klikniavolej.cz - volání z mobilu za 1,50 Kč

Výsledky

Hokej | KHL

zápas Výsledek datum
5146 Magnitogorsk - CSKA Moskva 3:2 22.8. 16:00
5157 Novokuzněck - Astana 4:2 23.8. 14:00
5238 Novosibirsk - Jekatěrinburg 3:5 23.8. 14:30
5239 Omsk - Jugra 1:0 23.8. 15:00
5150 Čeljabinsk - St.Petěrburg 1:1 23.8. 16:00
5261 Ufa - Čerepovec 3:2 23.8. 16:00
5259 Togliatti - Zagreb 2:3 23.8. 17:00
5155 Kazaň - Slovan 2:1 23.8. 18:00
5257 Soči - Din.Riga 3:1 23.8. 18:30
5258 Sp.Moskva - Jokerit 1:2 23.8. 18:30
5490 Chabarovsk - Jaroslavl 0:1 24.8. 11:30
5491 Vladivostok - Din.Moskva 3:3 24.8. 11:30
Vítěz do rozhodnutí Výsledek datum
30320 Magnitogorsk - CSKA Moskva 3:2 22.8. 16:00
30343 Novokuzněck - Astana 4:2 23.8. 14:00
30344 Novosibirsk - Jekatěrinburg 3:5 23.8. 14:30
30345 Omsk - Jugra 1:0 23.8. 15:00
30321 Čeljabinsk - St.Petěrburg 2:1 23.8. 16:00
30350 Ufa - Čerepovec 3:2 23.8. 16:00
30348 Togliatti - Zagreb 2:3 23.8. 17:00
30322 Kazaň - Slovan 2:1 23.8. 18:00
30346 Soči - Din.Riga 3:1 23.8. 18:30
30347 Sp.Moskva - Jokerit 1:2 23.8. 18:30
30369 Chabarovsk - Jaroslavl 0:1 24.8. 11:30
30370 Vladivostok - Din.Moskva 3:4 24.8. 11:30
zápas bez remízy Výsledek datum
31069 Magnitogorsk - CSKA Moskva 3:2 22.8. 16:00
31073 Novokuzněck - Astana 4:2 23.8. 14:00
31074 Novosibirsk - Jekatěrinburg 3:5 23.8. 14:30
31091 Omsk - Jugra 1:0 23.8. 15:00
31070 Čeljabinsk - St.Petěrburg 23.8. 16:00
31095 Ufa - Čerepovec 3:2 23.8. 16:00
31094 Togliatti - Zagreb 2:3 23.8. 17:00
31071 Kazaň - Slovan 2:1 23.8. 18:00
31092 Soči - Din.Riga 3:1 23.8. 18:30
31093 Sp.Moskva - Jokerit 1:2 23.8. 18:30
31096 Chabarovsk - Jaroslavl 0:1 24.8. 11:30
31097 Vladivostok - Din.Moskva 24.8. 11:30
počet branek (60 min.) Výsledek datum
31188 Magnitogorsk - CSKA Moskva 3:2 22.8. 16:00
31192 Novokuzněck - Astana 4:2 23.8. 14:00
31193 Novosibirsk - Jekatěrinburg 3:5 23.8. 14:30
31194 Omsk - Jugra 1:0 23.8. 15:00
31189 Čeljabinsk - St.Petěrburg 1:1 23.8. 16:00
31214 Ufa - Čerepovec 3:2 23.8. 16:00
31213 Togliatti - Zagreb 2:3 23.8. 17:00
31190 Kazaň - Slovan 2:1 23.8. 18:00
31211 Soči - Din.Riga 3:1 23.8. 18:30
31212 Sp.Moskva - Jokerit 1:2 23.8. 18:30
31215 Chabarovsk - Jaroslavl 0:1 24.8. 11:30
31216 Vladivostok - Din.Moskva 3:3 24.8. 11:30
počet branek (60 min.) Výsledek datum
30950 Magnitogorsk - CSKA Moskva 3:2 22.8. 16:00
30954 Novokuzněck - Astana 4:2 23.8. 14:00
30971 Novosibirsk - Jekatěrinburg 3:5 23.8. 14:30
30972 Omsk - Jugra 1:0 23.8. 15:00
30951 Čeljabinsk - St.Petěrburg 1:1 23.8. 16:00
30976 Ufa - Čerepovec 3:2 23.8. 16:00
30975 Togliatti - Zagreb 2:3 23.8. 17:00
30952 Kazaň - Slovan 2:1 23.8. 18:00
30973 Soči - Din.Riga 3:1 23.8. 18:30
30974 Sp.Moskva - Jokerit 1:2 23.8. 18:30
30977 Chabarovsk - Jaroslavl 0:1 24.8. 11:30
30978 Vladivostok - Din.Moskva 3:3 24.8. 11:30
počet branek (60 min.) Výsledek datum
30995 Magnitogorsk - CSKA Moskva 3:2 22.8. 16:00
30999 Novokuzněck - Astana 4:2 23.8. 14:00
31000 Novosibirsk - Jekatěrinburg 3:5 23.8. 14:30
31001 Omsk - Jugra 1:0 23.8. 15:00
30996 Čeljabinsk - St.Petěrburg 1:1 23.8. 16:00
31021 Ufa - Čerepovec 3:2 23.8. 16:00
31020 Togliatti - Zagreb 2:3 23.8. 17:00
30997 Kazaň - Slovan 2:1 23.8. 18:00
31002 Soči - Din.Riga 3:1 23.8. 18:30
31019 Sp.Moskva - Jokerit 1:2 23.8. 18:30
31022 Chabarovsk - Jaroslavl 0:1 24.8. 11:30
31023 Vladivostok - Din.Moskva 3:3 24.8. 11:30
počet branek (60 min.) Výsledek datum
31024 Magnitogorsk - CSKA Moskva 3:2 22.8. 16:00
31044 Novokuzněck - Astana 4:2 23.8. 14:00
31045 Novosibirsk - Jekatěrinburg 3:5 23.8. 14:30
31046 Omsk - Jugra 1:0 23.8. 15:00
31025 Čeljabinsk - St.Petěrburg 1:1 23.8. 16:00
31050 Ufa - Čerepovec 3:2 23.8. 16:00
31049 Togliatti - Zagreb 2:3 23.8. 17:00
31026 Kazaň - Slovan 2:1 23.8. 18:00
31047 Soči - Din.Riga 3:1 23.8. 18:30
31048 Sp.Moskva - Jokerit 1:2 23.8. 18:30
31067 Chabarovsk - Jaroslavl 0:1 24.8. 11:30
31068 Vladivostok - Din.Moskva 3:3 24.8. 11:30
počet branek (do rozhodnutí) Výsledek datum
31793 Magnitogorsk - CSKA Moskva 3:2 22.8. 16:00
31810 Novokuzněck - Astana 4:2 23.8. 14:00
31811 Novosibirsk - Jekatěrinburg 3:5 23.8. 14:30
31812 Omsk - Jugra 1:0 23.8. 15:00
31794 Čeljabinsk - St.Petěrburg 2:1 23.8. 16:00
31829 Ufa - Čerepovec 3:2 23.8. 16:00
31828 Togliatti - Zagreb 2:3 23.8. 17:00
31795 Kazaň - Slovan 2:1 23.8. 18:00
31813 Soči - Din.Riga 3:1 23.8. 18:30
31827 Sp.Moskva - Jokerit 1:2 23.8. 18:30
31830 Chabarovsk - Jaroslavl 0:1 24.8. 11:30
31831 Vladivostok - Din.Moskva 3:4 24.8. 11:30
počet branek (do rozhodnutí) Výsledek datum
31845 Magnitogorsk - CSKA Moskva 3:2 22.8. 16:00
31849 Novokuzněck - Astana 4:2 23.8. 14:00
31862 Novosibirsk - Jekatěrinburg 3:5 23.8. 14:30
31863 Omsk - Jugra 1:0 23.8. 15:00
31846 Čeljabinsk - St.Petěrburg 2:1 23.8. 16:00
31867 Ufa - Čerepovec 3:2 23.8. 16:00
31866 Togliatti - Zagreb 2:3 23.8. 17:00
31847 Kazaň - Slovan 2:1 23.8. 18:00
31864 Soči - Din.Riga 3:1 23.8. 18:30
31865 Sp.Moskva - Jokerit 1:2 23.8. 18:30
31881 Chabarovsk - Jaroslavl 0:1 24.8. 11:30
31882 Vladivostok - Din.Moskva 3:4 24.8. 11:30
počet branek (do rozhodnutí) Výsledek datum
31883 Magnitogorsk - CSKA Moskva 3:2 22.8. 16:00
31900 Novokuzněck - Astana 4:2 23.8. 14:00
31901 Novosibirsk - Jekatěrinburg 3:5 23.8. 14:30
31902 Omsk - Jugra 1:0 23.8. 15:00
31884 Čeljabinsk - St.Petěrburg 2:1 23.8. 16:00
31919 Ufa - Čerepovec 3:2 23.8. 16:00
31918 Togliatti - Zagreb 2:3 23.8. 17:00
31885 Kazaň - Slovan 2:1 23.8. 18:00
31903 Soči - Din.Riga 3:1 23.8. 18:30
31917 Sp.Moskva - Jokerit 1:2 23.8. 18:30
31920 Chabarovsk - Jaroslavl 0:1 24.8. 11:30
31921 Vladivostok - Din.Moskva 3:4 24.8. 11:30
počet branek (do rozhodnutí) Výsledek datum
31934 Magnitogorsk - CSKA Moskva 3:2 22.8. 16:00
31938 Novokuzněck - Astana 4:2 23.8. 14:00
31939 Novosibirsk - Jekatěrinburg 3:5 23.8. 14:30
31952 Omsk - Jugra 1:0 23.8. 15:00
31935 Čeljabinsk - St.Petěrburg 2:1 23.8. 16:00
31956 Ufa - Čerepovec 3:2 23.8. 16:00
31955 Togliatti - Zagreb 2:3 23.8. 17:00
31936 Kazaň - Slovan 2:1 23.8. 18:00
31953 Soči - Din.Riga 3:1 23.8. 18:30
31954 Sp.Moskva - Jokerit 1:2 23.8. 18:30
31957 Chabarovsk - Jaroslavl 0:1 24.8. 11:30
31971 Vladivostok - Din.Moskva 3:4 24.8. 11:30
dvojitá šance Výsledek datum
31972 Magnitogorsk - CSKA Moskva 3:2, 2:1 22.8. 16:00
31989 Novokuzněck - Astana 4:2, 2:0 23.8. 14:00
31990 Novosibirsk - Jekatěrinburg 3:5, 1:2 23.8. 14:30
31991 Omsk - Jugra 1:0, 0:0 23.8. 15:00
31973 Čeljabinsk - St.Petěrburg 1:1, 1:0 23.8. 16:00
32008 Ufa - Čerepovec 3:2, 1:0 23.8. 16:00
32007 Togliatti - Zagreb 2:3, 1:1 23.8. 17:00
31974 Kazaň - Slovan 2:1, 0:0 23.8. 18:00
31992 Soči - Din.Riga 3:1, 3:0 23.8. 18:30
31993 Sp.Moskva - Jokerit 1:2, 0:0 23.8. 18:30
32009 Chabarovsk - Jaroslavl 0:1, 0:0 24.8. 11:30
32010 Vladivostok - Din.Moskva 3:3, 0:1 24.8. 11:30
1.třetina Výsledek datum
30230 Magnitogorsk - CSKA Moskva 2:1 22.8. 16:00
30234 Novokuzněck - Astana 2:0 23.8. 14:00
30235 Novosibirsk - Jekatěrinburg 1:2 23.8. 14:30
30236 Omsk - Jugra 0:0 23.8. 15:00
30231 Čeljabinsk - St.Petěrburg 1:0 23.8. 16:00
30241 Ufa - Čerepovec 1:0 23.8. 16:00
30240 Togliatti - Zagreb 1:1 23.8. 17:00
30232 Kazaň - Slovan 0:0 23.8. 18:00
30238 Soči - Din.Riga 3:0 23.8. 18:30
30239 Sp.Moskva - Jokerit 0:0 23.8. 18:30
30245 Chabarovsk - Jaroslavl 0:0 24.8. 11:30
30251 Vladivostok - Din.Moskva 0:1 24.8. 11:30
přesný výsledek Výsledek datum
30128 Magnitogorsk - CSKA Moskva 3:2 22.8. 16:00
30142 Novokuzněck - Astana 4:2 23.8. 14:00
30143 Novosibirsk - Jekatěrinburg 3:5 23.8. 14:30
30144 Omsk - Jugra 1:0 23.8. 15:00
30129 Čeljabinsk - St.Petěrburg 1:1 23.8. 16:00
30150 Ufa - Čerepovec 3:2 23.8. 16:00
30149 Togliatti - Zagreb 2:3 23.8. 17:00
30130 Kazaň - Slovan 2:1 23.8. 18:00
30145 Soči - Din.Riga 3:1 23.8. 18:30
