37930 Togliatti - N.Novgorod 1:1 3.12. 14:01
37921 Kazaň - Sp.Moskva 3:2 3.12. 15:01
37923 Nižněkamsk - Soči 5:1 3.12. 15:01
37929 Slovan - Omsk 3:5 3.12. 17:01
38321 Din.Minsk - Magnitogorsk 2:4 4.12. 15:01
38322 Din.Moskva - Jekatěrinburg 4:1 4.12. 15:01
38324 Jaroslavl - Astana 7:1 4.12. 15:01
38325 Jokerit - Ufa 1:1 4.12. 15:01
38326 Podolsk - Jugra 2:3 4.12. 15:01
38323 Din.Riga - Čeljabinsk 2:4 4.12. 16:01
38597 Chabarovsk - Čerepovec 4:2 5.12. 10:31
38600 Vladivostok - St.Petěrburg 1:4 5.12. 10:31
38598 Kunlun - CSKA Moskva 0:2 5.12. 12:31
38599 Novosibirsk - Novokuzněck 1:2 5.12. 13:31
30134 Jokerit - Zagreb 3:3 6.12. 15:01
30239 N.Novgorod - Nižněkamsk 4:2 6.12. 17:01
30133 Din.Minsk - Slovan 4:1 6.12. 17:31
30241 Soči - Togliatti 2:1 6.12. 17:31
30242 Sp.Moskva - Kazaň 1:0 6.12. 17:31
přesný výsledek Výsledek datum
37511 Jaroslavl - Jekatěrinburg 5:3 2.12. 17:01
37508 Din.Minsk - Ufa 2:2 2.12. 17:31
37509 Din.Moskva - Jugra 6:0 2.12. 17:31
37512 Podolsk - Astana 4:2 2.12. 17:31
37510 Din.Riga - Magnitogorsk 3:3 2.12. 18:31
37514 Slovan - Novokuzněck 4:4 2.12. 19:01
37932 Chabarovsk - St.Petěrburg 1:2 3.12. 08:01
37943 Vladivostok - CSKA Moskva 2:3 3.12. 08:01
37939 Kunlun - Čerepovec 2:0 3.12. 10:31
37942 Togliatti - N.Novgorod 1:1 3.12. 14:01
37933 Kazaň - Sp.Moskva 3:2 3.12. 15:01
37940 Nižněkamsk - Soči 5:1 3.12. 15:01
37941 Slovan - Omsk 3:5 3.12. 17:01
38327 Din.Minsk - Magnitogorsk 2:4 4.12. 15:01
38328 Din.Moskva - Jekatěrinburg 4:1 4.12. 15:01
38330 Jaroslavl - Astana 7:1 4.12. 15:01
38331 Jokerit - Ufa 1:1 4.12. 15:01
38332 Podolsk - Jugra 2:3 4.12. 15:01
38329 Din.Riga - Čeljabinsk 2:4 4.12. 16:01
38601 Chabarovsk - Čerepovec 4:2 5.12. 10:31
38604 Vladivostok - St.Petěrburg 1:4 5.12. 10:31
38602 Kunlun - CSKA Moskva 0:2 5.12. 12:31
38603 Novosibirsk - Novokuzněck 1:2 5.12. 13:31
30299 Jokerit - Zagreb 3:3 6.12. 15:01
30300 N.Novgorod - Nižněkamsk 4:2 6.12. 17:01
30298 Din.Minsk - Slovan 4:1 6.12. 17:31
30301 Soči - Togliatti 2:1 6.12. 17:31
30302 Sp.Moskva - Kazaň 1:0 6.12. 17:31
přesný výsledek Výsledek datum
37540 Jaroslavl - Jekatěrinburg 5:3 2.12. 17:01
37536 Din.Minsk - Ufa 2:2 2.12. 17:31
37538 Din.Moskva - Jugra 6:0 2.12. 17:31
37541 Podolsk - Astana 4:2 2.12. 17:31
37539 Din.Riga - Magnitogorsk 3:3 2.12. 18:31
37542 Slovan - Novokuzněck 4:4 2.12. 19:01
37990 Chabarovsk - St.Petěrburg 1:2 3.12. 08:01
38001 Vladivostok - CSKA Moskva 2:3 3.12. 08:01
37992 Kunlun - Čerepovec 2:0 3.12. 10:31
