klikniavolej.cz - volání z mobilu za 1,50 Kč

Výsledky

Hokej | Přátelská utkání klubů

zápas Výsledek datum
5142 Jugra - Saryarka 4:3 25.7. 16:00
5043 Grodno - Lida 4:1 25.7. 16:00
5141 St.Petěrburg - SKA Karelia 8:3 25.7. 16:00
5461 Chanty Mansijsk - S.A.Karaganda 4:3 25.7. 16:00
5505 Tr.Čeljabinsk - Chabarovsk 1:1 26.7. 10:00
5141 St.Petěrburg - SKA Karelia 2:2 26.7. 11:00
5043 Gomel - Din.Moskva 0:4 26.7. 15:30
5144 Dyn.Molodečno - Kazzinc 2:2 26.7. 17:00
5506 Novokuzněck - Novosibirsk 4:3 27.7. 10:00
5508 Omsk - Jekatěrinburg 2:3 27.7. 17:00
5141 Din.Moskva - Jugra 2:1 27.7. 17:00
5509 Slovan - N.Novgorod 3:2 27.7. 18:00
6006 Kazzinc - D.Balashikha 5:1 28.7. 13:00
5505 Bars Kazaň - Nižněkamsk 1:1 28.7. 16:00
5583 Sp.Moskva - Kunlun Red Star 2:0 28.7. 16:00
6012 Jun.Minsk - Din.Moskva 4:5 28.7. 17:00
6023 Togliatti - Neftěkamsk 2:0 28.7. 17:30
5048 Benátky - Almetyevsk 1:2 29.7. 10:30
6008 Ml.Boleslav - Kladno 4:3 29.7. 11:00
6029 Soči - Čerepovec 4:3 29.7. 12:00
6329 Rub.Tyumen - Kurgan 2:1 29.7. 15:30
6330 CSKA Moskva - Vladivostok 1:1 29.7. 16:00
6333 Chomutov - Omsk 3:1 29.7. 17:30
6366 Třebíč - Kom.Brno 2:3 29.7. 17:30
6367 Plzeň - Jekatěrinburg 2:6 29.7. 18:00
6368 Din.Minsk - Jugra 3:1 29.7. 18:00
6369 Zlín - Slovan 2:3 29.7. 18:00
5051 Din.Riga - Novosibirsk 2:0 29.7. 18:00
6370 Davos - Astana 3:5 29.7. 19:00
5505 Itálie - Čechov 3:5 29.7. 19:00
Vítěz do rozhodnutí Výsledek datum
31692 Jugra - Saryarka 4:3 25.7. 16:00
31686 Grodno - Lida 4:1 25.7. 16:00
31687 St.Petěrburg - SKA Karelia 8:3 25.7. 16:00
32146 Chanty Mansijsk - S.A.Karaganda 4:3 25.7. 16:00
32991 Tr.Čeljabinsk - Chabarovsk 1:2 26.7. 10:00
31688 St.Petěrburg - SKA Karelia 2:3 26.7. 11:00
31681 Gomel - Din.Moskva 0:4 26.7. 15:30
31683 Dyn.Molodečno - Kazzinc 2:3 26.7. 17:00
32992 Novokuzněck - Novosibirsk 4:3 27.7. 10:00
32999 Omsk - Jekatěrinburg 2:3 27.7. 17:00
32988 Din.Moskva - Jugra 2:1 27.7. 17:00
33000 Slovan - N.Novgorod 3:2 27.7. 18:00
33076 Kazzinc - D.Balashikha 5:1 28.7. 13:00
32991 Bars Kazaň - Nižněkamsk 1:2 28.7. 16:00
32994 Sp.Moskva - Kunlun Red Star 2:0 28.7. 16:00
33077 Jun.Minsk - Din.Moskva 4:5 28.7. 17:00
33078 Togliatti - Neftěkamsk 2:0 28.7. 17:30
31689 Benátky - Almetyevsk 1:2 29.7. 10:30
33076 Ml.Boleslav - Kladno 4:3 29.7. 11:00
33082 Soči - Čerepovec 4:3 29.7. 12:00
33083 Rub.Tyumen - Kurgan 2:1 29.7. 15:30
33084 CSKA Moskva - Vladivostok 2:1 29.7. 16:00
33085 Chomutov - Omsk 3:1 29.7. 17:30
33086 Třebíč - Kom.Brno 2:3 29.7. 17:30
33087 Plzeň - Jekatěrinburg 2:6 29.7. 18:00
33088 Din.Minsk - Jugra 3:1 29.7. 18:00
33089 Zlín - Slovan 2:3 29.7. 18:00
31701 Din.Riga - Novosibirsk 2:0 29.7. 18:00
33090 Davos - Astana 3:5 29.7. 19:00