30148 Sp.Moskva - Jokerit 1:2 23.8. 18:30
30151 Chabarovsk - Jaroslavl 0:1 24.8. 11:30
30152 Vladivostok - Din.Moskva 3:3 24.8. 11:30
přesný výsledek Výsledek datum
30153 Magnitogorsk - CSKA Moskva 3:2 22.8. 16:00
30158 Novokuzněck - Astana 4:2 23.8. 14:00
30168 Novosibirsk - Jekatěrinburg 3:5 23.8. 14:30
30170 Omsk - Jugra 1:0 23.8. 15:00
30155 Čeljabinsk - St.Petěrburg 1:1 23.8. 16:00
30174 Ufa - Čerepovec 3:2 23.8. 16:00
30173 Togliatti - Zagreb 2:3 23.8. 17:00
30156 Kazaň - Slovan 2:1 23.8. 18:00
30171 Soči - Din.Riga 3:1 23.8. 18:30
30172 Sp.Moskva - Jokerit 1:2 23.8. 18:30
30175 Chabarovsk - Jaroslavl 0:1 24.8. 11:30
30176 Vladivostok - Din.Moskva 3:3 24.8. 11:30
přesný výsledek Výsledek datum
30252 Magnitogorsk - CSKA Moskva 3:2 22.8. 16:00
30256 Novokuzněck - Astana 4:2 23.8. 14:00
30257 Novosibirsk - Jekatěrinburg 3:5 23.8. 14:30
30258 Omsk - Jugra 1:0 23.8. 15:00
30253 Čeljabinsk - St.Petěrburg 1:1 23.8. 16:00
30262 Ufa - Čerepovec 3:2 23.8. 16:00
30261 Togliatti - Zagreb 2:3 23.8. 17:00
30254 Kazaň - Slovan 2:1 23.8. 18:00
30259 Soči - Din.Riga 3:1 23.8. 18:30
30260 Sp.Moskva - Jokerit 1:2 23.8. 18:30
30263 Chabarovsk - Jaroslavl 0:1 24.8. 11:30
30264 Vladivostok - Din.Moskva 3:3 24.8. 11:30
přesný výsledek Výsledek datum
30265 Magnitogorsk - CSKA Moskva 3:2 22.8. 16:00
30269 Novokuzněck - Astana 4:2 23.8. 14:00
30277 Novosibirsk - Jekatěrinburg 3:5 23.8. 14:30
30279 Omsk - Jugra 1:0 23.8. 15:00
30266 Čeljabinsk - St.Petěrburg 1:1 23.8. 16:00
30283 Ufa - Čerepovec 3:2 23.8. 16:00
30282 Togliatti - Zagreb 2:3 23.8. 17:00
30267 Kazaň - Slovan 2:1 23.8. 18:00
30280 Soči - Din.Riga 3:1 23.8. 18:30
30281 Sp.Moskva - Jokerit 1:2 23.8. 18:30
30284 Chabarovsk - Jaroslavl 0:1 24.8. 11:30
30285 Vladivostok - Din.Moskva 3:3 24.8. 11:30
přesný výsledek Výsledek datum
30286 Magnitogorsk - CSKA Moskva 3:2 22.8. 16:00
30292 Novokuzněck - Astana 4:2 23.8. 14:00
30293 Novosibirsk - Jekatěrinburg 3:5 23.8. 14:30
30294 Omsk - Jugra 1:0 23.8. 15:00
30289 Čeljabinsk - St.Petěrburg 1:1 23.8. 16:00
30316 Ufa - Čerepovec 3:2 23.8. 16:00
30315 Togliatti - Zagreb 2:3 23.8. 17:00
30290 Kazaň - Slovan 2:1 23.8. 18:00
30295 Soči - Din.Riga 3:1 23.8. 18:30
30296 Sp.Moskva - Jokerit 1:2 23.8. 18:30
30318 Chabarovsk - Jaroslavl 0:1 24.8. 11:30
30319 Vladivostok - Din.Moskva 3:3 24.8. 11:30
Dá gól (do rozhodnutí) Výsledek datum
50000 Magnitogorsk - CSKA Moskva 1 22.8. 16:00
50001 Magnitogorsk - CSKA Moskva 0 22.8. 16:00
50002 Magnitogorsk - CSKA Moskva 0 22.8. 16:00
50003 Magnitogorsk - CSKA Moskva 22.8. 16:00
50004 Magnitogorsk - CSKA Moskva 0 22.8. 16:00
50005 Magnitogorsk - CSKA Moskva 0 22.8. 16:00
50006 Magnitogorsk - CSKA Moskva 1 22.8. 16:00
50013 Magnitogorsk - CSKA Moskva 0 22.8. 16:00
50014 Magnitogorsk - CSKA Moskva 0 22.8. 16:00
50015 Magnitogorsk - CSKA Moskva 0 22.8. 16:00
50016 Magnitogorsk - CSKA Moskva 22.8. 16:00
50017 Magnitogorsk - CSKA Moskva 0 22.8. 16:00
50018 Magnitogorsk - CSKA Moskva 0 22.8. 16:00
50019 Magnitogorsk - CSKA Moskva 0 22.8. 16:00
50020 Magnitogorsk - CSKA Moskva 0 22.8. 16:00
50021 Magnitogorsk - CSKA Moskva 0 22.8. 16:00
50022 Magnitogorsk - CSKA Moskva 0 22.8. 16:00
50039 Magnitogorsk - CSKA Moskva 0 22.8. 16:00
50040 Magnitogorsk - CSKA Moskva 0 22.8. 16:00
50041 Magnitogorsk - CSKA Moskva 0 22.8. 16:00
50042 Magnitogorsk - CSKA Moskva 8 22.8. 16:00
50043 Magnitogorsk - CSKA Moskva 22.8. 16:00
50044 Magnitogorsk - CSKA Moskva 0 22.8. 16:00
50045 Magnitogorsk - CSKA Moskva 0 22.8. 16:00
50046 Magnitogorsk - CSKA Moskva 0 22.8. 16:00
50047 Magnitogorsk - CSKA Moskva 22.8. 16:00
50048 Magnitogorsk - CSKA Moskva 22.8. 16:00
50049 Magnitogorsk - CSKA Moskva 0 22.8. 16:00
50050 Magnitogorsk - CSKA Moskva 0 22.8. 16:00
50051 Magnitogorsk - CSKA Moskva 0 22.8. 16:00
50111 Novokuzněck - Astana 0 23.8. 14:00
50112 Novokuzněck - Astana 3 23.8. 14:00
50113 Novokuzněck - Astana 23.8. 14:00
50114 Novokuzněck - Astana 23.8. 14:00
50115 Novokuzněck - Astana 1 23.8. 14:00
50116 Novokuzněck - Astana 23.8. 14:00
50117 Novokuzněck - Astana 2 23.8. 14:00
50118 Novokuzněck - Astana 0 23.8. 14:00
50119 Novokuzněck - Astana 0 23.8. 14:00
50120 Novokuzněck - Astana 23.8. 14:00
50121 Novokuzněck - Astana 0 23.8. 14:00
50122 Novokuzněck - Astana 0 23.8. 14:00
50123 Novokuzněck - Astana 0 23.8. 14:00
50124 Novokuzněck - Astana 0 23.8. 14:00
50125 Novokuzněck - Astana 0 23.8. 14:00
50126 Novokuzněck - Astana 23.8. 14:00
50127 Novokuzněck - Astana 23.8. 14:00
50128 Novokuzněck - Astana 0 23.8. 14:00
50129 Novokuzněck - Astana 0 23.8. 14:00
50130 Novokuzněck - Astana 1 23.8. 14:00
50131 Novokuzněck - Astana 0 23.8. 14:00
50132 Novokuzněck - Astana 0 23.8. 14:00
50133 Novokuzněck - Astana 0 23.8. 14:00
50134 Novokuzněck - Astana 0 23.8. 14:00
50135 Novokuzněck - Astana 0 23.8. 14:00
50136 Novokuzněck - Astana 1 23.8. 14:00
50137 Novokuzněck - Astana 0 23.8. 14:00
50138 Novosibirsk - Jekatěrinburg 0 23.8. 14:30
50139 Novosibirsk - Jekatěrinburg 0 23.8. 14:30
50140 Novosibirsk - Jekatěrinburg 0 23.8. 14:30
50141 Novosibirsk - Jekatěrinburg 1 23.8. 14:30
50142 Novosibirsk - Jekatěrinburg 23.8. 14:30
50143 Novosibirsk - Jekatěrinburg 0 23.8. 14:30
50144 Novosibirsk - Jekatěrinburg 1 23.8. 14:30
50145 Novosibirsk - Jekatěrinburg 0 23.8. 14:30
50146 Novosibirsk - Jekatěrinburg 1 23.8. 14:30
50147 Novosibirsk - Jekatěrinburg 23.8. 14:30
50148 Novosibirsk - Jekatěrinburg 0 23.8. 14:30
50149 Novosibirsk - Jekatěrinburg 0 23.8. 14:30
50150 Novosibirsk - Jekatěrinburg 0 23.8. 14:30
50151 Novosibirsk - Jekatěrinburg 0 23.8. 14:30
50152 Novosibirsk - Jekatěrinburg 0 23.8. 14:30
50153 Novosibirsk - Jekatěrinburg 0 23.8. 14:30
50154 Novosibirsk - Jekatěrinburg 3 23.8. 14:30
50155 Novosibirsk - Jekatěrinburg 1 23.8. 14:30
50156 Novosibirsk - Jekatěrinburg 1 23.8. 14:30
50157 Novosibirsk - Jekatěrinburg 0 23.8. 14:30
50158 Novosibirsk - Jekatěrinburg 6 23.8. 14:30
50159 Novosibirsk - Jekatěrinburg 0 23.8. 14:30
50160 Novosibirsk - Jekatěrinburg 0 23.8. 14:30
50161 Novosibirsk - Jekatěrinburg 23.8. 14:30
50162 Novosibirsk - Jekatěrinburg 0 23.8. 14:30
50163 Novosibirsk - Jekatěrinburg 0 23.8. 14:30
50165 Omsk - Jugra 0 23.8. 15:00
50166 Omsk - Jugra 0 23.8. 15:00
50167 Omsk - Jugra 0 23.8. 15:00
50168 Omsk - Jugra 23.8. 15:00
50170 Omsk - Jugra 0 23.8. 15:00
50171 Omsk - Jugra 23.8. 15:00
50172 Omsk - Jugra 0 23.8. 15:00
50173 Omsk - Jugra 0 23.8. 15:00
50174 Omsk - Jugra 0 23.8. 15:00
50175 Omsk - Jugra 23.8. 15:00
50176 Omsk - Jugra 0 23.8. 15:00
50177 Omsk - Jugra 4 23.8. 15:00
50178 Omsk - Jugra 0 23.8. 15:00
50179 Omsk - Jugra 0 23.8. 15:00
50180 Omsk - Jugra 0 23.8. 15:00
50181 Omsk - Jugra 0 23.8. 15:00
50182 Omsk - Jugra 0 23.8. 15:00
50183 Omsk - Jugra 23.8. 15:00
50184 Omsk - Jugra 0 23.8. 15:00
50185 Omsk - Jugra 0 23.8. 15:00
50186 Omsk - Jugra 0 23.8. 15:00
50187 Omsk - Jugra 0 23.8. 15:00
50188 Omsk - Jugra 0 23.8. 15:00
50052 Čeljabinsk - St.Petěrburg 0 23.8. 16:00
50053 Čeljabinsk - St.Petěrburg 0 23.8. 16:00
50054 Čeljabinsk - St.Petěrburg 2 23.8. 16:00
50055 Čeljabinsk - St.Petěrburg 0 23.8. 16:00
50056 Čeljabinsk - St.Petěrburg 0 23.8. 16:00
50057 Čeljabinsk - St.Petěrburg 23.8. 16:00
50058 Čeljabinsk - St.Petěrburg 0 23.8. 16:00
50059 Čeljabinsk - St.Petěrburg 0 23.8. 16:00
50060 Čeljabinsk - St.Petěrburg 23.8. 16:00
50061 Čeljabinsk - St.Petěrburg 0 23.8. 16:00
50062 Čeljabinsk - St.Petěrburg 0 23.8. 16:00
50063 Čeljabinsk - St.Petěrburg 3 23.8. 16:00
50064 Čeljabinsk - St.Petěrburg 0 23.8. 16:00
50065 Čeljabinsk - St.Petěrburg 1 23.8. 16:00
50066 Čeljabinsk - St.Petěrburg 0 23.8. 16:00
50067 Čeljabinsk - St.Petěrburg 0 23.8. 16:00
50068 Čeljabinsk - St.Petěrburg 0 23.8. 16:00
50069 Čeljabinsk - St.Petěrburg 0 23.8. 16:00