38000 Togliatti - N.Novgorod 1:1 3.12. 14:01
37991 Kazaň - Sp.Moskva 3:2 3.12. 15:01
37993 Nižněkamsk - Soči 5:1 3.12. 15:01
37999 Slovan - Omsk 3:5 3.12. 17:01
38351 Din.Minsk - Magnitogorsk 2:4 4.12. 15:01
38352 Din.Moskva - Jekatěrinburg 4:1 4.12. 15:01
38354 Jaroslavl - Astana 7:1 4.12. 15:01
38355 Jokerit - Ufa 1:1 4.12. 15:01
38356 Podolsk - Jugra 2:3 4.12. 15:01
38353 Din.Riga - Čeljabinsk 2:4 4.12. 16:01
38617 Chabarovsk - Čerepovec 4:2 5.12. 10:31
38620 Vladivostok - St.Petěrburg 1:4 5.12. 10:31
38618 Kunlun - CSKA Moskva 0:2 5.12. 12:31
38619 Novosibirsk - Novokuzněck 1:2 5.12. 13:31
30389 Jokerit - Zagreb 3:3 6.12. 15:01
30390 N.Novgorod - Nižněkamsk 4:2 6.12. 17:01
30388 Din.Minsk - Slovan 4:1 6.12. 17:31
30391 Soči - Togliatti 2:1 6.12. 17:31
30392 Sp.Moskva - Kazaň 1:0 6.12. 17:31
přesný výsledek Výsledek datum
37547 Jaroslavl - Jekatěrinburg 5:3 2.12. 17:01
37544 Din.Minsk - Ufa 2:2 2.12. 17:31
37545 Din.Moskva - Jugra 6:0 2.12. 17:31
37548 Podolsk - Astana 4:2 2.12. 17:31
37546 Din.Riga - Magnitogorsk 3:3 2.12. 18:31
37550 Slovan - Novokuzněck 4:4 2.12. 19:01
38002 Chabarovsk - St.Petěrburg 1:2 3.12. 08:01
38013 Vladivostok - CSKA Moskva 2:3 3.12. 08:01
38009 Kunlun - Čerepovec 2:0 3.12. 10:31
38012 Togliatti - N.Novgorod 1:1 3.12. 14:01
38003 Kazaň - Sp.Moskva 3:2 3.12. 15:01
38010 Nižněkamsk - Soči 5:1 3.12. 15:01
38011 Slovan - Omsk 3:5 3.12. 17:01
38357 Din.Minsk - Magnitogorsk 2:4 4.12. 15:01
38358 Din.Moskva - Jekatěrinburg 4:1 4.12. 15:01
38360 Jaroslavl - Astana 7:1 4.12. 15:01
38361 Jokerit - Ufa 1:1 4.12. 15:01
38362 Podolsk - Jugra 2:3 4.12. 15:01
38359 Din.Riga - Čeljabinsk 2:4 4.12. 16:01
38621 Chabarovsk - Čerepovec 4:2 5.12. 10:31
38624 Vladivostok - St.Petěrburg 1:4 5.12. 10:31
38622 Kunlun - CSKA Moskva 0:2 5.12. 12:31
38623 Novosibirsk - Novokuzněck 1:2 5.12. 13:31
30414 Jokerit - Zagreb 3:3 6.12. 15:01
30415 N.Novgorod - Nižněkamsk 4:2 6.12. 17:01
30413 Din.Minsk - Slovan 4:1 6.12. 17:31
30416 Soči - Togliatti 2:1 6.12. 17:31
30417 Sp.Moskva - Kazaň 1:0 6.12. 17:31
přesný výsledek Výsledek datum
37554 Jaroslavl - Jekatěrinburg 5:3 2.12. 17:01
37551 Din.Minsk - Ufa 2:2 2.12. 17:31
37552 Din.Moskva - Jugra 6:0 2.12. 17:31
37556 Podolsk - Astana 4:2 2.12. 17:31
37553 Din.Riga - Magnitogorsk 3:3 2.12. 18:31
37557 Slovan - Novokuzněck 4:4 2.12. 19:01
38019 Chabarovsk - St.Petěrburg 1:2 3.12. 08:01
38030 Vladivostok - CSKA Moskva 2:3 3.12. 08:01
38021 Kunlun - Čerepovec 2:0 3.12. 10:31
38029 Togliatti - N.Novgorod 1:1 3.12. 14:01