32991 Itálie - Čechov 3:5 29.7. 19:00
zápas bez remízy Výsledek datum
31694 Jugra - Saryarka 4:3 25.7. 16:00
31688 Grodno - Lida 4:1 25.7. 16:00
31690 St.Petěrburg - SKA Karelia 8:3 25.7. 16:00
32147 Chanty Mansijsk - S.A.Karaganda 4:3 25.7. 16:00
32994 Tr.Čeljabinsk - Chabarovsk 26.7. 10:00
31690 St.Petěrburg - SKA Karelia 26.7. 11:00
31686 Gomel - Din.Moskva 0:4 26.7. 15:30
31684 Dyn.Molodečno - Kazzinc 26.7. 17:00
32995 Novokuzněck - Novosibirsk 4:3 27.7. 10:00
33001 Omsk - Jekatěrinburg 2:3 27.7. 17:00
33038 Din.Moskva - Jugra 2:1 27.7. 17:00
33002 Slovan - N.Novgorod 3:2 27.7. 18:00
33079 Kazzinc - D.Balashikha 5:1 28.7. 13:00
33039 Bars Kazaň - Nižněkamsk 28.7. 16:00
33040 Sp.Moskva - Kunlun Red Star 2:0 28.7. 16:00
33080 Jun.Minsk - Din.Moskva 4:5 28.7. 17:00
33081 Togliatti - Neftěkamsk 2:0 28.7. 17:30
32994 Benátky - Almetyevsk 1:2 29.7. 10:30
33091 Ml.Boleslav - Kladno 4:3 29.7. 11:00
33093 Soči - Čerepovec 4:3 29.7. 12:00
33094 Rub.Tyumen - Kurgan 2:1 29.7. 15:30
33095 CSKA Moskva - Vladivostok 29.7. 16:00
33096 Chomutov - Omsk 3:1 29.7. 17:30
33097 Třebíč - Kom.Brno 2:3 29.7. 17:30
33098 Plzeň - Jekatěrinburg 2:6 29.7. 18:00
33099 Din.Minsk - Jugra 3:1 29.7. 18:00
33100 Zlín - Slovan 2:3 29.7. 18:00
33039 Din.Riga - Novosibirsk 2:0 29.7. 18:00
33101 Davos - Astana 3:5 29.7. 19:00
33040 Itálie - Čechov 3:5 29.7. 19:00
1.třetina Výsledek datum
31691 Jugra - Saryarka 0:1 25.7. 16:00
31680 Grodno - Lida 1:0 25.7. 16:00
31681 St.Petěrburg - SKA Karelia 3:0 25.7. 16:00
32145 Chanty Mansijsk - S.A.Karaganda 0:1 25.7. 16:00
32988 Tr.Čeljabinsk - Chabarovsk 0:1 26.7. 10:00
31687 St.Petěrburg - SKA Karelia 2:0 26.7. 11:00
31680 Gomel - Din.Moskva 0:3 26.7. 15:30
31682 Dyn.Molodečno - Kazzinc 0:0 26.7. 17:00
32989 Novokuzněck - Novosibirsk 1:1 27.7. 10:00
32997 Omsk - Jekatěrinburg 0:2 27.7. 17:00
31687 Din.Moskva - Jugra 1:0 27.7. 17:00
32998 Slovan - N.Novgorod 0:0 27.7. 18:00
33073 Kazzinc - D.Balashikha 0:0 28.7. 13:00
31688 Bars Kazaň - Nižněkamsk 1:0 28.7. 16:00
31690 Sp.Moskva - Kunlun Red Star 0:0 28.7. 16:00
33074 Jun.Minsk - Din.Moskva 1:2 28.7. 17:00
33075 Togliatti - Neftěkamsk 0:0 28.7. 17:30
31658 Benátky - Almetyevsk 0:0 29.7. 10:30
31657 Ml.Boleslav - Kladno 1:1 29.7. 11:00
31690 Soči - Čerepovec 2:2 29.7. 12:00
32997 Rub.Tyumen - Kurgan 0:1 29.7. 15:30
32998 CSKA Moskva - Vladivostok 1:0 29.7. 16:00
32999 Chomutov - Omsk 2:0 29.7. 17:30
33000 Třebíč - Kom.Brno 1:1 29.7. 17:30
33001 Plzeň - Jekatěrinburg 0:1 29.7. 18:00
33002 Din.Minsk - Jugra 1:0 29.7. 18:00
33038 Zlín - Slovan 1:1 29.7. 18:00
31666 Din.Riga - Novosibirsk 1:0 29.7. 18:00
33073 Davos - Astana 1:3 29.7. 19:00
31667 Itálie - Čechov 1:0 29.7. 19:00