50070 Čeljabinsk - St.Petěrburg 0 23.8. 16:00
50071 Čeljabinsk - St.Petěrburg 0 23.8. 16:00
50072 Čeljabinsk - St.Petěrburg 0 23.8. 16:00
50073 Čeljabinsk - St.Petěrburg 23.8. 16:00
50074 Čeljabinsk - St.Petěrburg 0 23.8. 16:00
50075 Čeljabinsk - St.Petěrburg 0 23.8. 16:00
50076 Čeljabinsk - St.Petěrburg 23.8. 16:00
50077 Čeljabinsk - St.Petěrburg 0 23.8. 16:00
50078 Čeljabinsk - St.Petěrburg 0 23.8. 16:00
50079 Čeljabinsk - St.Petěrburg 0 23.8. 16:00
50294 Ufa - Čerepovec 0 23.8. 16:00
50295 Ufa - Čerepovec 0 23.8. 16:00
50296 Ufa - Čerepovec 0 23.8. 16:00
50297 Ufa - Čerepovec 0 23.8. 16:00
50298 Ufa - Čerepovec 23.8. 16:00
50299 Ufa - Čerepovec 0 23.8. 16:00
50300 Ufa - Čerepovec 0 23.8. 16:00
50301 Ufa - Čerepovec 0 23.8. 16:00
50302 Ufa - Čerepovec 0 23.8. 16:00
50303 Ufa - Čerepovec 0 23.8. 16:00
50304 Ufa - Čerepovec 0 23.8. 16:00
50305 Ufa - Čerepovec 0 23.8. 16:00
50306 Ufa - Čerepovec 0 23.8. 16:00
50307 Ufa - Čerepovec 2 23.8. 16:00
50308 Ufa - Čerepovec 0 23.8. 16:00
50309 Ufa - Čerepovec 0 23.8. 16:00
50310 Ufa - Čerepovec 0 23.8. 16:00
50311 Ufa - Čerepovec 0 23.8. 16:00
50312 Ufa - Čerepovec 0 23.8. 16:00
50313 Ufa - Čerepovec 0 23.8. 16:00
50314 Ufa - Čerepovec 3 23.8. 16:00
50315 Ufa - Čerepovec 23.8. 16:00
50316 Ufa - Čerepovec 23.8. 16:00
50317 Ufa - Čerepovec 1 23.8. 16:00
50319 Ufa - Čerepovec 0 23.8. 16:00
50320 Ufa - Čerepovec 0 23.8. 16:00
50321 Ufa - Čerepovec 0 23.8. 16:00
50322 Ufa - Čerepovec 0 23.8. 16:00
50323 Ufa - Čerepovec 0 23.8. 16:00
50266 Togliatti - Zagreb 0 23.8. 17:00
50267 Togliatti - Zagreb 0 23.8. 17:00
50268 Togliatti - Zagreb 1 23.8. 17:00
50269 Togliatti - Zagreb 0 23.8. 17:00
50270 Togliatti - Zagreb 0 23.8. 17:00
50271 Togliatti - Zagreb 0 23.8. 17:00
50273 Togliatti - Zagreb 0 23.8. 17:00
50274 Togliatti - Zagreb 0 23.8. 17:00
50275 Togliatti - Zagreb 0 23.8. 17:00
50276 Togliatti - Zagreb 1 23.8. 17:00
50277 Togliatti - Zagreb 0 23.8. 17:00
50278 Togliatti - Zagreb 0 23.8. 17:00
50279 Togliatti - Zagreb 0 23.8. 17:00
50280 Togliatti - Zagreb 1 23.8. 17:00
50281 Togliatti - Zagreb 0 23.8. 17:00
50282 Togliatti - Zagreb 0 23.8. 17:00
50283 Togliatti - Zagreb 0 23.8. 17:00
50284 Togliatti - Zagreb 0 23.8. 17:00
50285 Togliatti - Zagreb 0 23.8. 17:00
50286 Togliatti - Zagreb 0 23.8. 17:00
50287 Togliatti - Zagreb 0 23.8. 17:00
50288 Togliatti - Zagreb 0 23.8. 17:00
50289 Togliatti - Zagreb 0 23.8. 17:00
50290 Togliatti - Zagreb 0 23.8. 17:00
50291 Togliatti - Zagreb 23.8. 17:00
50292 Togliatti - Zagreb 0 23.8. 17:00
50293 Togliatti - Zagreb 0 23.8. 17:00
50080 Kazaň - Slovan 0 23.8. 18:00
50081 Kazaň - Slovan 2 23.8. 18:00
50082 Kazaň - Slovan 1 23.8. 18:00
50083 Kazaň - Slovan 0 23.8. 18:00
50084 Kazaň - Slovan 0 23.8. 18:00
50085 Kazaň - Slovan 0 23.8. 18:00
50086 Kazaň - Slovan 23.8. 18:00
50087 Kazaň - Slovan 0 23.8. 18:00
50088 Kazaň - Slovan 0 23.8. 18:00
50089 Kazaň - Slovan 0 23.8. 18:00
50090 Kazaň - Slovan 0 23.8. 18:00
50091 Kazaň - Slovan 0 23.8. 18:00
50092 Kazaň - Slovan 0 23.8. 18:00
50093 Kazaň - Slovan 0 23.8. 18:00
50094 Kazaň - Slovan 0 23.8. 18:00
50095 Kazaň - Slovan 0 23.8. 18:00
50096 Kazaň - Slovan 0 23.8. 18:00
50097 Kazaň - Slovan 0 23.8. 18:00
50098 Kazaň - Slovan 0 23.8. 18:00
50099 Kazaň - Slovan 0 23.8. 18:00
50100 Kazaň - Slovan 0 23.8. 18:00
50101 Kazaň - Slovan 0 23.8. 18:00
50102 Kazaň - Slovan 0 23.8. 18:00
50103 Kazaň - Slovan 0 23.8. 18:00
50106 Kazaň - Slovan 0 23.8. 18:00
50107 Kazaň - Slovan 0 23.8. 18:00
50108 Kazaň - Slovan 23.8. 18:00
50109 Kazaň - Slovan 3 23.8. 18:00
50110 Kazaň - Slovan 0 23.8. 18:00
50189 Soči - Din.Riga 0 23.8. 18:30
50190 Soči - Din.Riga 0 23.8. 18:30
50191 Soči - Din.Riga 0 23.8. 18:30
50192 Soči - Din.Riga 0 23.8. 18:30
50193 Soči - Din.Riga 23.8. 18:30
50194 Soči - Din.Riga 6 23.8. 18:30
50195 Soči - Din.Riga 1 23.8. 18:30
50196 Soči - Din.Riga 0 23.8. 18:30
50197 Soči - Din.Riga 0 23.8. 18:30
50198 Soči - Din.Riga 0 23.8. 18:30
50199 Soči - Din.Riga 0 23.8. 18:30
50200 Soči - Din.Riga 0 23.8. 18:30
50201 Soči - Din.Riga 0 23.8. 18:30
50202 Soči - Din.Riga 0 23.8. 18:30
50203 Soči - Din.Riga 0 23.8. 18:30
50204 Soči - Din.Riga 0 23.8. 18:30
50205 Soči - Din.Riga 0 23.8. 18:30
50206 Soči - Din.Riga 3 23.8. 18:30
50207 Soči - Din.Riga 0 23.8. 18:30
50208 Soči - Din.Riga 23.8. 18:30
50209 Soči - Din.Riga 0 23.8. 18:30
50210 Soči - Din.Riga 23.8. 18:30
50211 Soči - Din.Riga 0 23.8. 18:30
50212 Soči - Din.Riga 0 23.8. 18:30
50213 Soči - Din.Riga 0 23.8. 18:30
50214 Soči - Din.Riga 0 23.8. 18:30
50215 Soči - Din.Riga 0 23.8. 18:30
50216 Sp.Moskva - Jokerit 2 23.8. 18:30
50217 Sp.Moskva - Jokerit 0 23.8. 18:30
50218 Sp.Moskva - Jokerit 0 23.8. 18:30
50219 Sp.Moskva - Jokerit 0 23.8. 18:30
50220 Sp.Moskva - Jokerit 0 23.8. 18:30
50221 Sp.Moskva - Jokerit 0 23.8. 18:30
50222 Sp.Moskva - Jokerit 23.8. 18:30
50223 Sp.Moskva - Jokerit 0 23.8. 18:30
50224 Sp.Moskva - Jokerit 0 23.8. 18:30
50225 Sp.Moskva - Jokerit 0 23.8. 18:30
50226 Sp.Moskva - Jokerit 0 23.8. 18:30
50227 Sp.Moskva - Jokerit 23.8. 18:30
50228 Sp.Moskva - Jokerit 23.8. 18:30
50229 Sp.Moskva - Jokerit 0 23.8. 18:30
50230 Sp.Moskva - Jokerit 0 23.8. 18:30
50250 Sp.Moskva - Jokerit 3 23.8. 18:30
50251 Sp.Moskva - Jokerit 0 23.8. 18:30
50252 Sp.Moskva - Jokerit 0 23.8. 18:30
50253 Sp.Moskva - Jokerit 0 23.8. 18:30
50254 Sp.Moskva - Jokerit 23.8. 18:30
50255 Sp.Moskva - Jokerit 0 23.8. 18:30
50256 Sp.Moskva - Jokerit 0 23.8. 18:30
50257 Sp.Moskva - Jokerit 0 23.8. 18:30
50258 Sp.Moskva - Jokerit 0 23.8. 18:30
50259 Sp.Moskva - Jokerit 0 23.8. 18:30
50260 Sp.Moskva - Jokerit 0 23.8. 18:30
50261 Sp.Moskva - Jokerit 0 23.8. 18:30
50262 Sp.Moskva - Jokerit 23.8. 18:30
50263 Sp.Moskva - Jokerit 0 23.8. 18:30
50264 Sp.Moskva - Jokerit 0 23.8. 18:30
50265 Sp.Moskva - Jokerit 0 23.8. 18:30
50000 Chabarovsk - Jaroslavl 0 24.8. 11:30
50001 Chabarovsk - Jaroslavl 0 24.8. 11:30
50002 Chabarovsk - Jaroslavl 0 24.8. 11:30
50003 Chabarovsk - Jaroslavl 0 24.8. 11:30
50004 Chabarovsk - Jaroslavl 0 24.8. 11:30
50005 Chabarovsk - Jaroslavl 0 24.8. 11:30
50006 Chabarovsk - Jaroslavl 0 24.8. 11:30
50007 Chabarovsk - Jaroslavl 0 24.8. 11:30
50008 Chabarovsk - Jaroslavl 0 24.8. 11:30
50009 Chabarovsk - Jaroslavl 0 24.8. 11:30
50010 Chabarovsk - Jaroslavl 0 24.8. 11:30
50011 Chabarovsk - Jaroslavl 0 24.8. 11:30
50012 Chabarovsk - Jaroslavl 0 24.8. 11:30
50013 Chabarovsk - Jaroslavl 0 24.8. 11:30
50014 Chabarovsk - Jaroslavl 0 24.8. 11:30
50015 Chabarovsk - Jaroslavl 0 24.8. 11:30
50016 Chabarovsk - Jaroslavl 0 24.8. 11:30
50017 Chabarovsk - Jaroslavl 0 24.8. 11:30
50018 Chabarovsk - Jaroslavl 0 24.8. 11:30
50019 Chabarovsk - Jaroslavl 0 24.8. 11:30
50020 Chabarovsk - Jaroslavl 0 24.8. 11:30
50021 Chabarovsk - Jaroslavl 0 24.8. 11:30
50022 Chabarovsk - Jaroslavl 4 24.8. 11:30
50023 Chabarovsk - Jaroslavl 0 24.8. 11:30
50024 Chabarovsk - Jaroslavl 0 24.8. 11:30
50025 Chabarovsk - Jaroslavl 0 24.8. 11:30
50026 Chabarovsk - Jaroslavl 0 24.8. 11:30
50450 Vladivostok - Din.Moskva 0 24.8. 11:30
50451 Vladivostok - Din.Moskva 0 24.8. 11:30
50452 Vladivostok - Din.Moskva 0 24.8. 11:30
50453 Vladivostok - Din.Moskva 0 24.8. 11:30
50454 Vladivostok - Din.Moskva 0 24.8. 11:30
50455 Vladivostok - Din.Moskva 24.8. 11:30
50456 Vladivostok - Din.Moskva 1 24.8. 11:30
50457 Vladivostok - Din.Moskva 24.8. 11:30
50458 Vladivostok - Din.Moskva 0 24.8. 11:30
50459 Vladivostok - Din.Moskva 0 24.8. 11:30
50460 Vladivostok - Din.Moskva 0 24.8. 11:30
50461 Vladivostok - Din.Moskva 0 24.8. 11:30
50462 Vladivostok - Din.Moskva 24.8. 11:30
50463 Vladivostok - Din.Moskva 24.8. 11:30
50464 Vladivostok - Din.Moskva 0 24.8. 11:30
50465 Vladivostok - Din.Moskva 0 24.8. 11:30
50466 Vladivostok - Din.Moskva 0 24.8. 11:30