38020 Kazaň - Sp.Moskva 3:2 3.12. 15:01
38022 Nižněkamsk - Soči 5:1 3.12. 15:01
38023 Slovan - Omsk 3:5 3.12. 17:01
38363 Din.Minsk - Magnitogorsk 2:4 4.12. 15:01
38364 Din.Moskva - Jekatěrinburg 4:1 4.12. 15:01
38366 Jaroslavl - Astana 7:1 4.12. 15:01
38367 Jokerit - Ufa 1:1 4.12. 15:01
38368 Podolsk - Jugra 2:3 4.12. 15:01
38365 Din.Riga - Čeljabinsk 2:4 4.12. 16:01
38625 Chabarovsk - Čerepovec 4:2 5.12. 10:31
38628 Vladivostok - St.Petěrburg 1:4 5.12. 10:31
38626 Kunlun - CSKA Moskva 0:2 5.12. 12:31
38627 Novosibirsk - Novokuzněck 1:2 5.12. 13:31
30435 Jokerit - Zagreb 3:3 6.12. 15:01
30436 N.Novgorod - Nižněkamsk 4:2 6.12. 17:01
30434 Din.Minsk - Slovan 4:1 6.12. 17:31
30437 Soči - Togliatti 2:1 6.12. 17:31
30438 Sp.Moskva - Kazaň 1:0 6.12. 17:31
Dá gól (do rozhodnutí) Výsledek datum
68428 Jaroslavl - Jekatěrinburg 0 2.12. 17:01
68429 Jaroslavl - Jekatěrinburg 3 2.12. 17:01
68430 Jaroslavl - Jekatěrinburg 0 2.12. 17:01
68431 Jaroslavl - Jekatěrinburg 1 2.12. 17:01
68432 Jaroslavl - Jekatěrinburg 0 2.12. 17:01
68433 Jaroslavl - Jekatěrinburg 2.12. 17:01
68434 Jaroslavl - Jekatěrinburg 0 2.12. 17:01
68435 Jaroslavl - Jekatěrinburg 0 2.12. 17:01
68436 Jaroslavl - Jekatěrinburg 1 2.12. 17:01
68437 Jaroslavl - Jekatěrinburg 0 2.12. 17:01
68438 Jaroslavl - Jekatěrinburg 1 2.12. 17:01
68439 Jaroslavl - Jekatěrinburg 0 2.12. 17:01
68440 Jaroslavl - Jekatěrinburg 0 2.12. 17:01
68441 Jaroslavl - Jekatěrinburg 0 2.12. 17:01
68442 Jaroslavl - Jekatěrinburg 0 2.12. 17:01
68443 Jaroslavl - Jekatěrinburg 6 2.12. 17:01
68444 Jaroslavl - Jekatěrinburg 2.12. 17:01
68445 Jaroslavl - Jekatěrinburg 0 2.12. 17:01
68446 Jaroslavl - Jekatěrinburg 0 2.12. 17:01
68447 Jaroslavl - Jekatěrinburg 0 2.12. 17:01
68448 Jaroslavl - Jekatěrinburg 2.12. 17:01
68449 Jaroslavl - Jekatěrinburg 0 2.12. 17:01
68450 Jaroslavl - Jekatěrinburg 2.12. 17:01
68451 Jaroslavl - Jekatěrinburg 2.12. 17:01
68452 Jaroslavl - Jekatěrinburg 0 2.12. 17:01
68453 Jaroslavl - Jekatěrinburg 2.12. 17:01
68454 Jaroslavl - Jekatěrinburg 0 2.12. 17:01
68455 Jaroslavl - Jekatěrinburg 0 2.12. 17:01
68340 Din.Minsk - Ufa 1 2.12. 17:31
68341 Din.Minsk - Ufa 0 2.12. 17:31
68342 Din.Minsk - Ufa 0 2.12. 17:31
68343 Din.Minsk - Ufa 0 2.12. 17:31
68344 Din.Minsk - Ufa 0 2.12. 17:31
68345 Din.Minsk - Ufa 0 2.12. 17:31
68346 Din.Minsk - Ufa 2.12. 17:31
68347 Din.Minsk - Ufa 0 2.12. 17:31
68348 Din.Minsk - Ufa 0 2.12. 17:31
68349 Din.Minsk - Ufa 0 2.12. 17:31
68350 Din.Minsk - Ufa 0 2.12. 17:31
68351 Din.Minsk - Ufa 0 2.12. 17:31
68352 Din.Minsk - Ufa 0 2.12. 17:31
68353 Din.Minsk - Ufa 0 2.12. 17:31
68354 Din.Minsk - Ufa 1 2.12. 17:31
68355 Din.Minsk - Ufa 0 2.12. 17:31
68356 Din.Minsk - Ufa 0 2.12. 17:31
68357 Din.Minsk - Ufa 0 2.12. 17:31
68358 Din.Minsk - Ufa 0 2.12. 17:31
68359 Din.Minsk - Ufa 0 2.12. 17:31
68360 Din.Minsk - Ufa 2 2.12. 17:31
68361 Din.Minsk - Ufa 3 2.12. 17:31
68362 Din.Minsk - Ufa 0 2.12. 17:31
68363 Din.Minsk - Ufa 1 2.12. 17:31
68364 Din.Minsk - Ufa 2.12. 17:31
68365 Din.Minsk - Ufa 0 2.12. 17:31
68366 Din.Minsk - Ufa 0 2.12. 17:31
68367 Din.Minsk - Ufa 0 2.12. 17:31
68368 Din.Minsk - Ufa 0 2.12. 17:31
68369 Din.Minsk - Ufa 0 2.12. 17:31
68370 Din.Minsk - Ufa 0 2.12. 17:31
68371 Din.Moskva - Jugra 1 2.12. 17:31
68372 Din.Moskva - Jugra 0 2.12. 17:31
68373 Din.Moskva - Jugra 2.12. 17:31
68374 Din.Moskva - Jugra 0 2.12. 17:31
68375 Din.Moskva - Jugra 3 2.12. 17:31
68376 Din.Moskva - Jugra 0 2.12. 17:31
68377 Din.Moskva - Jugra 0 2.12. 17:31
68378 Din.Moskva - Jugra 1 2.12. 17:31
68379 Din.Moskva - Jugra 0 2.12. 17:31
68380 Din.Moskva - Jugra 0 2.12. 17:31
68381 Din.Moskva - Jugra 0 2.12. 17:31
68382 Din.Moskva - Jugra 0 2.12. 17:31
68383 Din.Moskva - Jugra 6 2.12. 17:31
68384 Din.Moskva - Jugra 1 2.12. 17:31
68385 Din.Moskva - Jugra 0 2.12. 17:31
68386 Din.Moskva - Jugra 0 2.12. 17:31
68387 Din.Moskva - Jugra 0 2.12. 17:31
68388 Din.Moskva - Jugra 0 2.12. 17:31
68389 Din.Moskva - Jugra 0 2.12. 17:31
68390 Din.Moskva - Jugra 0 2.12. 17:31
68391 Din.Moskva - Jugra 0 2.12. 17:31
68392 Din.Moskva - Jugra 0 2.12. 17:31
68393 Din.Moskva - Jugra 0 2.12. 17:31
68394 Din.Moskva - Jugra 0 2.12. 17:31
68395 Din.Moskva - Jugra 0 2.12. 17:31
68396 Din.Moskva - Jugra 0 2.12. 17:31
68397 Din.Moskva - Jugra 0 2.12. 17:31
68508 Podolsk - Astana 0 2.12. 17:31
68509 Podolsk - Astana 0 2.12. 17:31
68510 Podolsk - Astana 1 2.12. 17:31
68511 Podolsk - Astana 0 2.12. 17:31
68512 Podolsk - Astana 1 2.12. 17:31
68513 Podolsk - Astana 0 2.12. 17:31
68514 Podolsk - Astana 2 2.12. 17:31
68515 Podolsk - Astana 0 2.12. 17:31
68516 Podolsk - Astana 0 2.12. 17:31
68517 Podolsk - Astana 2.12. 17:31
68518 Podolsk - Astana 0 2.12. 17:31
68519 Podolsk - Astana 0 2.12. 17:31
68520 Podolsk - Astana 0 2.12. 17:31
68521 Podolsk - Astana 0 2.12. 17:31
68522 Podolsk - Astana 0 2.12. 17:31
68523 Podolsk - Astana 0 2.12. 17:31
68524 Podolsk - Astana 3 2.12. 17:31
68525 Podolsk - Astana 0 2.12. 17:31
68526 Podolsk - Astana 0 2.12. 17:31
68527 Podolsk - Astana 0 2.12. 17:31