50467 Vladivostok - Din.Moskva 24.8. 11:30
50468 Vladivostok - Din.Moskva 0 24.8. 11:30
50469 Vladivostok - Din.Moskva 0 24.8. 11:30
50470 Vladivostok - Din.Moskva 24.8. 11:30
50471 Vladivostok - Din.Moskva 2 24.8. 11:30
50472 Vladivostok - Din.Moskva 1 24.8. 11:30
50473 Vladivostok - Din.Moskva 0 24.8. 11:30
50474 Vladivostok - Din.Moskva 0 24.8. 11:30
50475 Vladivostok - Din.Moskva 0 24.8. 11:30
50476 Vladivostok - Din.Moskva 7 24.8. 11:30
50477 Vladivostok - Din.Moskva 0 24.8. 11:30
50478 Vladivostok - Din.Moskva 0 24.8. 11:30
50479 Vladivostok - Din.Moskva 0 24.8. 11:30

Hokej | Přátelská utkání klubů

zápas Výsledek datum
5000 Ambri - Sonderjyske 2:3 20.8. 14:00
5120 Herning - Düsseldorf 3:4 20.8. 14:30
5125 Bietigheim - Strasbourg 2:4 20.8. 17:30
5058 Hämeenlinna - Ilves 2:3 20.8. 14:00
5121 Västeras - Leksand 1:2 20.8. 15:00
5123 AIK Stockh. - Brynäs 1:2 20.8. 16:00
5124 Crimmitschau - Chomutov 1:4 20.8. 17:00
5126 Zvolen - Soligorsk 1:2 20.8. 19:00
5128 Cardiff - B.Bystrica 3:2 20.8. 20:00
5095 Rapperswil - Ravensburg 1:6 20.8. 13:30
5103 Augsburg - Japonsko 3:1 21.8. 14:00
5104 Bofors - Vita Hasten 1:1 20.8. 15:00
5105 Lillehammer - Storhamar 4:2 20.8. 15:00
5129 Riessersee - Bolzano 0:2 20.8. 17:30
5130 Straubing - Nürnberg 1:4 21.8. 18:00
5131 Epinal - Dijon 3:3 20.8. 18:30
5132 IK Pantern - Mora 1:3 20.8. 19:00
5133 Thurgau - Kassel 3:4 20.8. 19:00
5134 Belfast - Bremerhaven 3:4 20.8. 20:00
5138 Nottingham - Braehead 2:5 20.8. 20:00
5000 Rosenheim - Innsbruck 1:2 21.8. 17:00
5003 Langenthal - Klagenfurt 3:1 21.8. 17:45
5005 Schwenningen - Frankfurt 6:1 21.8. 18:00
5009 Dornbirn - Kaufbeuren 1:2 21.8. 20:00
5011 Bietigheim - Ambri 1:5 21.8. 14:00
5012 Riessersee - Herning 3:2 21.8. 15:00
5013 Belfast - Bremerhaven 1:7 21.8. 17:00
5022 Grenoble - Lyon 2:7 21.8. 17:00
5024 Sonderjyske - Strasbourg 3:2 21.8. 17:30
5025 Düsseldorf - Bolzano 6:1 21.8. 18:30
5027 Cardiff - B.Bystrica 2:4 21.8. 19:00
5000 Neftěkamsk - Neftyanik Almetyevsk 1:3 22.8. 16:00
5003 Kazzinc - Saryarka 1:1 23.8. 10:30
5006 Kladno - Slavia 1:9 23.8. 17:00
5009 Most - Litoměřice 2:4 23.8. 17:30
5011 Třebíč - Přerov 2:1 23.8. 17:30
5012 Benátky - Kadaň 4:3 23.8. 18:00
5013 Frýdek Místek - Martin 6:0 23.8. 18:00
5017 Hr.Králové - Kom.Brno 3:1 23.8. 17:00
5018 Zlín - Olomouc 3:5 23.8. 18:00
5000 Gentofle - Rodovre 1:1 23.8. 19:00
5005 Orsk - Angarsk 4:3 23.8. 15:30
5020 Chomutov - Martigny 6:2 23.8. 17:30
5021 Litvínov - K.Vary 2:3 23.8. 17:30
5014 Ryazan - HK Sarov 0:0 23.8. 18:00
5022 Manglerud - Lillehammer 4:1 23.8. 18:30
5024 Nové Zámky - Budapest MAC 6:3 23.8. 18:45
5025 Malmö - AIK Stockh. 4:0 23.8. 19:00
5027 Västervik - Södertälje 4:3 23.8. 19:00
5028 Villach - Szekesfehervar 3:3 23.8. 19:15
5030 Kaufbeuren - Rapperswil 3:1 23.8. 19:30
5031 Langenthal - Freiburg 2:2 23.8. 19:30
5032 Bern - Zug 0:4 23.8. 19:45
5033 Heilbronn - Strasbourg 8:2 23.8. 20:00
5034 Renon - Innsbruck 1:3 23.8. 20:00
5035 Thurgau - Ajoie 3:5 23.8. 20:00
5019 Servette - Wolfsburg 2:4 23.8. 20:15
5000 Angarsk - N.Tagil 2:3 24.8. 10:30
5005 Balašicha - Penza 3:0 24.8. 13:00
5006 Voroněž - Sarov 1:2 24.8. 14:00
5009 Orsk - S.A.Karaganda 2:2 24.8. 15:30
5011 Servette - Krefeld 6:3 24.8. 16:30
5012 Rjazaň - Zvezda Čechov 0:2 24.8. 17:00
5013 Bars Kazaň - Chelmet Čeljabinsk 1:3 24.8. 17:30
5014 Jokipojat - SaPKo 4:3 24.8. 17:30
5017 Jukurit - Jyväskylä 1:2 24.8. 17:30
5018 LeKi - KeuPa 2:3 24.8. 17:30
5019 TuTo Turku - Espoo 5:1 24.8. 17:30
5020 Rögle - AIK Stockh. 4:1 24.8. 18:00
5021 Sarpsborg - Karlskoga 3:0 24.8. 18:30
5022 Nové Zámky - SR 20 3:2 24.8. 18:45
5024 MoDo - Skelleftea 2:2 24.8. 19:00
5025 Langnau - Iserlohn 1:1 24.8. 20:15
5027 Coventry - Nottingham 6:5 24.8. 20:30
Vítěz do rozhodnutí Výsledek datum
30389 Ambri - Sonderjyske 2:3 20.8. 14:00
30643 Herning - Düsseldorf 3:4 20.8. 14:30
30651 Bietigheim - Strasbourg 2:4 20.8. 17:30
30628 Hämeenlinna - Ilves 2:3 20.8. 14:00
30645 Västeras - Leksand 1:2 20.8. 15:00
30649 AIK Stockh. - Brynäs 1:2 20.8. 16:00
30650 Crimmitschau - Chomutov 1:4 20.8. 17:00
30678 Zvolen - Soligorsk 1:2 20.8. 19:00
30733 Cardiff - B.Bystrica 3:2 20.8. 20:00
30207 Rapperswil - Ravensburg 1:6 20.8. 13:30
30209 Augsburg - Japonsko 3:1 21.8. 14:00
30215 Bofors - Vita Hasten 2:1 20.8. 15:00
30217 Lillehammer - Storhamar 4:2 20.8. 15:00
30219 Riessersee - Bolzano 0:2 20.8. 17:30
30221 Straubing - Nürnberg 1:4 21.8. 18:00
30242 Epinal - Dijon 3:4 20.8. 18:30
30244 IK Pantern - Mora 1:3 20.8. 19:00
30247 Thurgau - Kassel 3:4 20.8. 19:00
30249 Belfast - Bremerhaven 3:4 20.8. 20:00
30270 Nottingham - Braehead 2:5 20.8. 20:00
30001 Rosenheim - Innsbruck 1:2 21.8. 17:00
30006 Langenthal - Klagenfurt 3:1 21.8. 17:45
30007 Schwenningen - Frankfurt 6:1 21.8. 18:00
30009 Dornbirn - Kaufbeuren 1:2 21.8. 20:00
30010 Bietigheim - Ambri 1:5 21.8. 14:00
30015 Riessersee - Herning 3:2 21.8. 15:00
30019 Belfast - Bremerhaven 1:7 21.8. 17:00
30020 Grenoble - Lyon 2:7 21.8. 17:00
30021 Sonderjyske - Strasbourg 3:2 21.8. 17:30
30028 Düsseldorf - Bolzano 6:1 21.8. 18:30
30030 Cardiff - B.Bystrica 2:4 21.8. 19:00
31394 Neftěkamsk - Neftyanik Almetyevsk 1:3 22.8. 16:00
36343 Kazzinc - Saryarka 2:1 23.8. 10:30
36345 Kladno - Slavia 1:9 23.8. 17:00
36346 Most - Litoměřice 2:4 23.8. 17:30
36347 Třebíč - Přerov 2:1 23.8. 17:30
36348 Benátky - Kadaň 4:3 23.8. 18:00
36349 Frýdek Místek - Martin 6:0 23.8. 18:00
36352 Hr.Králové - Kom.Brno 3:1 23.8. 17:00
36353 Zlín - Olomouc 3:5 23.8. 18:00
30684 Gentofle - Rodovre 1:2 23.8. 19:00
36344 Orsk - Angarsk 4:3 23.8. 15:30
30714 Chomutov - Martigny 6:2 23.8. 17:30
30759 Litvínov - K.Vary 2:3 23.8. 17:30
36350 Ryazan - HK Sarov 0:1 23.8. 18:00
30804 Manglerud - Lillehammer 4:1 23.8. 18:30
30833 Nové Zámky - Budapest MAC 6:3 23.8. 18:45
30878 Malmö - AIK Stockh. 4:0 23.8. 19:00
30950 Västervik - Södertälje 4:3 23.8. 19:00
30995 Villach - Szekesfehervar 4:3 23.8. 19:15
31024 Kaufbeuren - Rapperswil 3:1 23.8. 19:30
31069 Langenthal - Freiburg 23.8. 19:30
31098 Bern - Zug 0:4 23.8. 19:45
31188 Heilbronn - Strasbourg 8:2 23.8. 20:00
31217 Renon - Innsbruck 1:3 23.8. 20:00
31264 Thurgau - Ajoie 3:5 23.8. 20:00
36354 Servette - Wolfsburg 2:4 23.8. 20:15
30168 Angarsk - N.Tagil 2:3 24.8. 10:30
30170 Balašicha - Penza 3:0 24.8. 13:00
30171 Voroněž - Sarov 1:2 24.8. 14:00
30172 Orsk - S.A.Karaganda 2:3 24.8. 15:30
30173 Servette - Krefeld 6:3 24.8. 16:30
30174 Rjazaň - Zvezda Čechov 0:2 24.8. 17:00
30178 Bars Kazaň - Chelmet Čeljabinsk 1:3 24.8. 17:30
30179 Jokipojat - SaPKo 4:3 24.8. 17:30
30180 Jukurit - Jyväskylä 1:2 24.8. 17:30
30182 LeKi - KeuPa 2:3 24.8. 17:30
30186 TuTo Turku - Espoo 5:1 24.8. 17:30
30196 Rögle - AIK Stockh. 4:1 24.8. 18:00
30197 Sarpsborg - Karlskoga 3:0 24.8. 18:30
30200 Nové Zámky - SR 20 3:2 24.8. 18:45
30201 MoDo - Skelleftea 3:2 24.8. 19:00
30202 Langnau - Iserlohn 2:1 24.8. 20:15
30205 Coventry - Nottingham 6:5 24.8. 20:30
zápas bez remízy Výsledek datum
30683 Ambri - Sonderjyske 2:3 20.8. 14:00
30692 Herning - Düsseldorf 3:4 20.8. 14:30
30701 Bietigheim - Strasbourg 2:4 20.8. 17:30
30687 Hämeenlinna - Ilves 2:3 20.8. 14:00
30694 Västeras - Leksand 1:2 20.8. 15:00
30697 AIK Stockh. - Brynäs 1:2 20.8. 16:00
30698 Crimmitschau - Chomutov 1:4 20.8. 17:00
30706 Zvolen - Soligorsk 1:2 20.8. 19:00
30744 Cardiff - B.Bystrica 3:2 20.8. 20:00
30276 Rapperswil - Ravensburg 1:6 20.8. 13:30
30287 Augsburg - Japonsko 3:1 21.8. 14:00
30297 Bofors - Vita Hasten 20.8. 15:00
30301 Lillehammer - Storhamar 4:2 20.8. 15:00
30303 Riessersee - Bolzano 0:2 20.8. 17:30
30305 Straubing - Nürnberg 1:4 21.8. 18:00
30308 Epinal - Dijon 20.8. 18:30
30310 IK Pantern - Mora 1:3 20.8. 19:00
30312 Thurgau - Kassel 3:4 20.8. 19:00
30323 Belfast - Bremerhaven 3:4 20.8. 20:00