68528 Podolsk - Astana 0 2.12. 17:31
68529 Podolsk - Astana 0 2.12. 17:31
68530 Podolsk - Astana 0 2.12. 17:31
68531 Podolsk - Astana 0 2.12. 17:31
68532 Podolsk - Astana 0 2.12. 17:31
68533 Podolsk - Astana 1 2.12. 17:31
68534 Podolsk - Astana 0 2.12. 17:31
68535 Podolsk - Astana 0 2.12. 17:31
68398 Din.Riga - Magnitogorsk 0 2.12. 18:31
68399 Din.Riga - Magnitogorsk 0 2.12. 18:31
68400 Din.Riga - Magnitogorsk 5 2.12. 18:31
68401 Din.Riga - Magnitogorsk 0 2.12. 18:31
68402 Din.Riga - Magnitogorsk 0 2.12. 18:31
68403 Din.Riga - Magnitogorsk 0 2.12. 18:31
68404 Din.Riga - Magnitogorsk 0 2.12. 18:31
68405 Din.Riga - Magnitogorsk 3 2.12. 18:31
68406 Din.Riga - Magnitogorsk 0 2.12. 18:31
68407 Din.Riga - Magnitogorsk 0 2.12. 18:31
68408 Din.Riga - Magnitogorsk 0 2.12. 18:31
68409 Din.Riga - Magnitogorsk 2.12. 18:31
68410 Din.Riga - Magnitogorsk 0 2.12. 18:31
68411 Din.Riga - Magnitogorsk 0 2.12. 18:31
68412 Din.Riga - Magnitogorsk 2 2.12. 18:31
68413 Din.Riga - Magnitogorsk 1 2.12. 18:31
68414 Din.Riga - Magnitogorsk 1 2.12. 18:31
68415 Din.Riga - Magnitogorsk 0 2.12. 18:31
68416 Din.Riga - Magnitogorsk 0 2.12. 18:31
68417 Din.Riga - Magnitogorsk 0 2.12. 18:31
68418 Din.Riga - Magnitogorsk 1 2.12. 18:31
68419 Din.Riga - Magnitogorsk 0 2.12. 18:31
68420 Din.Riga - Magnitogorsk 0 2.12. 18:31
68421 Din.Riga - Magnitogorsk 0 2.12. 18:31
68422 Din.Riga - Magnitogorsk 2.12. 18:31
68423 Din.Riga - Magnitogorsk 0 2.12. 18:31
68424 Din.Riga - Magnitogorsk 0 2.12. 18:31
68425 Din.Riga - Magnitogorsk 0 2.12. 18:31
68426 Din.Riga - Magnitogorsk 0 2.12. 18:31
68427 Din.Riga - Magnitogorsk 0 2.12. 18:31
68536 Slovan - Novokuzněck 0 2.12. 19:01
68537 Slovan - Novokuzněck 0 2.12. 19:01
68538 Slovan - Novokuzněck 0 2.12. 19:01
68539 Slovan - Novokuzněck 0 2.12. 19:01
68540 Slovan - Novokuzněck 1 2.12. 19:01
68541 Slovan - Novokuzněck 0 2.12. 19:01
68542 Slovan - Novokuzněck 1 2.12. 19:01
68543 Slovan - Novokuzněck 0 2.12. 19:01
68544 Slovan - Novokuzněck 0 2.12. 19:01
68545 Slovan - Novokuzněck 0 2.12. 19:01
68546 Slovan - Novokuzněck 2.12. 19:01
68547 Slovan - Novokuzněck 0 2.12. 19:01
68548 Slovan - Novokuzněck 2 2.12. 19:01
68549 Slovan - Novokuzněck 0 2.12. 19:01
68550 Slovan - Novokuzněck 0 2.12. 19:01
68551 Slovan - Novokuzněck 2.12. 19:01
68552 Slovan - Novokuzněck 0 2.12. 19:01
68553 Slovan - Novokuzněck 2.12. 19:01
68554 Slovan - Novokuzněck 3 2.12. 19:01
68555 Slovan - Novokuzněck 1 2.12. 19:01
68556 Slovan - Novokuzněck 0 2.12. 19:01
68557 Slovan - Novokuzněck 0 2.12. 19:01
68558 Slovan - Novokuzněck 2.12. 19:01
68559 Slovan - Novokuzněck 0 2.12. 19:01
68560 Slovan - Novokuzněck 0 2.12. 19:01
68561 Slovan - Novokuzněck 0 2.12. 19:01
68562 Slovan - Novokuzněck 1 2.12. 19:01
68563 Slovan - Novokuzněck 0 2.12. 19:01
68564 Slovan - Novokuzněck 1 2.12. 19:01
68565 Slovan - Novokuzněck 2.12. 19:01
68566 Slovan - Novokuzněck 0 2.12. 19:01
68567 Slovan - Novokuzněck 0 2.12. 19:01
68668 Chabarovsk - St.Petěrburg 2 3.12. 08:01
68669 Chabarovsk - St.Petěrburg 0 3.12. 08:01
68670 Chabarovsk - St.Petěrburg 0 3.12. 08:01
68671 Chabarovsk - St.Petěrburg 0 3.12. 08:01
68672 Chabarovsk - St.Petěrburg 0 3.12. 08:01
68673 Chabarovsk - St.Petěrburg 0 3.12. 08:01
68674 Chabarovsk - St.Petěrburg 0 3.12. 08:01
68675 Chabarovsk - St.Petěrburg 0 3.12. 08:01
68676 Chabarovsk - St.Petěrburg 0 3.12. 08:01
68677 Chabarovsk - St.Petěrburg 0 3.12. 08:01
68678 Chabarovsk - St.Petěrburg 0 3.12. 08:01
68679 Chabarovsk - St.Petěrburg 0 3.12. 08:01
68680 Chabarovsk - St.Petěrburg 0 3.12. 08:01
68681 Chabarovsk - St.Petěrburg 0 3.12. 08:01
68682 Chabarovsk - St.Petěrburg 0 3.12. 08:01
68683 Chabarovsk - St.Petěrburg 3.12. 08:01
68684 Chabarovsk - St.Petěrburg 3.12. 08:01
68685 Chabarovsk - St.Petěrburg 3.12. 08:01
68686 Chabarovsk - St.Petěrburg 0 3.12. 08:01
68687 Chabarovsk - St.Petěrburg 0 3.12. 08:01
68688 Chabarovsk - St.Petěrburg 0 3.12. 08:01
68689 Chabarovsk - St.Petěrburg 7 3.12. 08:01
68690 Chabarovsk - St.Petěrburg 0 3.12. 08:01
68691 Chabarovsk - St.Petěrburg 0 3.12. 08:01
68692 Chabarovsk - St.Petěrburg 0 3.12. 08:01
68693 Chabarovsk - St.Petěrburg 0 3.12. 08:01
68694 Chabarovsk - St.Petěrburg 3.12. 08:01
68768 Vladivostok - CSKA Moskva 2 3.12. 08:01
68769 Vladivostok - CSKA Moskva 3.12. 08:01
68770 Vladivostok - CSKA Moskva 1 3.12. 08:01
68771 Vladivostok - CSKA Moskva 0 3.12. 08:01
68772 Vladivostok - CSKA Moskva 0 3.12. 08:01
68773 Vladivostok - CSKA Moskva 0 3.12. 08:01
68774 Vladivostok - CSKA Moskva 0 3.12. 08:01
68775 Vladivostok - CSKA Moskva 3.12. 08:01
68776 Vladivostok - CSKA Moskva 0 3.12. 08:01
68777 Vladivostok - CSKA Moskva 0 3.12. 08:01
68778 Vladivostok - CSKA Moskva 0 3.12. 08:01
68779 Vladivostok - CSKA Moskva 0 3.12. 08:01
68780 Vladivostok - CSKA Moskva 0 3.12. 08:01
68781 Vladivostok - CSKA Moskva 0 3.12. 08:01
68782 Vladivostok - CSKA Moskva 0 3.12. 08:01
68783 Vladivostok - CSKA Moskva 1 3.12. 08:01
68784 Vladivostok - CSKA Moskva 7 3.12. 08:01