30324 Nottingham - Braehead 2:5 20.8. 20:00
30031 Rosenheim - Innsbruck 1:2 21.8. 17:00
30033 Langenthal - Klagenfurt 3:1 21.8. 17:45
30034 Schwenningen - Frankfurt 6:1 21.8. 18:00
30035 Dornbirn - Kaufbeuren 1:2 21.8. 20:00
30036 Bietigheim - Ambri 1:5 21.8. 14:00
30037 Riessersee - Herning 3:2 21.8. 15:00
30039 Belfast - Bremerhaven 1:7 21.8. 17:00
30041 Grenoble - Lyon 2:7 21.8. 17:00
30042 Sonderjyske - Strasbourg 3:2 21.8. 17:30
30043 Düsseldorf - Bolzano 6:1 21.8. 18:30
30044 Cardiff - B.Bystrica 2:4 21.8. 19:00
31922 Neftěkamsk - Neftyanik Almetyevsk 1:3 22.8. 16:00
36355 Kazzinc - Saryarka 23.8. 10:30
36357 Kladno - Slavia 1:9 23.8. 17:00
36358 Most - Litoměřice 2:4 23.8. 17:30
36359 Třebíč - Přerov 2:1 23.8. 17:30
36360 Benátky - Kadaň 4:3 23.8. 18:00
36361 Frýdek Místek - Martin 6:0 23.8. 18:00
36364 Hr.Králové - Kom.Brno 3:1 23.8. 17:00
36365 Zlín - Olomouc 3:5 23.8. 18:00
31311 Gentofle - Rodovre 23.8. 19:00
36356 Orsk - Angarsk 4:3 23.8. 15:30
31325 Chomutov - Martigny 6:2 23.8. 17:30
31351 Litvínov - K.Vary 2:3 23.8. 17:30
36362 Ryazan - HK Sarov 23.8. 18:00
31394 Manglerud - Lillehammer 4:1 23.8. 18:30
31429 Nové Zámky - Budapest MAC 6:3 23.8. 18:45
31444 Malmö - AIK Stockh. 4:0 23.8. 19:00
31473 Västervik - Södertälje 4:3 23.8. 19:00
31476 Villach - Szekesfehervar 23.8. 19:15
31506 Kaufbeuren - Rapperswil 3:1 23.8. 19:30
31553 Langenthal - Freiburg 23.8. 19:30
31755 Bern - Zug 0:4 23.8. 19:45
31793 Heilbronn - Strasbourg 8:2 23.8. 20:00
31845 Renon - Innsbruck 1:3 23.8. 20:00
31883 Thurgau - Ajoie 3:5 23.8. 20:00
36366 Servette - Wolfsburg 2:4 23.8. 20:15
30206 Angarsk - N.Tagil 2:3 24.8. 10:30
30208 Balašicha - Penza 3:0 24.8. 13:00
30210 Voroněž - Sarov 1:2 24.8. 14:00
30211 Orsk - S.A.Karaganda 24.8. 15:30
30212 Servette - Krefeld 6:3 24.8. 16:30
30213 Rjazaň - Zvezda Čechov 0:2 24.8. 17:00
30224 Bars Kazaň - Chelmet Čeljabinsk 1:3 24.8. 17:30
30225 Jokipojat - SaPKo 4:3 24.8. 17:30
30226 Jukurit - Jyväskylä 1:2 24.8. 17:30
30231 LeKi - KeuPa 2:3 24.8. 17:30
30232 TuTo Turku - Espoo 5:1 24.8. 17:30
30234 Rögle - AIK Stockh. 4:1 24.8. 18:00
30235 Sarpsborg - Karlskoga 3:0 24.8. 18:30
30236 Nové Zámky - SR 20 3:2 24.8. 18:45
30238 MoDo - Skelleftea 24.8. 19:00
30239 Langnau - Iserlohn 24.8. 20:15
30240 Coventry - Nottingham 6:5 24.8. 20:30
1.třetina Výsledek datum
30009 Ambri - Sonderjyske 0:0 20.8. 14:00
30061 Herning - Düsseldorf 1:2 20.8. 14:30
30362 Bietigheim - Strasbourg 0:1 20.8. 17:30
30034 Hämeenlinna - Ilves 0:1 20.8. 14:00
30272 Västeras - Leksand 0:0 20.8. 15:00
30314 AIK Stockh. - Brynäs 1:1 20.8. 16:00
30332 Crimmitschau - Chomutov 0:1 20.8. 17:00
30006 Zvolen - Soligorsk 0:0 20.8. 19:00
30724 Cardiff - B.Bystrica 1:0 20.8. 20:00
30105 Rapperswil - Ravensburg 1:1 20.8. 13:30
30111 Augsburg - Japonsko 0:0 21.8. 14:00
30166 Lillehammer - Storhamar 0:1 20.8. 15:00
30188 Straubing - Nürnberg 1:3 21.8. 18:00
31393 Neftěkamsk - Neftyanik Almetyevsk 0:0 22.8. 16:00
36331 Kazzinc - Saryarka 0:0 23.8. 10:30
36333 Kladno - Slavia 0:2 23.8. 17:00
36334 Most - Litoměřice 1:2 23.8. 17:30
36335 Třebíč - Přerov 1:0 23.8. 17:30
36336 Benátky - Kadaň 1:0 23.8. 18:00
36337 Frýdek Místek - Martin 1:0 23.8. 18:00
36340 Hr.Králové - Kom.Brno 0:1 23.8. 17:00
36341 Zlín - Olomouc 1:1 23.8. 18:00
30128 Gentofle - Rodovre 0:0 23.8. 19:00
36332 Orsk - Angarsk 2:1 23.8. 15:30
30153 Chomutov - Martigny 2:0 23.8. 17:30
30178 Litvínov - K.Vary 1:2 23.8. 17:30
36338 Ryazan - HK Sarov 0:0 23.8. 18:00
30205 Manglerud - Lillehammer 1:0 23.8. 18:30
30252 Nové Zámky - Budapest MAC 2:0 23.8. 18:45
30265 Malmö - AIK Stockh. 1:0 23.8. 19:00
30286 Västervik - Södertälje 0:0 23.8. 19:00
30320 Villach - Szekesfehervar 3:0 23.8. 19:15
30371 Kaufbeuren - Rapperswil 0:0 23.8. 19:30
30420 Langenthal - Freiburg 1:0 23.8. 19:30
30468 Bern - Zug 0:1 23.8. 19:45
30498 Heilbronn - Strasbourg 2:1 23.8. 20:00
30592 Renon - Innsbruck 1:1 23.8. 20:00
36342 Servette - Wolfsburg 0:1 23.8. 20:15
30128 Angarsk - N.Tagil 1:1 24.8. 10:30
30129 Balašicha - Penza 1:0 24.8. 13:00
30130 Voroněž - Sarov 0:2 24.8. 14:00
30142 Orsk - S.A.Karaganda 0:0 24.8. 15:30
30143 Servette - Krefeld 3:1 24.8. 16:30
30144 Rjazaň - Zvezda Čechov 0:0 24.8. 17:00
30145 Bars Kazaň - Chelmet Čeljabinsk 0:0 24.8. 17:30
30148 Jukurit - Jyväskylä 0:0 24.8. 17:30
30149 TuTo Turku - Espoo 2:0 24.8. 17:30
30150 Rögle - AIK Stockh. 0:0 24.8. 18:00
30153 Sarpsborg - Karlskoga 1:0 24.8. 18:30
30155 Nové Zámky - SR 20 1:0 24.8. 18:45
30156 MoDo - Skelleftea 1:1 24.8. 19:00
30158 Langnau - Iserlohn 1:1 24.8. 20:15

Hokej | Liga Mistrů-zápasy

zápas Výsledek datum
5463 Ingolstadt - Zürich 1:4 20.8. 16:30
5466 Kuopio - Skelleftea 1:2 20.8. 18:00
5468 Stavanger - Plzeň 0:3 20.8. 18:00
5465 Krefeld - Vítkovice 2:0 20.8. 19:00
5464 Košice - Linz 2:3 20.8. 19:30
5467 Salzburg - Sheffield 8:1 20.8. 19:30
5462 Fribourg - München 3:0 20.8. 19:45
6213 Eisbären - SaiPa 2:4 21.8. 14:30
6215 Liberec - Lörenskog 3:3 21.8. 14:30
6219 Sparta - Färjestad 1:2 21.8. 14:30
6217 Ml.Boleslav - Växjö 2:2 21.8. 17:00
6218 Pardubice - Frölunda 2:2 21.8. 17:00
6216 Mannheim - Tappara 4:1 21.8. 18:00
6209 Djurgarden - Rouen 4:0 21.8. 19:00
6214 Gap - Linköping 0:2 21.8. 19:00
5174 Jun.Minsk - Växjö 3:3 23.8. 18:00
5187 Znojmo - München 3:4 23.8. 18:00
5180 Linz - Košice 3:4 23.8. 19:30
5183 Lugano - Tappara 1:3 23.8. 19:45
5184 Lulea - SaiPa 2:4 23.8. 20:00
5188 TPS Turku - Lörenskog 4:1 24.8. 18:00
Vítěz do rozhodnutí Výsledek datum
31674 Ingolstadt - Zürich 1:4 20.8. 16:30
31677 Kuopio - Skelleftea 1:2 20.8. 18:00
31679 Stavanger - Plzeň 0:3 20.8. 18:00
31676 Krefeld - Vítkovice 2:0 20.8. 19:00
31675 Košice - Linz 2:3 20.8. 19:30
31678 Salzburg - Sheffield 8:1 20.8. 19:30
31673 Fribourg - München 3:0 20.8. 19:45
32011 Eisbären - SaiPa 2:4 21.8. 14:30
32972 Liberec - Lörenskog 4:3 21.8. 14:30
33174 Sparta - Färjestad 1:2 21.8. 14:30
33171 Ml.Boleslav - Växjö 3:2 21.8. 17:00
33173 Pardubice - Frölunda 3:2 21.8. 17:00
32973 Mannheim - Tappara 4:1 21.8. 18:00
31963 Djurgarden - Rouen 4:0 21.8. 19:00
32025 Gap - Linköping 0:2 21.8. 19:00
34581 Jun.Minsk - Växjö 4:3 23.8. 18:00
34585 Znojmo - München 3:4 23.8. 18:00
34582 Linz - Košice 3:4 23.8. 19:30
34583 Lugano - Tappara 1:3 23.8. 19:45
34584 Lulea - SaiPa 2:4 23.8. 20:00
34586 TPS Turku - Lörenskog 4:1 24.8. 18:00
zápas bez remízy Výsledek datum
32717 Ingolstadt - Zürich 1:4 20.8. 16:30
32720 Kuopio - Skelleftea 1:2 20.8. 18:00
32722 Stavanger - Plzeň 0:3 20.8. 18:00
32719 Krefeld - Vítkovice 2:0 20.8. 19:00
32718 Košice - Linz 2:3 20.8. 19:30
32721 Salzburg - Sheffield 8:1 20.8. 19:30
32716 Fribourg - München 3:0 20.8. 19:45
31389 Eisbären - SaiPa 2:4 21.8. 14:30
31391 Liberec - Lörenskog 21.8. 14:30
31402 Sparta - Färjestad 1:2 21.8. 14:30
31393 Ml.Boleslav - Växjö 21.8. 17:00
31394 Pardubice - Frölunda 21.8. 17:00
31392 Mannheim - Tappara 4:1 21.8. 18:00
31388 Djurgarden - Rouen 4:0 21.8. 19:00
31390 Gap - Linköping 0:2 21.8. 19:00
35064 Jun.Minsk - Växjö 23.8. 18:00
35068 Znojmo - München 3:4 23.8. 18:00
35065 Linz - Košice 3:4 23.8. 19:30
35066 Lugano - Tappara 1:3 23.8. 19:45
35067 Lulea - SaiPa 2:4 23.8. 20:00
35069 TPS Turku - Lörenskog 4:1 24.8. 18:00
počet branek (60 min.) Výsledek datum
32767 Ingolstadt - Zürich 1:4 20.8. 16:30
32770 Kuopio - Skelleftea 1:2 20.8. 18:00
32772 Stavanger - Plzeň 0:3 20.8. 18:00
32769 Krefeld - Vítkovice 2:0 20.8. 19:00
32768 Košice - Linz 2:3 20.8. 19:30
32771 Salzburg - Sheffield 8:1 20.8. 19:30
32766 Fribourg - München 3:0 20.8. 19:45
31419 Eisbären - SaiPa 2:4 21.8. 14:30
31421 Liberec - Lörenskog 3:3 21.8. 14:30
31437 Sparta - Färjestad 1:2 21.8. 14:30
31435 Ml.Boleslav - Växjö 2:2 21.8. 17:00
31436 Pardubice - Frölunda 2:2 21.8. 17:00
31422 Mannheim - Tappara 4:1 21.8. 18:00
31418 Djurgarden - Rouen 4:0 21.8. 19:00
31420 Gap - Linköping 0:2 21.8. 19:00
35100 Jun.Minsk - Växjö 3:3 23.8. 18:00
35104 Znojmo - München 3:4 23.8. 18:00
35101 Linz - Košice 3:4 23.8. 19:30
35102 Lugano - Tappara 1:3 23.8. 19:45
35103 Lulea - SaiPa 2:4 23.8. 20:00
35105 TPS Turku - Lörenskog 4:1 24.8. 18:00
počet branek (60 min.) Výsledek datum
32642 Ingolstadt - Zürich 1:4 20.8. 16:30
32645 Kuopio - Skelleftea 1:2 20.8. 18:00
32647 Stavanger - Plzeň 0:3 20.8. 18:00
32644 Krefeld - Vítkovice 2:0 20.8. 19:00
32643 Košice - Linz 2:3 20.8. 19:30
32646 Salzburg - Sheffield 8:1 20.8. 19:30
32641 Fribourg - München 3:0 20.8. 19:45
31320 Eisbären - SaiPa 2:4 21.8. 14:30
31322 Liberec - Lörenskog 3:3 21.8. 14:30
31341 Sparta - Färjestad 1:2 21.8. 14:30
31339 Ml.Boleslav - Växjö 2:2 21.8. 17:00
31340 Pardubice - Frölunda 2:2 21.8. 17:00
31331 Mannheim - Tappara 4:1 21.8. 18:00
31319 Djurgarden - Rouen 4:0 21.8. 19:00
31321 Gap - Linköping 0:2 21.8. 19:00
35010 Jun.Minsk - Växjö 3:3 23.8. 18:00
35014 Znojmo - München 3:4 23.8. 18:00
35011 Linz - Košice 3:4 23.8. 19:30
35012 Lugano - Tappara 1:3 23.8. 19:45
35013 Lulea - SaiPa 2:4 23.8. 20:00
35015 TPS Turku - Lörenskog 4:1 24.8. 18:00
počet branek (60 min.) Výsledek datum
32667 Ingolstadt - Zürich 1:4 20.8. 16:30
32670 Kuopio - Skelleftea 1:2 20.8. 18:00
32672 Stavanger - Plzeň 0:3 20.8. 18:00
32669 Krefeld - Vítkovice 2:0 20.8. 19:00
32668 Košice - Linz 2:3 20.8. 19:30
32671 Salzburg - Sheffield 8:1 20.8. 19:30
32666 Fribourg - München 3:0 20.8. 19:45
31343 Eisbären - SaiPa 2:4 21.8. 14:30
31345 Liberec - Lörenskog 3:3 21.8. 14:30
31364 Sparta - Färjestad 1:2 21.8. 14:30
31355 Ml.Boleslav - Växjö 2:2 21.8. 17:00
31363 Pardubice - Frölunda 2:2 21.8. 17:00
31346 Mannheim - Tappara 4:1 21.8. 18:00
31342 Djurgarden - Rouen 4:0 21.8. 19:00
31344 Gap - Linköping 0:2 21.8. 19:00
35028 Jun.Minsk - Växjö 3:3 23.8. 18:00
35032 Znojmo - München 3:4 23.8. 18:00
35029 Linz - Košice 3:4 23.8. 19:30
35030 Lugano - Tappara 1:3 23.8. 19:45
35031 Lulea - SaiPa 2:4 23.8. 20:00
35033 TPS Turku - Lörenskog 4:1 24.8. 18:00
počet branek (60 min.) Výsledek datum
32692 Ingolstadt - Zürich 1:4 20.8. 16:30
32695 Kuopio - Skelleftea 1:2 20.8. 18:00
32697 Stavanger - Plzeň 0:3 20.8. 18:00
32694 Krefeld - Vítkovice 2:0 20.8. 19:00
32693 Košice - Linz 2:3 20.8. 19:30
32696 Salzburg - Sheffield 8:1 20.8. 19:30
32691 Fribourg - München 3:0 20.8. 19:45
31366 Eisbären - SaiPa 2:4 21.8. 14:30
31368 Liberec - Lörenskog 3:3 21.8. 14:30
31387 Sparta - Färjestad 1:2 21.8. 14:30
31370 Ml.Boleslav - Växjö 2:2 21.8. 17:00
31379 Pardubice - Frölunda 2:2 21.8. 17:00
31369 Mannheim - Tappara 4:1 21.8. 18:00
31365 Djurgarden - Rouen 4:0 21.8. 19:00
31367 Gap - Linköping 0:2 21.8. 19:00
35046 Jun.Minsk - Växjö 3:3 23.8. 18:00
35050 Znojmo - München 3:4 23.8. 18:00
35047 Linz - Košice 3:4 23.8. 19:30
35048 Lugano - Tappara 1:3 23.8. 19:45
35049 Lulea - SaiPa 2:4 23.8. 20:00
35051 TPS Turku - Lörenskog 4:1 24.8. 18:00
počet branek (do rozhodnutí) Výsledek datum
32842 Ingolstadt - Zürich 1:4 20.8. 16:30
32845 Kuopio - Skelleftea 1:2 20.8. 18:00
32847 Stavanger - Plzeň 0:3 20.8. 18:00
32844 Krefeld - Vítkovice 2:0 20.8. 19:00
32843 Košice - Linz 2:3 20.8. 19:30
32846 Salzburg - Sheffield 8:1 20.8. 19:30
32841 Fribourg - München 3:0 20.8. 19:45
31487 Eisbären - SaiPa 2:4 21.8. 14:30
31489 Liberec - Lörenskog 4:3 21.8. 14:30
31509 Sparta - Färjestad 1:2 21.8. 14:30
31507 Ml.Boleslav - Växjö 3:2 21.8. 17:00
31508 Pardubice - Frölunda 3:2 21.8. 17:00
31490 Mannheim - Tappara 4:1 21.8. 18:00
31486 Djurgarden - Rouen 4:0 21.8. 19:00
31488 Gap - Linköping 0:2 21.8. 19:00
35154 Jun.Minsk - Växjö 4:3 23.8. 18:00
35158 Znojmo - München 3:4 23.8. 18:00
35155 Linz - Košice 3:4 23.8. 19:30
35156 Lugano - Tappara 1:3 23.8. 19:45
35157 Lulea - SaiPa 2:4 23.8. 20:00
35159 TPS Turku - Lörenskog 4:1 24.8. 18:00
počet branek (do rozhodnutí) Výsledek datum
32867 Ingolstadt - Zürich 1:4 20.8. 16:30
32870 Kuopio - Skelleftea 1:2 20.8. 18:00
32872 Stavanger - Plzeň 0:3 20.8. 18:00
32869 Krefeld - Vítkovice 2:0 20.8. 19:00
32868 Košice - Linz 2:3 20.8. 19:30
32871 Salzburg - Sheffield 8:1 20.8. 19:30
32866 Fribourg - München 3:0 20.8. 19:45
31511 Eisbären - SaiPa 2:4 21.8. 14:30
31513 Liberec - Lörenskog 4:3 21.8. 14:30
31533 Sparta - Färjestad 1:2 21.8. 14:30
31531 Ml.Boleslav - Växjö 3:2 21.8. 17:00
31532 Pardubice - Frölunda 3:2 21.8. 17:00
31514 Mannheim - Tappara 4:1 21.8. 18:00
31510 Djurgarden - Rouen 4:0 21.8. 19:00
31512 Gap - Linköping 0:2 21.8. 19:00
35172 Jun.Minsk - Växjö 4:3 23.8. 18:00
35176 Znojmo - München 3:4 23.8. 18:00
35173 Linz - Košice 3:4 23.8. 19:30
35174 Lugano - Tappara 1:3 23.8. 19:45
35175 Lulea - SaiPa 2:4 23.8. 20:00
35177 TPS Turku - Lörenskog 4:1 24.8. 18:00
počet branek (do rozhodnutí) Výsledek datum
32892 Ingolstadt - Zürich 1:4 20.8. 16:30
32895 Kuopio - Skelleftea 1:2 20.8. 18:00
32897 Stavanger - Plzeň 0:3 20.8. 18:00
32894 Krefeld - Vítkovice 2:0 20.8. 19:00
32893 Košice - Linz 2:3 20.8. 19:30
32896 Salzburg - Sheffield 8:1 20.8. 19:30
32891 Fribourg - München 3:0 20.8. 19:45
31535 Eisbären - SaiPa 2:4 21.8. 14:30
31537 Liberec - Lörenskog 4:3 21.8. 14:30
31557 Sparta - Färjestad 1:2 21.8. 14:30
31555 Ml.Boleslav - Växjö 3:2 21.8. 17:00
31556 Pardubice - Frölunda 3:2 21.8. 17:00
31538 Mannheim - Tappara 4:1 21.8. 18:00
31534 Djurgarden - Rouen 4:0 21.8. 19:00
31536 Gap - Linköping 0:2 21.8. 19:00
35190 Jun.Minsk - Växjö 4:3 23.8. 18:00
35194 Znojmo - München 3:4 23.8. 18:00
35191 Linz - Košice 3:4 23.8. 19:30
35192 Lugano - Tappara 1:3 23.8. 19:45
35193 Lulea - SaiPa 2:4 23.8. 20:00
35195 TPS Turku - Lörenskog 4:1 24.8. 18:00
počet branek (do rozhodnutí) Výsledek datum
32917 Ingolstadt - Zürich 1:4 20.8. 16:30
32920 Kuopio - Skelleftea 1:2 20.8. 18:00
32922 Stavanger - Plzeň 0:3 20.8. 18:00
32919 Krefeld - Vítkovice 2:0 20.8. 19:00
32918 Košice - Linz 2:3 20.8. 19:30
32921 Salzburg - Sheffield 8:1 20.8. 19:30
32916 Fribourg - München 3:0 20.8. 19:45
31559 Eisbären - SaiPa 2:4 21.8. 14:30
31561 Liberec - Lörenskog 4:3 21.8. 14:30
31565 Sparta - Färjestad 1:2 21.8. 14:30
31563 Ml.Boleslav - Växjö 3:2 21.8. 17:00
31564 Pardubice - Frölunda 3:2 21.8. 17:00
31562 Mannheim - Tappara 4:1 21.8. 18:00
31558 Djurgarden - Rouen 4:0 21.8. 19:00
31560 Gap - Linköping 0:2 21.8. 19:00
35208 Jun.Minsk - Växjö 4:3 23.8. 18:00
35212 Znojmo - München 3:4 23.8. 18:00
35209 Linz - Košice 3:4 23.8. 19:30
35210 Lugano - Tappara 1:3 23.8. 19:45
35211 Lulea - SaiPa 2:4 23.8. 20:00
35213 TPS Turku - Lörenskog 4:1 24.8. 18:00
dvojitá šance Výsledek datum
32942 Ingolstadt - Zürich 1:4, 0:0 20.8. 16:30
32945 Kuopio - Skelleftea 1:2, 0:0 20.8. 18:00
32947 Stavanger - Plzeň 0:3, 0:0 20.8. 18:00
32944 Krefeld - Vítkovice 2:0, 0:0 20.8. 19:00
32943 Košice - Linz 2:3, 0:0 20.8. 19:30
32946 Salzburg - Sheffield 8:1, 1:0 20.8. 19:30
32941 Fribourg - München 3:0, 1:0 20.8. 19:45
31567 Eisbären - SaiPa 2:4, 1:1 21.8. 14:30
31569 Liberec - Lörenskog 3:3, 1:1 21.8. 14:30
31573 Sparta - Färjestad 1:2, 1:0 21.8. 14:30
31571 Ml.Boleslav - Växjö 2:2, 1:2 21.8. 17:00
31572 Pardubice - Frölunda 2:2, 1:1 21.8. 17:00
31570 Mannheim - Tappara 4:1, 0:0 21.8. 18:00
31566 Djurgarden - Rouen 4:0, 0:0 21.8. 19:00
31568 Gap - Linköping 0:2, 0:1 21.8. 19:00
35226 Jun.Minsk - Växjö 3:3, 1:2 23.8. 18:00
35230 Znojmo - München 3:4, 1:1 23.8. 18:00
35227 Linz - Košice 3:4, 1:0 23.8. 19:30
35228 Lugano - Tappara 1:3, 1:0 23.8. 19:45
35229 Lulea - SaiPa 2:4, 0:1 23.8. 20:00
35231 TPS Turku - Lörenskog 4:1, 1:1 24.8. 18:00
1.třetina Výsledek datum
32217 Ingolstadt - Zürich 0:0 20.8. 16:30