68785 Vladivostok - CSKA Moskva 0 3.12. 08:01
68786 Vladivostok - CSKA Moskva 0 3.12. 08:01
68787 Vladivostok - CSKA Moskva 0 3.12. 08:01
68788 Vladivostok - CSKA Moskva 0 3.12. 08:01
68789 Vladivostok - CSKA Moskva 0 3.12. 08:01
68790 Vladivostok - CSKA Moskva 0 3.12. 08:01
68791 Vladivostok - CSKA Moskva 0 3.12. 08:01
68792 Vladivostok - CSKA Moskva 0 3.12. 08:01
68793 Vladivostok - CSKA Moskva 3.12. 08:01
68794 Vladivostok - CSKA Moskva 0 3.12. 08:01
68795 Vladivostok - CSKA Moskva 3.12. 08:01
68796 Vladivostok - CSKA Moskva 0 3.12. 08:01
68698 Kunlun - Čerepovec 0 3.12. 10:31
68699 Kunlun - Čerepovec 0 3.12. 10:31
68700 Kunlun - Čerepovec 0 3.12. 10:31
68701 Kunlun - Čerepovec 3 3.12. 10:31
68702 Kunlun - Čerepovec 0 3.12. 10:31
68703 Kunlun - Čerepovec 0 3.12. 10:31
68704 Kunlun - Čerepovec 0 3.12. 10:31
68705 Kunlun - Čerepovec 0 3.12. 10:31
68706 Kunlun - Čerepovec 3.12. 10:31
68707 Kunlun - Čerepovec 0 3.12. 10:31
68708 Kunlun - Čerepovec 3.12. 10:31
68709 Kunlun - Čerepovec 0 3.12. 10:31
68710 Kunlun - Čerepovec 0 3.12. 10:31
68711 Kunlun - Čerepovec 0 3.12. 10:31
68712 Kunlun - Čerepovec 0 3.12. 10:31
68713 Kunlun - Čerepovec 0 3.12. 10:31
68714 Kunlun - Čerepovec 0 3.12. 10:31
68715 Kunlun - Čerepovec 0 3.12. 10:31
68716 Kunlun - Čerepovec 0 3.12. 10:31
68717 Kunlun - Čerepovec 0 3.12. 10:31
68718 Kunlun - Čerepovec 0 3.12. 10:31
68719 Kunlun - Čerepovec 0 3.12. 10:31
68720 Kunlun - Čerepovec 0 3.12. 10:31
68721 Kunlun - Čerepovec 0 3.12. 10:31
68722 Kunlun - Čerepovec 0 3.12. 10:31
68723 Kunlun - Čerepovec 0 3.12. 10:31
68724 Kunlun - Čerepovec 0 3.12. 10:31
67424 Togliatti - N.Novgorod 0 3.12. 14:01
67425 Togliatti - N.Novgorod 1 3.12. 14:01
67426 Togliatti - N.Novgorod 0 3.12. 14:01
67427 Togliatti - N.Novgorod 0 3.12. 14:01
67428 Togliatti - N.Novgorod 0 3.12. 14:01
67429 Togliatti - N.Novgorod 0 3.12. 14:01
67430 Togliatti - N.Novgorod 0 3.12. 14:01
67432 Togliatti - N.Novgorod 0 3.12. 14:01
67433 Togliatti - N.Novgorod 0 3.12. 14:01
67434 Togliatti - N.Novgorod 0 3.12. 14:01
67435 Togliatti - N.Novgorod 0 3.12. 14:01
67436 Togliatti - N.Novgorod 0 3.12. 14:01
67437 Togliatti - N.Novgorod 0 3.12. 14:01
67438 Togliatti - N.Novgorod 0 3.12. 14:01
67439 Togliatti - N.Novgorod 0 3.12. 14:01
67440 Togliatti - N.Novgorod 3 3.12. 14:01
67441 Togliatti - N.Novgorod 0 3.12. 14:01
67442 Togliatti - N.Novgorod 2 3.12. 14:01
67443 Togliatti - N.Novgorod 0 3.12. 14:01
67444 Togliatti - N.Novgorod 0 3.12. 14:01
68760 Togliatti - N.Novgorod 0 3.12. 14:01