32220 Kuopio - Skelleftea 0:0 20.8. 18:00
32222 Stavanger - Plzeň 0:0 20.8. 18:00
32219 Krefeld - Vítkovice 0:0 20.8. 19:00
32218 Košice - Linz 0:0 20.8. 19:30
32221 Salzburg - Sheffield 1:0 20.8. 19:30
32216 Fribourg - München 1:0 20.8. 19:45
30932 Eisbären - SaiPa 1:1 21.8. 14:30
30934 Liberec - Lörenskog 1:1 21.8. 14:30
30938 Sparta - Färjestad 1:0 21.8. 14:30
30936 Ml.Boleslav - Växjö 1:2 21.8. 17:00
30937 Pardubice - Frölunda 1:1 21.8. 17:00
30935 Mannheim - Tappara 0:0 21.8. 18:00
30931 Djurgarden - Rouen 0:0 21.8. 19:00
30933 Gap - Linköping 0:1 21.8. 19:00
34326 Jun.Minsk - Växjö 1:2 23.8. 18:00
34330 Znojmo - München 1:1 23.8. 18:00
34327 Linz - Košice 1:0 23.8. 19:30
34328 Lugano - Tappara 1:0 23.8. 19:45
34329 Lulea - SaiPa 0:1 23.8. 20:00
34343 TPS Turku - Lörenskog 1:1 24.8. 18:00
přesný výsledek Výsledek datum
32167 Ingolstadt - Zürich 1:4 20.8. 16:30
32170 Kuopio - Skelleftea 1:2 20.8. 18:00
32172 Stavanger - Plzeň 0:3 20.8. 18:00
32169 Krefeld - Vítkovice 2:0 20.8. 19:00
32168 Košice - Linz 2:3 20.8. 19:30
32171 Salzburg - Sheffield 8:1 20.8. 19:30
32166 Fribourg - München 3:0 20.8. 19:45
30016 Eisbären - SaiPa 2:4 21.8. 14:30
30081 Liberec - Lörenskog 3:3 21.8. 14:30
30889 Sparta - Färjestad 1:2 21.8. 14:30
30887 Ml.Boleslav - Växjö 2:2 21.8. 17:00
30888 Pardubice - Frölunda 2:2 21.8. 17:00
30885 Mannheim - Tappara 4:1 21.8. 18:00
30014 Djurgarden - Rouen 4:0 21.8. 19:00
30053 Gap - Linköping 0:2 21.8. 19:00
34223 Jun.Minsk - Växjö 3:3 23.8. 18:00
34227 Znojmo - München 3:4 23.8. 18:00
34224 Linz - Košice 3:4 23.8. 19:30
34225 Lugano - Tappara 1:3 23.8. 19:45
34226 Lulea - SaiPa 2:4 23.8. 20:00
34240 TPS Turku - Lörenskog 4:1 24.8. 18:00
přesný výsledek Výsledek datum
32192 Ingolstadt - Zürich 1:4 20.8. 16:30
32195 Kuopio - Skelleftea 1:2 20.8. 18:00
32197 Stavanger - Plzeň 0:3 20.8. 18:00
32194 Krefeld - Vítkovice 2:0 20.8. 19:00
32193 Košice - Linz 2:3 20.8. 19:30
32196 Salzburg - Sheffield 8:1 20.8. 19:30
32191 Fribourg - München 3:0 20.8. 19:45
30907 Eisbären - SaiPa 2:4 21.8. 14:30
30909 Liberec - Lörenskog 3:3 21.8. 14:30
30914 Sparta - Färjestad 1:2 21.8. 14:30
30912 Ml.Boleslav - Växjö 2:2 21.8. 17:00
30913 Pardubice - Frölunda 2:2 21.8. 17:00
30911 Mannheim - Tappara 4:1 21.8. 18:00
30890 Djurgarden - Rouen 4:0 21.8. 19:00
30908 Gap - Linköping 0:2 21.8. 19:00
34265 Jun.Minsk - Växjö 3:3 23.8. 18:00
34300 Znojmo - München 3:4 23.8. 18:00
34297 Linz - Košice 3:4 23.8. 19:30
34298 Lugano - Tappara 1:3 23.8. 19:45
34299 Lulea - SaiPa 2:4 23.8. 20:00
34301 TPS Turku - Lörenskog 4:1 24.8. 18:00
přesný výsledek Výsledek datum
32292 Ingolstadt - Zürich 1:4 20.8. 16:30
32295 Kuopio - Skelleftea 1:2 20.8. 18:00
32297 Stavanger - Plzeň 0:3 20.8. 18:00
32294 Krefeld - Vítkovice 2:0 20.8. 19:00
32293 Košice - Linz 2:3 20.8. 19:30
32296 Salzburg - Sheffield 8:1 20.8. 19:30
32291 Fribourg - München 3:0 20.8. 19:45
31004 Eisbären - SaiPa 2:4 21.8. 14:30
31006 Liberec - Lörenskog 3:3 21.8. 14:30
31010 Sparta - Färjestad 1:2 21.8. 14:30
31008 Ml.Boleslav - Växjö 2:2 21.8. 17:00
31009 Pardubice - Frölunda 2:2 21.8. 17:00
31007 Mannheim - Tappara 4:1 21.8. 18:00
31003 Djurgarden - Rouen 4:0 21.8. 19:00
31005 Gap - Linköping 0:2 21.8. 19:00
34416 Jun.Minsk - Växjö 3:3 23.8. 18:00
34432 Znojmo - München 3:4 23.8. 18:00
34417 Linz - Košice 3:4 23.8. 19:30
34430 Lugano - Tappara 1:3 23.8. 19:45
34431 Lulea - SaiPa 2:4 23.8. 20:00
34433 TPS Turku - Lörenskog 4:1 24.8. 18:00
přesný výsledek Výsledek datum
32317 Ingolstadt - Zürich 1:4 20.8. 16:30
32320 Kuopio - Skelleftea 1:2 20.8. 18:00
32322 Stavanger - Plzeň 0:3 20.8. 18:00
32319 Krefeld - Vítkovice 2:0 20.8. 19:00
32318 Košice - Linz 2:3 20.8. 19:30
32321 Salzburg - Sheffield 8:1 20.8. 19:30
32316 Fribourg - München 3:0 20.8. 19:45
31028 Eisbären - SaiPa 2:4 21.8. 14:30
31030 Liberec - Lörenskog 3:3 21.8. 14:30
31034 Sparta - Färjestad 1:2 21.8. 14:30
31032 Ml.Boleslav - Växjö 2:2 21.8. 17:00
31033 Pardubice - Frölunda 2:2 21.8. 17:00
31031 Mannheim - Tappara 4:1 21.8. 18:00
31027 Djurgarden - Rouen 4:0 21.8. 19:00
31029 Gap - Linköping 0:2 21.8. 19:00
34458 Jun.Minsk - Växjö 3:3 23.8. 18:00
34462 Znojmo - München 3:4 23.8. 18:00
34459 Linz - Košice 3:4 23.8. 19:30
34460 Lugano - Tappara 1:3 23.8. 19:45
34461 Lulea - SaiPa 2:4 23.8. 20:00
34463 TPS Turku - Lörenskog 4:1 24.8. 18:00
přesný výsledek Výsledek datum
32342 Ingolstadt - Zürich 1:4 20.8. 16:30
32345 Kuopio - Skelleftea 1:2 20.8. 18:00
32347 Stavanger - Plzeň 0:3 20.8. 18:00
32344 Krefeld - Vítkovice 2:0 20.8. 19:00
32343 Košice - Linz 2:3 20.8. 19:30
32346 Salzburg - Sheffield 8:1 20.8. 19:30
32341 Fribourg - München 3:0 20.8. 19:45
31052 Eisbären - SaiPa 2:4 21.8. 14:30
31054 Liberec - Lörenskog 3:3 21.8. 14:30
31058 Sparta - Färjestad 1:2 21.8. 14:30
31056 Ml.Boleslav - Växjö 2:2 21.8. 17:00
31057 Pardubice - Frölunda 2:2 21.8. 17:00
31055 Mannheim - Tappara 4:1 21.8. 18:00
31051 Djurgarden - Rouen 4:0 21.8. 19:00
31053 Gap - Linköping 0:2 21.8. 19:00
34488 Jun.Minsk - Växjö 3:3 23.8. 18:00
34555 Znojmo - München 3:4 23.8. 18:00
34489 Linz - Košice 3:4 23.8. 19:30
34543 Lugano - Tappara 1:3 23.8. 19:45
34544 Lulea - SaiPa 2:4 23.8. 20:00
34556 TPS Turku - Lörenskog 4:1 24.8. 18:00
Dá gól (do rozhodnutí) Výsledek datum
50225 Ingolstadt - Zürich 0 20.8. 16:30
50226 Ingolstadt - Zürich 0 20.8. 16:30
50227 Ingolstadt - Zürich 0 20.8. 16:30
50228 Ingolstadt - Zürich 0 20.8. 16:30
50229 Ingolstadt - Zürich 0 20.8. 16:30
50230 Ingolstadt - Zürich 2 20.8. 16:30
50368 Ingolstadt - Zürich 0 20.8. 16:30
50369 Ingolstadt - Zürich 0 20.8. 16:30
50370 Ingolstadt - Zürich 0 20.8. 16:30
50371 Ingolstadt - Zürich 0 20.8. 16:30
50372 Ingolstadt - Zürich 0 20.8. 16:30
50373 Ingolstadt - Zürich 1 20.8. 16:30
50374 Ingolstadt - Zürich 0 20.8. 16:30
50375 Ingolstadt - Zürich 0 20.8. 16:30
50376 Ingolstadt - Zürich 0 20.8. 16:30
50377 Ingolstadt - Zürich 0 20.8. 16:30
50378 Ingolstadt - Zürich 0 20.8. 16:30
50379 Ingolstadt - Zürich 0 20.8. 16:30
50380 Ingolstadt - Zürich 0 20.8. 16:30
50381 Ingolstadt - Zürich 20.8. 16:30
50382 Ingolstadt - Zürich 1 20.8. 16:30
50383 Ingolstadt - Zürich 1 20.8. 16:30
50504 Kuopio - Skelleftea 0 20.8. 18:00
50505 Kuopio - Skelleftea 0 20.8. 18:00
50506 Kuopio - Skelleftea 0 20.8. 18:00
50507 Kuopio - Skelleftea 20.8. 18:00
50508 Kuopio - Skelleftea 0 20.8. 18:00
50509 Kuopio - Skelleftea 0 20.8. 18:00
50510 Kuopio - Skelleftea 0 20.8. 18:00
50511 Kuopio - Skelleftea 0 20.8. 18:00
50512 Kuopio - Skelleftea 0 20.8. 18:00
50513 Kuopio - Skelleftea 0 20.8. 18:00
50514 Kuopio - Skelleftea 0 20.8. 18:00
50515 Kuopio - Skelleftea 1 20.8. 18:00
50516 Kuopio - Skelleftea 0 20.8. 18:00
50517 Kuopio - Skelleftea 0 20.8. 18:00
50518 Kuopio - Skelleftea 0 20.8. 18:00
50519 Kuopio - Skelleftea 2 20.8. 18:00
50520 Kuopio - Skelleftea 0 20.8. 18:00
50521 Kuopio - Skelleftea 0 20.8. 18:00
50538 Stavanger - Plzeň 0 20.8. 18:00
50539 Stavanger - Plzeň 0 20.8. 18:00
50540 Stavanger - Plzeň 0 20.8. 18:00
50541 Stavanger - Plzeň 0 20.8. 18:00
50542 Stavanger - Plzeň 0 20.8. 18:00
50543 Stavanger - Plzeň 0 20.8. 18:00
50544 Stavanger - Plzeň 0 20.8. 18:00
50545 Stavanger - Plzeň 0 20.8. 18:00
50546 Stavanger - Plzeň 0 20.8. 18:00
50547 Stavanger - Plzeň 6 20.8. 18:00
50548 Stavanger - Plzeň 0 20.8. 18:00
50549 Stavanger - Plzeň 3 20.8. 18:00
50550 Stavanger - Plzeň 0 20.8. 18:00
50551 Stavanger - Plzeň 0 20.8. 18:00
50552 Stavanger - Plzeň 0 20.8. 18:00
50553 Stavanger - Plzeň 0 20.8. 18:00
50554 Stavanger - Plzeň 0 20.8. 18:00
50555 Stavanger - Plzeň 0 20.8. 18:00
50556 Stavanger - Plzeň 0 20.8. 18:00
50557 Stavanger - Plzeň 0 20.8. 18:00
50558 Stavanger - Plzeň 0 20.8. 18:00
50469 Krefeld - Vítkovice 0 20.8. 19:00
50470 Krefeld - Vítkovice 2 20.8. 19:00
50471 Krefeld - Vítkovice 0 20.8. 19:00
50472 Krefeld - Vítkovice 0 20.8. 19:00
50473 Krefeld - Vítkovice 0 20.8. 19:00
50474 Krefeld - Vítkovice 3 20.8. 19:00
50475 Krefeld - Vítkovice 0 20.8. 19:00
50476 Krefeld - Vítkovice 0 20.8. 19:00
50477 Krefeld - Vítkovice 0 20.8. 19:00
50478 Krefeld - Vítkovice 0 20.8. 19:00
50479 Krefeld - Vítkovice 0 20.8. 19:00
50480 Krefeld - Vítkovice 0 20.8. 19:00
50481 Krefeld - Vítkovice 0 20.8. 19:00
50482 Krefeld - Vítkovice 0 20.8. 19:00
50483 Krefeld - Vítkovice 0 20.8. 19:00
50484 Krefeld - Vítkovice 0 20.8. 19:00
50485 Krefeld - Vítkovice 0 20.8. 19:00
50486 Krefeld - Vítkovice 0 20.8. 19:00
50487 Krefeld - Vítkovice 0 20.8. 19:00
50488 Krefeld - Vítkovice 0 20.8. 19:00
50489 Krefeld - Vítkovice 0 20.8. 19:00
50490 Krefeld - Vítkovice 0 20.8. 19:00
50491 Krefeld - Vítkovice 0 20.8. 19:00
50396 Košice - Linz 1 20.8. 19:30
50397 Košice - Linz 0 20.8. 19:30
50398 Košice - Linz 0 20.8. 19:30
50399 Košice - Linz 0 20.8. 19:30
50400 Košice - Linz 0 20.8. 19:30
50401 Košice - Linz 1 20.8. 19:30
50402 Košice - Linz 0 20.8. 19:30
50403 Košice - Linz 0 20.8. 19:30
50404 Košice - Linz 20.8. 19:30
50405 Košice - Linz 0 20.8. 19:30
50406 Košice - Linz 0 20.8. 19:30
50407 Košice - Linz 0 20.8. 19:30
50408 Košice - Linz 0 20.8. 19:30
50421 Košice - Linz 3 20.8. 19:30
50422 Košice - Linz 2 20.8. 19:30
50423 Košice - Linz 0 20.8. 19:30
50424 Košice - Linz 0 20.8. 19:30
50425 Košice - Linz 0 20.8. 19:30
50426 Košice - Linz 0 20.8. 19:30
50427 Košice - Linz 0 20.8. 19:30
50428 Košice - Linz 0 20.8. 19:30
50429 Košice - Linz 0 20.8. 19:30
50522 Salzburg - Sheffield 1 20.8. 19:30
50523 Salzburg - Sheffield 1 20.8. 19:30
50524 Salzburg - Sheffield 0 20.8. 19:30
50525 Salzburg - Sheffield 0 20.8. 19:30
50526 Salzburg - Sheffield 10 20.8. 19:30
50527 Salzburg - Sheffield 1 20.8. 19:30
50528 Salzburg - Sheffield 0 20.8. 19:30
50529 Salzburg - Sheffield 0 20.8. 19:30
50530 Salzburg - Sheffield 0 20.8. 19:30
50531 Salzburg - Sheffield 0 20.8. 19:30
50532 Salzburg - Sheffield 0 20.8. 19:30
50533 Salzburg - Sheffield 0 20.8. 19:30
50534 Salzburg - Sheffield 0 20.8. 19:30
50535 Salzburg - Sheffield 0 20.8. 19:30
50536 Salzburg - Sheffield 0 20.8. 19:30
50537 Salzburg - Sheffield 0 20.8. 19:30
50205 Fribourg - München 0 20.8. 19:45
50206 Fribourg - München 3 20.8. 19:45
50207 Fribourg - München 0 20.8. 19:45
50208 Fribourg - München 0 20.8. 19:45
50209 Fribourg - München 0 20.8. 19:45
50210 Fribourg - München 1 20.8. 19:45
50211 Fribourg - München 20.8. 19:45
50212 Fribourg - München 0 20.8. 19:45
50213 Fribourg - München 0 20.8. 19:45
50214 Fribourg - München 0 20.8. 19:45
50215 Fribourg - München 0 20.8. 19:45
50216 Fribourg - München 0 20.8. 19:45
50217 Fribourg - München 0 20.8. 19:45
50218 Fribourg - München 0 20.8. 19:45
50219 Fribourg - München 0 20.8. 19:45
50220 Fribourg - München 0 20.8. 19:45
50221 Fribourg - München 0 20.8. 19:45
50222 Fribourg - München 0 20.8. 19:45
50223 Fribourg - München 0 20.8. 19:45
50224 Fribourg - München 0 20.8. 19:45
50023 Eisbären - SaiPa 0 21.8. 14:30
50024 Eisbären - SaiPa 2 21.8. 14:30
50025 Eisbären - SaiPa 0 21.8. 14:30
50026 Eisbären - SaiPa 0 21.8. 14:30
50027 Eisbären - SaiPa 0 21.8. 14:30
50028 Eisbären - SaiPa 0 21.8. 14:30
50029 Eisbären - SaiPa 0 21.8. 14:30
50030 Eisbären - SaiPa 0 21.8. 14:30
50031 Eisbären - SaiPa 0 21.8. 14:30
50032 Eisbären - SaiPa 0 21.8. 14:30
50033 Eisbären - SaiPa 1 21.8. 14:30
50034 Eisbären - SaiPa 21.8. 14:30
50035 Eisbären - SaiPa 1 21.8. 14:30
50036 Eisbären - SaiPa 0 21.8. 14:30
50037 Eisbären - SaiPa 0 21.8. 14:30
50038 Eisbären - SaiPa 0 21.8. 14:30
50039 Eisbären - SaiPa 0 21.8. 14:30
50040 Eisbären - SaiPa 0 21.8. 14:30
50041 Eisbären - SaiPa 3 21.8. 14:30
50559 Liberec - Lörenskog 0 21.8. 14:30
50560 Liberec - Lörenskog 0 21.8. 14:30
50561 Liberec - Lörenskog 0 21.8. 14:30
50562 Liberec - Lörenskog 21.8. 14:30
50563 Liberec - Lörenskog 0 21.8. 14:30
50564 Liberec - Lörenskog 3 21.8. 14:30
50565 Liberec - Lörenskog 0 21.8. 14:30
50566 Liberec - Lörenskog 0 21.8. 14:30
50567 Liberec - Lörenskog 1 21.8. 14:30
50568 Liberec - Lörenskog 0 21.8. 14:30
50569 Liberec - Lörenskog 0 21.8. 14:30
50570 Liberec - Lörenskog 1 21.8. 14:30
50571 Liberec - Lörenskog 0 21.8. 14:30
50572 Liberec - Lörenskog 21.8. 14:30
50573 Liberec - Lörenskog 0 21.8. 14:30
50574 Liberec - Lörenskog 1 21.8. 14:30
50575 Liberec - Lörenskog 21.8. 14:30
50576 Liberec - Lörenskog 1 21.8. 14:30
50577 Liberec - Lörenskog 0 21.8. 14:30
50578 Liberec - Lörenskog 21.8. 14:30
50363 Sparta - Färjestad 0 21.8. 14:30
50364 Sparta - Färjestad 0 21.8. 14:30
50365 Sparta - Färjestad 0 21.8. 14:30
50366 Sparta - Färjestad 0 21.8. 14:30
50367 Sparta - Färjestad 0 21.8. 14:30
50669 Sparta - Färjestad 2 21.8. 14:30
50670 Sparta - Färjestad 0 21.8. 14:30
50671 Sparta - Färjestad 0 21.8. 14:30
50672 Sparta - Färjestad 0 21.8. 14:30
50673 Sparta - Färjestad 0 21.8. 14:30
50674 Sparta - Färjestad 0 21.8. 14:30
50675 Sparta - Färjestad 0 21.8. 14:30
50676 Sparta - Färjestad 0 21.8. 14:30
50677 Sparta - Färjestad 0 21.8. 14:30
50678 Sparta - Färjestad 0 21.8. 14:30
50679 Sparta - Färjestad 1 21.8. 14:30
50680 Sparta - Färjestad 0 21.8. 14:30
50681 Sparta - Färjestad 0 21.8. 14:30
50682 Sparta - Färjestad 0 21.8. 14:30
50683 Sparta - Färjestad 3 21.8. 14:30
50684 Sparta - Färjestad 0 21.8. 14:30
50685 Sparta - Färjestad 0 21.8. 14:30
50686 Sparta - Färjestad 0 21.8. 14:30
50687 Sparta - Färjestad 0 21.8. 14:30
50688 Sparta - Färjestad 0 21.8. 14:30
50689 Sparta - Färjestad 0 21.8. 14:30
50083 Ml.Boleslav - Växjö 0 21.8. 17:00
50084 Ml.Boleslav - Växjö 1 21.8. 17:00
50085 Ml.Boleslav - Växjö 0 21.8. 17:00
50086 Ml.Boleslav - Växjö 0 21.8. 17:00
50087 Ml.Boleslav - Växjö 0 21.8. 17:00
50088 Ml.Boleslav - Växjö 3 21.8. 17:00
50089 Ml.Boleslav - Växjö 0 21.8. 17:00
50106 Ml.Boleslav - Växjö 0 21.8. 17:00
50107 Ml.Boleslav - Växjö 2 21.8. 17:00
50151 Ml.Boleslav - Växjö 0 21.8. 17:00
50152 Ml.Boleslav - Växjö 21.8. 17:00
50153 Ml.Boleslav - Växjö 0 21.8. 17:00
50154 Ml.Boleslav - Växjö 0 21.8. 17:00
50155 Ml.Boleslav - Växjö 0 21.8. 17:00
50156 Ml.Boleslav - Växjö 0 21.8. 17:00
50157 Ml.Boleslav - Växjö 0 21.8. 17:00
50158 Ml.Boleslav - Växjö 0 21.8. 17:00
50159 Ml.Boleslav - Växjö 0 21.8. 17:00
50160 Ml.Boleslav - Växjö 0 21.8. 17:00
50161 Ml.Boleslav - Växjö 0 21.8. 17:00
50162 Ml.Boleslav - Växjö 0 21.8. 17:00
50163 Ml.Boleslav - Växjö 1 21.8. 17:00
50164 Ml.Boleslav - Växjö 0 21.8. 17:00
50188 Pardubice - Frölunda 0 21.8. 17:00
50189 Pardubice - Frölunda 0 21.8. 17:00
50190 Pardubice - Frölunda 0 21.8. 17:00
50191 Pardubice - Frölunda 0 21.8. 17:00
50192 Pardubice - Frölunda 0 21.8. 17:00
50193 Pardubice - Frölunda 1 21.8. 17:00
50194 Pardubice - Frölunda 0 21.8. 17:00
50195 Pardubice - Frölunda 21.8. 17:00
50196 Pardubice - Frölunda 0 21.8. 17:00
50197 Pardubice - Frölunda 0 21.8. 17:00
50198 Pardubice - Frölunda 1 21.8. 17:00
50199 Pardubice - Frölunda 0 21.8. 17:00
50200 Pardubice - Frölunda 21.8. 17:00
50201 Pardubice - Frölunda 0 21.8. 17:00
50202 Pardubice - Frölunda 0 21.8. 17:00
50203 Pardubice - Frölunda 0 21.8. 17:00
50204 Pardubice - Frölunda 0 21.8. 17:00
50358 Pardubice - Frölunda 0 21.8. 17:00
50359 Pardubice - Frölunda 0 21.8. 17:00
50360 Pardubice - Frölunda 0 21.8. 17:00
50361 Pardubice - Frölunda 1 21.8. 17:00
50362 Pardubice - Frölunda 0 21.8. 17:00
50060 Mannheim - Tappara 1 21.8. 18:00
50061 Mannheim - Tappara 3 21.8. 18:00
50062 Mannheim - Tappara 2 21.8. 18:00
50063 Mannheim - Tappara 0 21.8. 18:00
50064 Mannheim - Tappara 0 21.8. 18:00
50065 Mannheim - Tappara 0 21.8. 18:00
50066 Mannheim - Tappara 0 21.8. 18:00
50067 Mannheim - Tappara 0