68761 Togliatti - N.Novgorod 0 3.12. 14:01
68762 Togliatti - N.Novgorod 0 3.12. 14:01
68763 Togliatti - N.Novgorod 0 3.12. 14:01
68764 Togliatti - N.Novgorod 0 3.12. 14:01
68765 Togliatti - N.Novgorod 0 3.12. 14:01
68766 Togliatti - N.Novgorod 0 3.12. 14:01
68767 Togliatti - N.Novgorod 3.12. 14:01
67202 Kazaň - Sp.Moskva 0 3.12. 15:01
67203 Kazaň - Sp.Moskva 0 3.12. 15:01
67204 Kazaň - Sp.Moskva 0 3.12. 15:01
67205 Kazaň - Sp.Moskva 1 3.12. 15:01
67206 Kazaň - Sp.Moskva 0 3.12. 15:01
67207 Kazaň - Sp.Moskva 0 3.12. 15:01
67208 Kazaň - Sp.Moskva 0 3.12. 15:01
67209 Kazaň - Sp.Moskva 0 3.12. 15:01
67210 Kazaň - Sp.Moskva 0 3.12. 15:01
67211 Kazaň - Sp.Moskva 0 3.12. 15:01
67212 Kazaň - Sp.Moskva 0 3.12. 15:01
67213 Kazaň - Sp.Moskva 3.12. 15:01
67214 Kazaň - Sp.Moskva 3.12. 15:01
67215 Kazaň - Sp.Moskva 0 3.12. 15:01
67216 Kazaň - Sp.Moskva 3.12. 15:01
67217 Kazaň - Sp.Moskva 0 3.12. 15:01
67218 Kazaň - Sp.Moskva 0 3.12. 15:01
67219 Kazaň - Sp.Moskva 0 3.12. 15:01
67220 Kazaň - Sp.Moskva 2 3.12. 15:01
67221 Kazaň - Sp.Moskva 3 3.12. 15:01
67222 Kazaň - Sp.Moskva 0 3.12. 15:01
67223 Kazaň - Sp.Moskva 0 3.12. 15:01
67224 Kazaň - Sp.Moskva 0 3.12. 15:01
67225 Kazaň - Sp.Moskva 0 3.12. 15:01
67226 Kazaň - Sp.Moskva 0 3.12. 15:01
67227 Kazaň - Sp.Moskva 0 3.12. 15:01
67228 Kazaň - Sp.Moskva 0 3.12. 15:01
67229 Kazaň - Sp.Moskva 0 3.12. 15:01
68695 Kazaň - Sp.Moskva 0 3.12. 15:01
68696 Kazaň - Sp.Moskva 0 3.12. 15:01
68697 Kazaň - Sp.Moskva 0 3.12. 15:01
68725 Nižněkamsk - Soči 5 3.12. 15:01
68726 Nižněkamsk - Soči 1 3.12. 15:01
68727 Nižněkamsk - Soči 0 3.12. 15:01
68728 Nižněkamsk - Soči 3 3.12. 15:01
68729 Nižněkamsk - Soči 0 3.12. 15:01
68730 Nižněkamsk - Soči 3.12. 15:01
68731 Nižněkamsk - Soči 0 3.12. 15:01
68732 Nižněkamsk - Soči 0 3.12. 15:01
68733 Nižněkamsk - Soči 0 3.12. 15:01
68734 Nižněkamsk - Soči 0 3.12. 15:01
68735 Nižněkamsk - Soči 0 3.12. 15:01
68736 Nižněkamsk - Soči 0 3.12. 15:01
68737 Nižněkamsk - Soči 0 3.12. 15:01
68738 Nižněkamsk - Soči 0 3.12. 15:01
68739 Nižněkamsk - Soči 0 3.12. 15:01
68740 Nižněkamsk - Soči 0 3.12. 15:01
68741 Nižněkamsk - Soči 0 3.12. 15:01
68742 Nižněkamsk - Soči 0 3.12. 15:01
68743 Nižněkamsk - Soči 0 3.12. 15:01
68744 Nižněkamsk - Soči 0 3.12. 15:01
68745 Nižněkamsk - Soči 0 3.12. 15:01
68746 Nižněkamsk - Soči 0 3.12. 15:01
68747 Nižněkamsk - Soči 0 3.12. 15:01
68748 Nižněkamsk - Soči 0 3.12. 15:01
68749 Nižněkamsk - Soči 0 3.12. 15:01
68750 Nižněkamsk - Soči 0 3.12. 15:01
68751 Nižněkamsk - Soči